Redcafe.pl - Manchester United Forum
Danny Welbeck - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Danny Welbeck (/showthread.php?tid=636)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Danny Welbeck - Ruuuuuuuuuud - 08-10-2012 20:39

RedLucas napisał(a):Welbeck jeszcze będzie trząsł tą ligą!


Oby tak byłoSmile


RE: Danny Welbeck - Hubson - 08-10-2012 20:42

Ale Welbeck ma już 22 lata. Nie jest to dużo, ale bądź co bądź grał cały poprzedni sezon i jedynego rywala do gry w ataku miał w postaci Chicharito. A on nie dość, że nie utrzymuje tego co grał w tamtym sezonie to jeszcze obniżył loty. Skoro dostał cały sezon gry i nie musiał walczyć o miejsce w składzie bo Berbatov czego by nie robił to i tak nie grał, to dostał chyba wystarczająco dużo gry, żeby nabrać chociaż trochę tej rutyny. Osobiście uważam, że oddanie mu tego miejsca za free zamiast chociaż na początku dać mu powalczyć o skład z Berbatovem było trochę złą decyzją. O ile w tamtym sezonie nie było tego widać to w tym już jest do czego się przyczepić. W sumie były podejrzenia, że przez pojawienie się Kagawy będzie tylko jedno miejsce w ataku o które będą walczyć Rooney i van Persie. Ciekaw jestem ile Danny będzie grał przy zdrowych skrzydłowych, chociaż jeżeli Nani nic ze sobą nie zrobi a Ashley będzie dołował to pewnie z braku innej opcji i tak będzie tam grał. Co do jego potencjału to przecież nikt z nas nie życzy mu źle, ale od wychowanka jednak ma się prawo oczekiwać więcej. Groszek broni się bramkami, nawet jak się odbija od niego piłka przed polem karnym to potrafi się znaleźć w polu karnym i strzela bramki.


RE: Danny Welbeck - RedLucas - 08-10-2012 20:58

Hubercik napisał(a):A on nie dość, że nie utrzymuje tego co grał w tamtym sezonie to jeszcze obniżył loty. Skoro dostał cały sezon gry i nie musiał walczyć o miejsce w składzie bo Berbatov czego by nie robił to i tak nie grał, to dostał chyba wystarczająco dużo gry, żeby nabrać chociaż trochę tej rutyny

Chcicha też drugi sezon miał słabszy. Znane Ci coś takiego jak syndrom drugiego sezonu na najwyższym poziomie, czy tłumaczyć?

Hubercik napisał(a):ale od wychowanka jednak ma się prawo oczekiwać więcej.

Zawsze mi się wydawało, że od wychowanków wymaga się mniej, chwali za wszystko. A wymaga się więcej od tych co przyszli za grube miliony.


RE: Danny Welbeck - Foster - 08-10-2012 20:59

Śmieszni jesteście naprawdę... młody chłopak jest, przytrafiła mu się zniżka formy i już czytam, że Welbeck nie nadaje się do United, no come on! Jak mówili poprzednicy, młodości rządzi się swoimi prawami. Nie on pierwszy i nie ostatni, któremu w tym wieku przytrafia się kryzys - to normalne. Daleko szukać nie trzeba, wystarczy zerknąć na Evansa.

Odstawić na parę spotkań od składu, dać spokojnie potrenować i przemyśleć swoją grę. Jestem pewien, że będziemy mieli jeszcze masę pożytku z gry młodego Anglika


RE: Danny Welbeck - allfanmu - 08-10-2012 21:01

22 lata. Emeryt. Niedługo będzie trzeba dopłacać do funduszu emerytalnego dla niego, bo już idzie prostą drogą na cmentarz. Wink

Nie jestem wobec niego bezkrytyczny, bo musi poprawić skuteczność, jeżeli chce być napastnikiem idealnym. Jeżeli chodzi o resztę to ma wszystko czego od napastnika się oczekuje. Szybkość jest, siła jest, zmysł do gry kombinacyjnej także nie mówić o uniwersalności. Chłopak jeszcze pokaże na co go stać.


RE: Danny Welbeck - BeBaD - 08-10-2012 21:03

Evans jak Evans ale pamiętacie jaka była nagonka na Fletchera ? to była dopiero jazda, a to że cienias, że nie ma warunków no i najlepsze.... gra tylko dlatego że tak jak SAF jest szkotem.


RE: Danny Welbeck - Hubson - 08-10-2012 22:09

Na dobrą sprawę Welbeck i Tom mają już 3 sezon za sobą, bo jednak wypożyczenia to też gra na najwyższym poziomie, ale niech będzie, że to syndrom drugiego sezonu.

Co do wychowanków to sorry, ale z tego co wiem Welbeck jest z Manchesteru, więc chyba kocha to miasto, ten klub i powinien dawać z siebie dużo więcej niż inni, a nie mniej. Przynajmniej taka jest moja opinia, że dla wychowanka jest to ważniejsze niż dla kogoś kto przychodzi i odchodzi i powinien się ZAWSZE prezentować tak, żeby nikt mu nie mógł zarzucić brak zaangażowania.

I ja wcale go nie skreślam, ba, chcę, żeby był świetny i mógłby zacząć być świetny już po przerwie na reprezentację bo świetnego Welbecka potrzebujemy...


RE: Danny Welbeck - michal85 - 08-10-2012 22:18

Ja jebu. A Welbeck daje mniej? Pod bramką rywala zawodzi, ale ten chłopak co mecz daje z siebie 100%. Masa odbiorów, przechwytów, nieustanne nękanie pressingiem rywala. W defensywie nie wygląda wcale gorzej niż Park.

I tak samo jak ludzie przesadzali z krytyką Rio po JEDNYM słabszym występie (pomimo tego, że Ferdek ogólnie w tym sezonie jest jednym z naszych najlepszych graczy), tak samo przesadzają z tą słabą dyspozycją Welbza. Ok, zawalił już może ze 2-3 świetne sytuacje w tym sezonie, ale poza tym gra dobrze, a przede wszystkim odwala kawał dobrej roboty dla drużyny. I nawet pomimo nie najwyższej dyspozycji nie przeszkadza zespołowi w ofensywie jak czasami Park Wink

Ja zawsze będę bardzej cierpliwy w stosunku do wychowanka niż dla najemnika i wydaje mi się to całkiem logiczne.


RE: Danny Welbeck - sebos_krk - 09-10-2012 07:05

Danny to nasz chłopak, kibic Manchesteru United, wychowanek. Jakoś szczególnie nie mam powodów żeby na niego narzekać, a co dopiero myśleć, że się nie nadaje do drużyny. W każdym meczu się stara, fajnie wyszkolony technicznie, koledzy lubią z nim wymieniać piłkę na boisku.
Młody jest, także może mieć wahania formy, ale byłbym spokojny, bo wygląda na gościa, który ma poukładane w głowie. Będziemy mieć z niego pożytek na wiele sezonów!


RE: Danny Welbeck - Silvan - 09-10-2012 11:00

United ma obecnie szeroką gamę różnego typu napastników i Welbeck ma w niej również swoje miejsce, zresztą całkiem zasłużenie. Na razie van Persie gra prawie zawsze i ciężko Welbeckowi wcisnąć się na swoją ulubioną pozycję. Nie to żebym krakał, ale ponoć holender jest kontuzjogenny więc Welbeck w końcu dostanie swoją szansę. Wiele osób wspomina umiejętność kombinacyjnej gry naszego wychowanka i bardzo słusznie! Liczę na to, że przyjdzie chwila kiedy "Wellbred" zagra na szpicy przed Kagawą. Danny jest jednym z niewielu zawodników United, z którym Japończyk mógłby rozegrać szybką klepę na małej przestrzeni. Wierzę, że jakby taka para dostała szansę to byłaby w stanie rozklepać każdą obronę Premiership. Do tej pory tylko Nani dawał Kagawie opcje takiej gry, może Cleverley jakby podszedł bliżej Kagawy to też by coś z tego było, ale np. RvP czy Groszek są już innym typem napastnika i muszą dostać otwierające podanie (Chicha to już w ogóle), stąd duet Kagawa - RvP nie spisywał się na miarę oczekiwań.


RE: Danny Welbeck - Lukas - 15-10-2012 16:50

Bardzo ładnie to wszystko podsumował sebos. Nic dodać, nic ująć- mam identyczne zdanie.
Wiele topowych klubów życzyłoby sobie mieć takiego piłkarza w swoich szeregach a my go mamy i do tego jest to wychowanek, co nie ukrywam cieszy podwójnie.


RE: Danny Welbeck - Cepilek - 26-11-2012 20:44

A Danny dzisiaj ma urodzinki Big Grin Sto lat!


RE: Danny Welbeck - michal85 - 14-02-2013 13:32

Take a bow son! Świetny występ i do tego zakończony golem. Napracował się sporo, ale kolejny raz pokazał, że nawet grając na skrzydle może być niezwykle pożyteczny. Jeszcze 2-3 sezonu i będzie bestią.

To zajebiste uczucie - kilka lat temu jarałem się nim jak zdobywał bramki dla u18 w Carrington, a teraz strzela bramkę na Bernabeu i jest czołową postacią zespołu gdzie nie brakuej gwiazd ściągniętych za fortunę.


RE: Danny Welbeck - Silvan - 14-02-2013 14:57

Strasznie mnie cieszy, że wychowanek United wcisnął bramę Realowi na Bernabeu. Lepszego momentu na przełamanie się nie mógł sobie wymarzyć. Jestem pewien, że zapamięta tego gola, ten mecz do końca życia. Dzięki niemu Danny zyska ze dwa wagony wypełnione pewnością siebie i będzie mógł budować na tym coś lepszego. O to, że sodówka mu uderzy do głowy nie trzeba mieć obaw, chłopak ma w sobie pokorę i szacunek do klubu, co widać na każdym kroku. Będziemy mieli z niego wiele uciechy, idealny owoc akademii United na drodze do wielkości.


RE: Danny Welbeck - panopticum - 14-02-2013 16:29

Danny cały sezon ładował moc na tego golaSmile.