Redcafe.pl - Manchester United Forum
Komentarze - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Komentarze (/showthread.php?tid=629)



Re: Komentarze - Adis - 11-08-2011 20:25

Fajny początek sezonu. Start tureckiej opóźniony, w Anglii na szczęście uda się rozegrać większość spotkań, we Włoszech protesty, mogące skutkować opóźnieniem inauguracji, to samo w Hiszpanii. Trza było brać Rudnieva z polskiej. :-D


Re: Komentarze - Jaroldz - 11-08-2011 21:06

Adis napisał(a):Fajny początek sezonu. Start tureckiej opóźniony, w Anglii na szczęście uda się rozegrać większość spotkań, we Włoszech protesty, mogące skutkować opóźnieniem inauguracji, to samo w Hiszpanii. Trza było brać Rudnieva z polskiej. :-D

Ale on znów nie grałby od grudnia do prawie marca Smile


Re: Komentarze - Foster - 12-08-2011 10:09

Kaka nie musisz nowego posta pisać, jeśli chcesz zmienić skład. Możesz spokojnie edytować swój poprzedni post i tak będzie najlepiej, bo wtedy wszystko jest jak trzeba Wink


Re: Komentarze - kaka - 12-08-2011 10:35

Dzięki Foster. Musicie mi wybaczyć takie buble, ale miejcie na uwadze, że jest to mój debiutancki sezon :?


Re: Komentarze - Adis - 13-08-2011 21:21

Dokładnie jak Foster pisze, składy wprowadzamy dopiero po zamknięciu kolejki w piątek o 17, także każda zmiana zrobiona przed tym terminem, każda edycja postu będzie przez nas zauważona. Wink

E:
Pytanie takie - którego Traore masz Rimas w swoim składzie, w składach też nie ma wyszczególnionego? Domyślam się, że tego z Lechii? Piszcie imiona jak wystawiacie skład.


Re: Komentarze - Zashi - 13-08-2011 21:44

Mam nadzieje, że Klaas-Jan Huntelaar będzie strzelał tak jak dzisiaj. 8-) To może wreszcie skończę sezon w czołówce, a nie w dolnej części tabeli...


Re: Komentarze - rimas - 14-08-2011 07:29

Tak - to Traore z Lechii. Wink


Re: Komentarze - Mata - 14-08-2011 09:42

Cyberku dlaczemu nie podałeś swojego składu? Sprawiasz mi przykrość swoją biernością Sad


Re: Komentarze - Czary - 14-08-2011 09:59

Traore z Lechii, Kirm z Wisły = 2 piłkarzy z jednej ligi = anulowanie składu.


Re: Komentarze - Kosma - 14-08-2011 11:52

Pięknie. Na dobry początek nie uwierzyłem w Raula i S04 na rzecz PSG :|


Re: Komentarze - Mata - 14-08-2011 12:13

Tomek skąd ten Twój Josh Simpson jest? :?

A jakiś Lima od CyberMU? :mrgreen: Gdzie ten ktoś gra? :roll:


Re: Komentarze - Intel - 14-08-2011 12:46

Pozwolę sobie uprzedzić wywołanych do tablicy - Josh Simpson to Manisaspor z ligi tureckiej, a Lima (nie mylić z lamą) to Braga z portugalskiej.

Jako, że Zashi zasiał wątpliwości co do Limy, zapodaję linka do profilu najbardziej bramkostrzelnego Brazylijczyka noszącego pseudonim Lima na Wikipedii.


Re: Komentarze - Zashi - 14-08-2011 12:56

Mata napisał(a):Tomek skąd ten Twój Josh Simpson jest? :?

Simpson gra w tureckim zespole Vestel Manisaspor.


Mata napisał(a):A jakiś Lima od CyberMU? :mrgreen: Gdzie ten ktoś gra? :roll:

Jeśli chodzi o Leandro Limę, to gra on w Vitórii Setúbal. No chyba, że chodzi o Dario Limę, który brał udział w Copa America w 1921 roku. :mrgreen:


Re: Komentarze - Mata - 14-08-2011 13:05

<a class="postlink" href="http://www.transfermarkt.de/de/lima/profil/spieler_54470.html">http://www.transfermarkt.de/de/lima/pro ... 54470.html</a>

to chyba ten Lima Tongue


Re: Komentarze - Mata - 14-08-2011 17:52

aktualizacja wyników 1. kolejki