Redcafe.pl - Manchester United Forum
Darron Gibson - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Darron Gibson (/showthread.php?tid=635)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Re: Darron Gibson - Kosma - 08-09-2011 15:23

tapi napisał(a):Pozdrawiam również Szymcia , największego fana Gibsona na tym forum


E, e, e, e! Ja stanowczo protestuję przeciwko odbieraniu mi tego miana!


Re: Darron Gibson - tapi - 08-09-2011 15:32

Kris1908 napisał(a):
tapi napisał(a):Pozdrawiam również Szymcia , największego fana Gibsona na tym forum


E, e, e, e! Ja stanowczo protestuję przeciwko odbieraniu mi tego miana!



Wybacz Wink


Re: Darron Gibson - Ruuuuuuuuuud - 30-10-2011 21:44

Czy ten człowiek żyje? Co się z nim stało? Gra w rezerwach? Czy tylko zgarnia kaske za nicnierobienie? To samo mógłbym napisać w temacie o Kuściaku...


Re: Darron Gibson - Foster - 30-10-2011 21:46

Gibon jest kontuzjowany, o ile dobrze pamiętam to coś z kością śródstopia.


Re: Darron Gibson - samcro - 31-10-2011 07:59

Ruuuuuuuuuud napisał(a):Czy tylko zgarnia kaske za nicnierobienie?
W tym sezonie tak. Teraz niby kontuzja ale kiedy był zdrowy nie zagrał w pierwszym składzie i lamus nie chciał odejść bo tygodniówki nie dali mu dać takiej jak united mu dawali.A w innym klubie wg mnie zaginie w przeciętność.Słaby jest i tyle. jak grał w sierpniu,wrześniu w rezerwach to juniorzy byli od niego o wiele lepsi a sam nie potrafił pociągnąć zespołu.


Re: Darron Gibson - Jaroldz - 31-10-2011 09:50

Miałem nadzieję, że latem ktoś go kupi, ale okazało się, że facet woli grywać w rezerwach niż pójść do słabszego klubu w Premiership np. WBA i grać regularnie, zdobywać doświadczenie, które ma stosunkowo małe do swojego wieku. Jak widać, nie każdemu zależy na grze. Niektórym wystarczy to, że jest się w takim klubie jak Manchester United.

Poza tym Gibson oczekiwał takiej tygodniówki, jakby nie wiadomo jakim wirtuozem był i jakby przez kilka lat ciągnął grę United.


Re: Darron Gibson - michal85 - 31-10-2011 11:53

A skąd info na jaką tygodniówkę liczył Gibson?


Re: Darron Gibson - samcro - 31-10-2011 11:55

Było gdzieś podane że sunderland nie dawal mu 40 tys tgodniowo które chciał, nie pamietam, dawno to było


Re: Darron Gibson - Jaroldz - 31-10-2011 12:53

Źródła nie podam, ale czytałem latem, że kilka klubów było nim zainteresowanych, ale żądał takiej tygodniówki, że od razu mu dziękowali i szukali dalej kandydatów do gry. Zatem nie mogła to być mała suma, skoro wystraszył kilku potencjalnych kandydatów.


Re: Darron Gibson - michal85 - 31-10-2011 14:58

Jeśli w jakimś newsie nie ma wypowiedzi żadnej ze stron to takie rewelacje trzeba brać z przymrużeniem oka. To oczywistość.


Re: Darron Gibson - Szaleniec - 01-11-2011 15:32

A pamiętacie akcję Gibsona z Twitterem? Wyszło wtedy szydło z wora i zobaczyliśmy, co myślą o nim kibice United (oczywiście nie wszyscy, chociaż po nikim innym tak nie jechano).
Uprzedzam, że jeśli lubicie pomocnika Diabłów, podlinkowany artykuł może Was trochę zeźlić.


Re: Darron Gibson - kojot - 01-11-2011 17:22

W sumie to nie wiem co o nim powiedzieć, podobno już trenuje, możliwe, że jutro coś zagra chyba, zobaczymy jak się zaprezentuje.


Re: Darron Gibson - Tomek91 - 13-01-2012 12:28

Darron podpisał kontrakt z Evertonem na 4,5 roku. Kwoty transferu nie ujawniono. Pozostaje życzyć Irlandczykowi powodzenia w nowym klubie.


Re: Darron Gibson - Cepilek - 13-01-2012 12:54

[Obrazek: efc__1326449812_gibson-signing.jpg]

Tęsknić nie będę, chwalić tego ruchu też nie będe. Zostajemy z Carrcikiem, Cleverleyem, Giggsem i śmiesznym Andersonem w środku pola Wink. Jeden gwarantujący wysoki poziom dzięki któremu nasz środek nie zawodzi. Drugi świetny młody ale często kontuzjowany, Giggs miesza świetne mecze z beznadziejnymi, a Anderson ee tu komentarz nie potrzebny. Ciekawe czy związku z tym Pogba i Tunner dostaną szanse, o ile ten pierwszy mentalnie gotowy chyba nie jest to ten drugi umiejętnościami może i nie przewyższa Pogby ale po powrocie w lutym da rade.
Jeszcze Diofua wypożyczyć/sprzedać i nikt młodzikom w rezerwach miejsca nie będzie zabierać.


Re: Darron Gibson - Jaroldz - 13-01-2012 13:16

Niemożliwe stało się możliwe i w końcu Darron odszedł. Także nie będę za nim tęsknić. Jak dla mnie nie posiada on wystarczających umiejętności, aby występować w pierwszym składzie MU i lepiej dla niego, że odszedł do słabszego klubu. W Evertonie może stać się wyróżniającym piłkarzem, w końcu będzie mógł grać regularnie, co wiąże się z nabraniem doświadczenia, możliwością rozwoju.