Redcafe.pl - Manchester United Forum
Futsal - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Inne sporty (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Futsal (/showthread.php?tid=642)



Futsal - Janczar - 17-01-2009 10:55

Czy interesujecie się polska liga futsalu??
Gracie może gdzieś w futsal??
A może interesujecie się futsalem na świecie??
Piszcie w tym temacie wszystko co myślicie o futsalu, myśle, że znajdziemy wspólny język w tym temacie Wink


Re: Futsal - Damian91 - 17-01-2009 15:21

My gramy na wf na hali często ale to bardziej jest kopanina Smile
Ale lubie pograć np w zime jak zimno na dworze to zebrać sie z gościami i pograć na hali.

U mnie w mieście gra jakaś drużyna futsalowa w lidze ale nie interesuje sie nią za bardzo.


Re: Futsal - Intel - 17-01-2009 15:23

Ja co roku występuje w czasie ferii zimowych w miejscowej hali. Jako obrońca. W zeszłym roku byłem nawet trzeci w zawodach powiatowych z moją drużyną i zaliczyłem asystę w meczu o trzecie miejsce. Szkoda tylko, że były jedynie cztery drużyny i po dwóch godzinach - koniec turnieju. W tym roku także gram, ale ledwo się załapałem do wyjściowego składu, który został już wstępnie ustalony. Nasz najlepszy pomocnik doznał kontuzji i muszę go zastąpić.

Natomiast futsalem na świecie się niezbyt interesuje. Mój wujek to były król strzelców ligi powiatowej, więc czasem oglądam, ale to tylko takie małe mecze. Często też sprawdzam wyniki, ale to by było na tyle.


Re: Futsal - Janczar - 19-01-2009 19:19

Ja uwielbiam futsal, gram w niego tyle ile tylko mogę, gram w Tarnowie w V lidze futsalu, może to nie najlepsza liga, ale biorąc pod uwage, że mam mature w tym roku i ogrom nauki nie mam poprostu czasu na częstszą grę, futsal jest bardzo ciekawą odmianą piłki, plusy tego są takie iż można grać w zimie i gra na hali niesie ze sobą wiele fantastycznych trików Big Grin


Re: Futsal - Francik27 - 10-11-2009 13:51

Ja też uwielbiam grać w futsal, lecz w naszym klubie nie ma sekcji futsalu ja mógłbym znakomicie się spisać bo jestem bramkarzem a na hali bronie fantastycznie nie po to dostałem nagrodę za najlepszego bramkarza w turnieju w Czechach Smile Chciałbym bronić w jakimś klubie futsalowym bo to super gra a ja super bronie a najlepiej chciałbym grać na Śląsku Smile

Futsal to bardzo ciekawa gra i interesująca lecz tam trzeba pokazać z siebie wszystko Big Grin Pozdro


Re: Futsal - sebos_krk - 10-11-2009 13:57

nie ma to jak wrodzona skromność 8-)


Re: Futsal - RedLucas - 10-11-2009 15:37

Francik27 napisał(a):lecz tam trzeba pokazać z siebie wszystko Big Grin Pozdro

Naprawdę ciekawe sformułowanie <niesforny>


Re: Futsal - portero - 16-01-2011 11:27

Dziś będzie transmijsja video live na http://futsalekstraklasa.pl z hitu kolejki pomiędzy mistrzem Polski - Akademią Futsal Club Pniewy oraz liderem Wisłą Krakbet Kraków <jupi>


RE: Futsal - Kosma - 01-02-2015 23:01

Bardzo polecam - najlepsze, co jest w fuTSalu Smile

http://wisla.tv/wisla-krakbet-krakow-pogon-04-szczecin-10-6-skrot-sty2015/