Redcafe.pl - Manchester United Forum
Darron Gibson - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Darron Gibson (/showthread.php?tid=635)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Re: Darron Gibson - Tomassen - 14-06-2011 12:20

Zgadzam się z muchą. Gibson może nas jeszcze niejednokrotnie zaskoczyć, ale pod warunkiem, że będzie więcej grał. W MU nie miałby szans na więcej występów, za duża konkurencja w ataku. W Sunderlandzie może wywalczyć sobie dobre miejsce w składzie i na pewno będzie grał dużo częściej niż w MU.


Re: Darron Gibson - Lukas - 14-06-2011 12:33

Tomassen napisał(a):W MU nie miałby szans na więcej występów, za duża konkurencja w ataku.
Czy aby na pewno w ataku? Wink


Re: Darron Gibson - kojot - 14-06-2011 19:09

W poprzednim sezonie zawodził , ale były też dobre spotkania , chociażby z Schalke . Najczęsciej było tak , że Gibson zagrał dobre 15 min , a potem się wypalał . No cóż , jeśli odejdzie płakał po nim nie będę , ale życzę mu wszystkiego najlepszego .


Re: Darron Gibson - Tomassen - 14-06-2011 22:42

Lukas napisał(a):Czy aby na pewno w ataku? Wink

Jasne, że w pomocy, mój błąd Wink A w pomocy to tym bardziej większa konkurencja Big Grin


Re: Darron Gibson - Jaroldz - 15-06-2011 16:05

Według mnie dobrze, że Gibson odchodzi. Tak będzie lepiej dla niego i dla klubu. W nowej drużynie będzie mógł liczyć na regularne występy, a my coś na nim zarobimy. Poza tym po tych letnich wzmocnieniach jego pozycja w zespole jeszcze by spadła.

Darron jest po prostu średnim piłkarzem,który pewnego poziomu nie przeskoczy. Miewał lepsze mecze, w których się wyróżniał, ale to były tylko przebłyski. Przez większość czasu jednak notował słabe występy, nic nie dając od siebie drużynie.

Ja mu życzę powodzenia w nowym klubie.


Re: Darron Gibson - tapi - 07-09-2011 21:05

Witam wielkich ekspertów z redcafe ! Smile
Pozdrawiam również Szymcia , największego fana Gibsona na tym forum
Pisałem wcześniej ze Gibson odejdzie z Old Trafford to mnie tutaj panowie wyśmieli Wink I co ? dalej uważacie ze Gibson jest super zawodnikiem ? Gibson ma dobry przegląd pola ? TAK Szymcio ty wiesz lepiej niz Ferguson i chyba tylko ty widzisz w nim takie zalety <hahaha>

Panie Minh : Co ma Cleverley do Gibsona? :o
Może teraz już wiesz Co ma Cleverley do Gibsona? Czy dalej uważasz ze Tom nie jest środkowym pomocnikiem

Pożal się Boże eksperci z tego forum żal z wami pisać .


Re: Darron Gibson - Tomek91 - 07-09-2011 21:10

Ukryty tekst:
[Obrazek: Retarded.jpg]

Cytat:Pożal się Boże eksperci z tego forum żal z wami pisać .

Nikt Cię tu na siłę nie trzyma.


Re: Darron Gibson - tapi - 07-09-2011 21:14

Wiem Smile Tylko to jest smutne ze jak ktoś chce wyrazic swoją opinie to go ludzie wyśmiewają Smile
Nooo ale to ja miałem racje co Gibsona więc mam to gdzieś


Re: Darron Gibson - michal85 - 08-09-2011 08:05

No to ulżyłeś sobie, więc wszyscy zadowoleni.

A co do Gibsona to nigdy nie twierdziłem, że jest super zawodnikiem. Solidny zawodnik, który niemal zawsze jak dostawał szanse to dawał radę.


Re: Darron Gibson - Szymcio - 08-09-2011 13:33

tapi napisał(a):Witam wielkich ekspertów z redcafe

Sygnety ucałuj.

tapi napisał(a):Pozdrawiam również Szymcia , największego fana Gibsona na tym forum

Cieszę się niezmiernie, że ja nie jestem tym wielkim ekspertem, bo jak mniemam w twoim języku jest to nic innego jak marna obelga. Nie jestem największym fanem Gibsona na tym forum i nigdy nie byłem. Ciekaw jestem, skąd wziąłeś tę bzdurną tezę, bo na pewno nie na moich postach. Ale to nie mój problem.

tapi napisał(a):dalej uważacie ze Gibson jest super zawodnikiem ?

Na bank wszyscy tutaj określali go takim mianem. Jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

tapi napisał(a):Gibson ma dobry przegląd pola ?

Nie najgorszy.

tapi napisał(a):TAK Szymcio ty wiesz lepiej niz Ferguson i chyba tylko ty widzisz w nim takie zalety

Pewnie dlatego Gibson tyle razy dostawał szansę gry w meczach z całkiem silnymi rywalami takimi jak Bayern czy Schalke.

tapi napisał(a):Pożal się Boże eksperci z tego forum żal z wami pisać .

To po co taki wizjoner i znawca sztuki piłkarskiej pisze z nami, nic nieznaczącymi pseudo-ekspertami, którzy mieli czelność wierzyć w Gibsona?

tapi napisał(a):Tylko to jest smutne ze jak ktoś chce wyrazic swoją opinie to go ludzie wyśmiewają

Niestety muszę cię zasmucić, ale robisz dokładnie to samo. Fragment:

tapi napisał(a):TAK Szymcio ty wiesz lepiej niz Ferguson i chyba tylko ty widzisz w nim takie zalety <hahaha>

<świr>

tapi napisał(a):Nooo ale to ja miałem racje co Gibsona więc mam to gdzieś

Więc miej i nie zaśmiecaj ostatniego porządnego polskiego forum o United takimi komentarzami. Bo ani one mądre, ani celne.


Re: Darron Gibson - panopticum - 08-09-2011 13:46

tapi napisał(a):Pisałem wcześniej ze Gibson odejdzie z Old Trafford to mnie tutaj panowie wyśmieli Wink I co ?
I nie odszedł.


Re: Darron Gibson - tapi - 08-09-2011 14:24

A zastanowiłeś się chociaż dlaczego nie odszedł ? Bo na pewno nie dlatego że Ferguson w niego wierzy


Re: Darron Gibson - panopticum - 08-09-2011 14:28

A nie wiem, nie pytałem. Ale ty pewnie wiesz dlaczego nie odszedł skoro Ferguson w niego nie wierzy. Ja mogę jedynie przypuszczać. Może się go boi?


Re: Darron Gibson - tapi - 08-09-2011 15:09

Panopticum radze trochę poczytać to może będziesz wiedział dlaczego Wink
Ja osobiście nie będę tracił czasu na to żeby ci tłumaczyć dlaczego nie odszedł...najlepiej się o to zapytać włodarzy Sunderlandu . Może oni ci wytłumaczą czemu nagle w trakcie negocjacji z Gibsonem zmienili ofertę kontraktu .

I żebyś nie zadawał głupiego pytania...ja tego nie wiem czemu tak się stało ale bardzo nad tym ubolewam


Re: Darron Gibson - tapi - 08-09-2011 15:19

<a class="postlink" href="http://mufc.pl/aktualnosci/16568/dm-sunderland-rezygnuje-z-gibsona/">http://mufc.pl/aktualnosci/16568/dm-sun ... z-gibsona/</a>

<a class="postlink" href="http://mufc.pl/aktualnosci/16805/kontuzja-gibsona-przeszkodzi-w-transferze/">http://mufc.pl/aktualnosci/16805/kontuz ... ransferze/</a>

I tyle w temacie Gibsona