Redcafe.pl - Manchester United Forum
Danny Welbeck - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Danny Welbeck (/showthread.php?tid=636)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Danny Welbeck - Cepilek - 11-01-2014 22:48

Keep it up Danny!


RE: Danny Welbeck - allfanmu - 11-01-2014 22:52

Na pewno to czyta. Zmotywowałeś go bardzo. Dzięki temu na pewno pod koniec roku dostanie Złotą Piłkę. ^^


RE: Danny Welbeck - Cepilek - 11-01-2014 22:53

A moze nawet autografa mi wysle? <3


RE: Danny Welbeck - allfanmu - 11-01-2014 22:56

Myślę, że nawet zaprosi na kolację. Takiego wielkiego fana to może nawet przewiezie skuterem.


RE: Danny Welbeck - michal85 - 11-01-2014 22:56

Liczyłem na niego w tym sezonie i spisuje się kapitalnie. Jeden z moich ulubionych zawodników w obecnym zespole - może dlatego, że uważnie śledzę jego karierę (i kibicuje chłopakowi) odkąd skończył 15 lat.


RE: Danny Welbeck - Hubson - 10-02-2014 22:01

RedLucas napisał(a):Co do dyskusji o Welbecku, to dla mnie jasne jest, że gdyby Welbeck grał mecz w mecz i nie miał konkurencji, jak Sturridge w Liverpoolu to były jeszcze większą gwiazdą Premier League, niż Daniel.

Może i tak, ale to zdanie dowodzi temu, że Welbeck nie radzi sobie z konkurencją. Nie wiem na ile pomaga poczucie, że trener konsekwentnie na Ciebie stawia, ale trochę to hmm... przykre, niepokojące, nie za fajne, że w Liverpoolu, który gra co tu się oszukiwać dużo lepiej Sturridge jest wiodącą postacią a u nas Welbeck poza przebłyskami jednak częściej daje ciała. Sturridge wszedł do Liverpoolu i był 1 (Coutinho chyba przyszedł pół roku później, albo w tym samym ale zanim zaczął grać...) graczem, z którym Suarez mógł pokombinować z przodu, Sterling wtedy miał dołek formy. Konkurencję może i ma mniejszą, ale czy to tak naprawdę tak dużo zmienia?

Jedno jest faktem, jak Sturridge jest zdrowy to ma dużo stabilniejszą formę niż Welbz.


RE: Danny Welbeck - Cepilek - 10-02-2014 22:16

Pewnie dlatego wywalono Daniela z Chelsea bo radził sobie z konkurencją


RE: Danny Welbeck - RedLucas - 10-02-2014 22:22

Exactly! Poza tym przecież Daniel zaczął dopiero błyszczeć właśnie teraz w Live, gdzie konkurencji nie ma. Czemu nie błyszczał w takich ekipach jak Chelsea, City? Ba! Dawał tym zespołom dużo mniej niż Welbeck.


RE: Danny Welbeck - Hubson - 10-02-2014 22:33

Z tego co pamiętam to Sturridge w Chelsea nie grał z braku miejsc a nie przez brak formy. Póki grał nie można mu było nic zarzucić ale grał bardziej z boku bo Chelsea grała jednym napastnikiem i najczęściej to był Torres, którzy grał bo kosztował 50 mln no i się starał mimo, nieskuteczności. Potem po prostu z niego zrezygnowano. Mówienie, że Sturridge w Chelsea nic nie grał i nic tam nie pokazał prawdą nie jest. Po powrocie z wypożyczenia z Boltonu zagrał w 40 meczach ponad a potem tylko w 13... Bramek też tam parę strzelił.


RE: Danny Welbeck - michal85 - 10-02-2014 22:40

Ja w ogóle nie za bardzo rozumiem tej dyskusji. Faktycznie ktoś myśli, że jednym z problemów naszego zespołu jest Welbz? MOżna go porównywać ze Sturridgem, który zalicza sezon życia i który gra w drużynie, która wygląda najlepiej od wielu lat. Równie dobrze można by porównywać Coutinho do Maty, Hendersona do Carricka itd., itd. Indywidualnie niemal każdy z naszych zawodników wygląda w tym sezonie żenująco, a akurat Welbz jest jednym z najjaśniejszych punktów.

Radzę popatrzeć jak "świetnie" radzi sobie duet Roo-RvP.


RE: Danny Welbeck - Cepilek - 10-02-2014 22:50

Racja mówienie że Sturridge w Chelsea nic nie pokazał jest tak samo głupie jak to że Welbz generalnie jest żałosny.

Michał wyjaśnił.


RE: Danny Welbeck - allfanmu - 10-02-2014 23:19

Cytat:Radzę popatrzeć jak "świetnie" radzi sobie duet Roo-RvP.

Akurat chyba w tym i zeszłym sezonie nie można się przyczepić do tego duetu.

Sturridge do niedawna był jednym z najbardziej pokracznych napastników w Premier League. W zeszłym sezonie wystrzelił, bo mógł grając nie mając konkurencji. Welbeck ma trudniej co nie znaczy, że ja osobiście oczekiwałem większego rozwoju Danny`ego.


RE: Danny Welbeck - michal85 - 10-02-2014 23:32

Cytat:Akurat chyba w tym i zeszłym sezonie nie można się przyczepić do tego duetu.
Naprawdę myślisz, że ich współpraca wygląda dobrze?

Bo ja w ogóle nie widzę, aby siebie szukali. Nie ma żadnej interakcji między nimi. Już prędzej można zobaczyć jakieś kombinacyjne akcji w wykonaniu pary Roo-Welbz niż Roo-RvP.

Ostatnio była podawana statystyka ile razy wymieniali między sobą piłkę. Ze Stoke bodaj 2 (w tym przy rozpoczęciu gry), ostatnio chyba 6.


RE: Danny Welbeck - allfanmu - 10-02-2014 23:36

Widzę, że gdy są obaj na boisku widać tego efekty w postaci bramek. W przypadku innych duetów nie zawsze. Natomiast zgodzę się, że kombinacyjnie mogło by być lepiej.


RE: Danny Welbeck - RedLucas - 25-02-2014 20:16

Druga zagadka chwili obok Kagawy, to Danny. Gość miał jakąś kontuzję czy coś? Czy po prostu po serii zajebistych meczów Moyes odstawił go od składu, bo wrócili Roo i RVP, więc on Anglik nie jest mu potrzebny, bo ta dwójka będzie do końca sezonu grała po 90 min w każdym meczu.