Redcafe.pl - Manchester United Forum
Danny Welbeck - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Danny Welbeck (/showthread.php?tid=636)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Danny Welbeck - Hubson - 14-02-2013 16:37

Trochę szkoda, że nie wpadła ta druga bramka po plecach Lopeza ale fakt, Danny zwłaszcza w defensywie zagrał kapitalnie. Moim zdaniem po De Gei drugi zawodnik meczu nawet przed Ronaldo bo w Realu to chyba Portugalczyk był jednak najlepszy. Żeby tylko zyskał regularność, przyspieszenie, technikę, balans ma świetne, niech złapie powtarzalność i będzie świetnie. Już nie mam zamiaru psioczyć na atak, mamy świetnych czterech zawodników. W sumie dość ciekawe, że mimo tak defensywnego ustawienia graliśmy aż trójką napastników + ofensywnym pomocnikiem *poniekąd* czyli Kagawą.


RE: Danny Welbeck - RedLucas - 14-02-2013 22:16

Szczerze Wam powiem, dla mnóstwa osób taki występ tego gościa to wielkie zaskoczenie, mnie naprawdę nie zaskoczył niczym. Teraz czekam na powtarzalność i na pomnik przed Old Trafford.


RE: Danny Welbeck - michal85 - 06-03-2013 15:26

Zawodnik dwumeczu z Realem. Mnóstwo wielkich gwiazd, kupionych za olbrzymie sumy, a najlepsze wrażenie zostawia wychowanek.


RE: Danny Welbeck - Lukas - 06-03-2013 16:24

Mówiłem to podczas meczu w pubie, powiem i tutaj: Welbeck to przechuj i czapki z głów za to co robił.


RE: Danny Welbeck - Patryk - 12-07-2013 12:00

http://www.youtube.com/watch?v=ReP5LbTp7uE
a to dla tych co go chcieli wywalić z klubu albo wysłać na wypożyczenie bo ma mało bramek na koncie Tongue


RE: Danny Welbeck - Under - 12-07-2013 13:58

Wiesz, kompilację na youtube tak, żeby był kozakiem można zrobić każdemu piłkarzowi..
Poza tym ta kompilacja jest słaba, dryblingi do tyłu, niecelne dośrodkowania, strzały obok bramki. W tytule 2013 i gole z sezonów poprzednich... wtf?

Nie żebym miał coś do Welbza ale argumentacja filmikiem z yt i to miernym to dziwna argumentacja.


RE: Danny Welbeck - michal85 - 12-07-2013 14:01

Nie każdy jednak bywa najlepszym zawodnikiem dwumeczu z Realem Madryt, gdzie aż roi się od zawodników wartych miliony.

Licze bardzo na Dannyego w tym sezonie, Moyes zresztą też z tego co mówił dzisiaj na konferencji.


RE: Danny Welbeck - Patryk - 12-07-2013 14:31

Żeby tylko z Realem Tongue Ale to trzeba oglądać całe mecze, a nie patrzeć na statystyki, sam Twarowski mówił o Welbecku, że jest to 'zawodnik, który właściwie nie traci piłek'.


RE: Danny Welbeck - michal94klb - 12-07-2013 14:44

Welbz to jest kociak niesamowity, uwielbiam te jego ruchy jak biegnie;P Żeby miał tylko wykończenie i zimną głowę Cziczy to byłoby pięknie.


RE: Danny Welbeck - Patryk - 12-07-2013 17:41

To fakt, nawet na tym filmiku widać, że często czeka o te 0,5s -1s za długo z oddaniem strzału i dostaje bloka albo sie gubi nie wie co zrobić i wycofuje : p


RE: Danny Welbeck - samcro - 15-07-2013 07:12

Wellbeck ma 95k tygodniówki? Jeśli tak to 2 razy więcej niż jakość jaką prezentuje Big Grin
Nie wiem może ma tą technikę tylko szkoda że jej nie wykorzystuje. w tym sezonu musi strzelić z 15 bramek w samej lidze


RE: Danny Welbeck - Ruuuuuuuuuud - 15-07-2013 08:53

haha, no nie wierze, poważnie taka tygodniówka?


RE: Danny Welbeck - michal85 - 15-07-2013 09:09

Ponoć 75k. To i tak z 3 razy mniej od jednego łysiejącego jegomościa z naszej drużyny, który ma problemy z nadwagą i ogólnie ma wyjebane na wszystko.

Ogólnie dla etatowego reprezentanta Anglii, który klasę potwierdza w najbardziej prestiżowych rozgrywkach (LM, Euro), to pensja jak najbardziej ok. Statystycznie poprzedni sezon miał w United kiepski, ale najwidoczniej (i dobrze) w klubie ogląda się mecze i wiedzą jak Danny wykonuje swoją robote na placu grySmile


RE: Danny Welbeck - samcro - 15-07-2013 09:12

michal85 napisał(a):Ogólnie dla etatowego reprezentanta Anglii, który klasę potwierdza w najbardziej prestiżowych rozgrywkach (LM, Euro)
Poza meczem z Realem ciężko mi wskazać te wymiatanie Big Grin szczególnie na Euro? Wellbeck to dobry zmiennik jak dla mnie , zapierdziela w defensywie, w ofensywie, walczy o piłki i jak na napastnika dużo ogólnie tyra, ale musi to robić skoro w polu karnym jest słabiutki
A Rooney to zupełnie inna kwestia.
Tygodniówka zresztą mnie nie dziwi, w Anglii płacą zajebiście dobrze


RE: Danny Welbeck - michal85 - 15-07-2013 09:18

Jak już to poza dwumeczem z Realem Smile A na euro?
http://www.youtube.com/watch?v=MKjhh7V9Y3w