Redcafe.pl - Manchester United Forum
Komentarze - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Komentarze (/showthread.php?tid=629)



Re: Komentarze - Adis - 19-08-2011 16:44

Druga kolejka, a już dwie osoby nie wystawiły składu. "Żelaznych" też się nie chciało podać. Spoko.


Re: Komentarze - kaka - 19-08-2011 17:15

Ja pierdole, nie wiem po co ci ludzie się zapisują, a później takie cyrki odpieprzają...
Z tego co widzę to składu nie podał buri i rav. Tego pierwszego nie znam więc nie będę nic pisał, ale ty cholera ravcio?
Nawet żelaznej trójki nie wystawić? Naprawdę jestem lekko zażenowany. Tylko nie wyskakujcie, że nie mieliście czasu bo kolejka od poniedziałku otwarta... Wstyd.


Re: Komentarze - Jaroldz - 19-08-2011 17:49

Zawsze znajdzie się ktoś, kto ma słomiany zapał.


Re: Komentarze - Intel - 19-08-2011 18:05

Jak dla mnie, za niewystawienie składu (nie liczę używania żelaznych trójek oczywiście) powinien być natychmiastowy i bezdyskusyjny walkower (o ile tak nie jest), podobnie w przypadku złamania zasad co do wystawiania składu (np. dwóch zawodników z jednej ligi), a w przypadku częstszego występowania takiego procederu, walkowery we wszystkich meczach do końca sezonu i ostrzeżenie na forum dla gracza.

I poza tym, tak coś czuję, że Redzio będzie cierpiał za to, że zamiast superbramkostrzelnego Radovicia wystawił niegrającego w ten weekend Sneijdera, który i tak będzie zajmował się głównie podawaniem do Pazziniego Wink. Szkoda, że ze mną nie gra. Smile


Re: Komentarze - Zashi - 19-08-2011 19:23

A pomyśleć, że ja tutaj już któryś rok jestem gościem, nie znam prawie nikogo, prawie nikt nie zna mnie i jestem rzetelnym piłkarzykiem, a aktywni userzy sobie lecą. :? Sad


Re: Komentarze - Kosma - 19-08-2011 19:36

Mialem napisac, to co Intel, ale ze gram z takim wlasnie jegomosciem chcialem cicho siedziec. Dobrze, ze Pawel zapodal te idee.


Re: Komentarze - Adis - 19-08-2011 19:52

Ten Rudnev jakiś zbugowany jest :-D


Re: Komentarze - Hubson - 19-08-2011 20:12

Dobrze pyka. Może w końcu ktoś strzeli w Polsce ponad 30 bramek. Ale Lech na nim kasy zarobi. I jakby nie było sprzedać Lewandowskiego i kupić gościa lepszego 10x za 10x taniej. Mają łeb do interesów.


Re: Komentarze - Intel - 19-08-2011 21:38

Mogłem sobie Rudnevsa wziąć, a Krisowi Genkowa pocisnąć. Sad


Re: Komentarze - Zashi - 19-08-2011 21:53

Oby niedługo patcha nie wypuścili Big Grin Takie bugi to ja lubię Tongue :-D


Re: Komentarze - Jaroldz - 20-08-2011 08:04

Słyszałem od producentów gry, że do czasu następnej kolejki ten bug ma być naprawiony Smile


Re: Komentarze - Intel - 20-08-2011 10:24

Chciałbym zwrócić uwagę na błąd w temacie ze składami - Andre Schurrle nie jest zawodnikiem Borussii, tylko Bayeru Leverkusen (przeszedł tam z Mainz).


Re: Komentarze - Mata - 20-08-2011 12:34

Dzięki Intel Wink


Re: Komentarze - Adis - 21-08-2011 22:24

2 kolejka podsumowana, tabela zaktualizowana. Osoby, które jeszcze nie podały "żelaznych trójek" niech zrobią to jak najszybciej, by znów nie powtórzyła się sytuacja z 2 kolejki.


Re: Komentarze - Kosma - 22-08-2011 11:04

Do prowadzącego draft:
:arrow: Theo Jansen to zawodnik Ajaxu, a nie Vitesse.
:arrow: Juan Mata to zawodnik już Chelsea FC, a nie Valencii