Redcafe.pl - Manchester United Forum
Reprezentacja Polski - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Piłka nożna (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Reprezentacja Polski (/showthread.php?tid=65)



Re: Reprezentacja Polski - panopticum - 31-03-2009 20:34

Jeśli kogoś boli ile forsy zarabia Leo i jak na tym traci polska piłka to niech zerknie tutaj


Re: Reprezentacja Polski - sebos_krk - 01-04-2009 07:58

A najgorsze jest to, że w większości związków sportowych sytuacja jest taka sama. Akurat w tej materii ustrój się nie zmienił i wygląda na to, że długo się nie zmieni. To jest właśnie beton.


Re: Reprezentacja Polski - Miko - 10-04-2009 16:26

Zapraszam do głosowania w ankiecie oraz wyrażania argumentów ZA i PRZECIW przy danym kandydacie.

To ja może zacznę, nadal jestem za Borucem, jednakże patrząc na chwiejną sytuacje życiową Artura, należy dać mu odpoczynek. W takim przypadku faworytem jest Łukasz Fabiański, który ma szansę wykazać się teraz pod nieobecność Manuela Almuni w Arsenalu Londyn. Numerem trzy powinien być nadal Załuska, być może właśnie obecnie golkiper Dundee Utd będzie dobrym napędnikiem Boruca w Celticu w przyszłym sezonie.


Re: Reprezentacja Polski - R.A.B. - 10-04-2009 17:20

Numerem jeden u mnie nadal jest Artur Boruc, tak jak Miko uważam że chwilowo możemy dać mu przerwę ale biorąc pod uwagę fakt że następne ważne mecze będą we wrześniu to może uda mu się ustabilizować życie. Fabian zdecydowanie numer 2 aczkolwiek myślę że już można dać mu szansę grania 1 mecz Boruc drugi mecz Fabian. Załuska zasługuje na 3 miejsce, na mało ważne mecze towarzyskie można wprowadzić Przyrowskiego z Polonii- nie mam nic przeciwko. Niestety dla Kuszczaka miejsca nie widzę


Re: Reprezentacja Polski - truered - 14-05-2009 19:31

Sport.pl napisał(a):Kadra Polski na wyjazd do RPA

Kadra. Bramkarze: Ł. Fabiański (Arsenal), Ł. Załuska (Dundee), S. Przyrowski (Polonia W.).

Obrońcy: M. Wasilewski (Anderlecht), D. Dudka (Auxerre), T. Jodłowiec (Polonia), B. Bosacki (Lech), J. Wawrzyniak (Panathinaikos), M. Żewłakow (Olympiakos), J. Krzynówek (Hannover).

Pomocnicy: M. Lewandowski (Szachtar), Ł. Trałka (Polonia W.), R. Guerreiro (Legia), R. Boguski (Wisła), R. Murawski (Lech), S. Peszko (Lech).

Napastnicy: E. Smolarek (Bolton), R. Lewandowski (Lech), D. Nowak (Bełchatów), Paweł Brożek (Wisła), I. Jeleń (Auxerre), M. Saganowski (Southapmpton).

Rezerwowi: A. Stachowiak (Odra), J. Rzeźniczak (Legia), P. Polczak (Cracovia), Piotr Brożek (Wisła), T. Bandrowski (Lech), D. Janczyk (Lokeren), Ł. Sosin (Anorthosis), J. Wilk (Lech).

Dziwi mnie obecność Wawrzyniaka, a jak w RPA kupi jeszcze więcej środków na odchudzanie. Cieszy obecnośc Piotra Brożka, szkoda, że to tylko lista rezerwowa. Smolarek,który nie gra w ogóle w klubie wygryza regularnie grających Janczyka i Sosina- dziwne... Cieszy obecność Jelenia, Dawida Nowaka, ale martwi mnie Przyrowski. Jak dla mnie brakuje powołania dla Kuby Błaszczykowskiego oraz Piszczka albo Małeckiego/Iwańskiego/Rybusa z ligowego podwórka.


Re: Reprezentacja Polski - dende - 14-05-2009 19:39

truered napisał(a):Smolarek,który nie gra w ogóle w klubie wygryza regularnie grających Janczyka i Sosina- dziwne.

Smolarek powoływany jest za zasługi Wink

truered napisał(a):Jak dla mnie brakuje powołania dla Kuby Błaszczykowskiego

Cytat:Leo Beenhakker informuje, że brak Artura Boruca i Jakuba Błaszczykowskiego na liście powołanych zawodników, wynika wyłącznie z ich indywidualnej sytuacji.



Re: Reprezentacja Polski - truered - 14-05-2009 19:45

Indywidualnej sytuacji czy indywidualnej decyzji?
Jak ma powoływać za zasługi, to niech Żmudę,Szarmacha i Latę powoła.


Re: Reprezentacja Polski - Miko - 14-05-2009 20:09

Błaszczykowski niech odpocznie Smile Nie ma powołania dla Piotra Brożka, po prostu kiepski żart Leosia. Dudka też nie powinien być, a co dopiero Smolarek.


Re: Reprezentacja Polski - Kwas - 14-05-2009 21:15

Miko napisał(a):Dudka też nie powinien być.
A dlaczego? Przynajmniej grywa w pierwszym składzie Auxerre, czego nie można powiedzieć o Smolarku. Od dłuższego czasu denerwują mnie te powołania wysyłane do piłkarza Boltonu. Przecież ten człowiek, w ostatnich kilku miesiącach ma ogromne problemy z grą w piłkę, z samym wybiegnięciem na boisko, nie wspominając o formie. Aż mnie bierze na wymioty, jak go widzę, na boisku w koszulce reprezentacji Polski...

truered napisał(a):Indywidualnej sytuacji czy indywidualnej decyzji?
Jak ma powoływać za zasługi, to niech Żmudę,Szarmacha i Latę powoła.
Tylko, że oni już zakończyli kariery Big Grin


Re: Reprezentacja Polski - truered - 14-05-2009 21:31

Richard napisał(a):Tylko, że oni już zakończyli kariery Big Grin

Ło żesz, toś mnie olśnił.

Miko napisał(a):Błaszczykowski niech odpocznie Smile Nie ma powołania dla Piotra Brożka, po prostu kiepski żart Leosia. .

Błaszyczkowski ma po czym odpoczywać, młody chłopak, a dziadek Krzynówek,który występuje w tej samej lidze jedzie do RPA. A Błaszczu jest w formie ( patrz: ostatni mecz z Karlsruhe). Piotr Brożek jest w tej chwili najlepszym bocznym obrońca ligi, jeśli nie wierzysz, to wysuń choć jedną kontrkandydaturę. Brozek jest szybki, myśli na boisku i jest skuteczny w odbiorach. Ponadto, często udziela się z przodu. Na pewno zasługuje na powołanie bardziej niż "Wawrzyniak Sterydziak"


Re: Reprezentacja Polski - Miko - 14-05-2009 21:50

A co ja pisze, że dobrze zrobił Leo nie zabierając Piotr Brożka. Jestem także tym zdegustowany.

Błaszczykowski jest bardzo kontuzjogenny, Krzynio jak gra w klubie to haruje w kadrze jeszcze bardziej niż zwykle.


Re: Reprezentacja Polski - panopticum - 15-05-2009 01:34

Lol, kadra na wyjazd do RPA. Może najpierw się zakwalifikujmy.


Re: Reprezentacja Polski - Kwas - 15-05-2009 12:09

truered napisał(a):
Richard napisał(a):Tylko, że oni już zakończyli kariery Big Grin
Ło żesz, toś mnie olśnił.
To był przecież tylko żart :roll:

truered napisał(a):Błaszyczkowski ma po czym odpoczywać, młody chłopak, a dziadek Krzynówek,który występuje w tej samej lidze jedzie do RPA. A Błaszczu jest w formie ( patrz: ostatni mecz z Karlsruhe)
Kuba jest bez formy, chyba tylko na podstawie bramki w przedostatniej kolejce wysuwasz stwierdzenie o jego dobrej dyspozycji... Przecież od kiedy wrócił do gry po kontuzji, jeszcze ani razu nie dokończył spotkania... Zbiera fatalne noty i niczym specjalnym się nie wyróżnia...

Ale mimo wszystko myślę, że powołanie dostać powinien, bo o odpoczynku mowy być nie może. Przecież już od kilku kolejek regularnie grywa w pierwszym składzie Borussi, czyli po urazie już dawno nie ma śladu.

Miko napisał(a):Błaszczykowski jest bardzo kontuzjogenny
Nie ma takiego określenia jak "kontuzjogenny"... :roll:


Re: Reprezentacja Polski - Miko - 15-05-2009 14:36

Richard napisał(a):To był przecież tylko żart :roll:

Kiepski.

Richard napisał(a):Nie ma takiego określenia jak "kontuzjogenny"... :roll:

Wiem, mam nawet Mozilię Fajerfoksa i mi wyświetliło. Użyję określenia, że jest kruchy jak Andruty. Lepiej?
sport.wp.pl napisał(a):"Don Leo" planował powołać do reprezentacji Polski pomocnika francuskiego Lille Ludovica Obraniaka. Ze względu na fakt, że zawodnik nie posiada jeszcze polskiego paszportu, okazało się to niemożliwe.

Kolejną szansą na debiut Obraniaka w biało-czerwonych barwach może się okazać sierpniowy mecz towarzyski z Grecją w Bydgoszczy. Jeśli do tego czasu pomocnik z Ligue 1 załatwił wszystkie formalności, prawdopodobnie zostanie powołany.

Będzie po prostu super, jak taki piłkarz będzie reprezentował barwy reprezentacji.


Re: Reprezentacja Polski - Kwas - 15-05-2009 16:34

Miko napisał(a):
Richard napisał(a):To był przecież tylko żart :roll:
Kiepski.
Widzę, że trzeba się jakoś odkuć, po tym, jak powiedziałem słusznie, że nie ma takiego pojęcia jak kontuzjogenny <rotfl>
A tak przy okazji, to nie był post skierowany do ciebie.

Miko napisał(a):Wiem, mam nawet Mozilię Fajerfoksa i mi wyświetliło. Użyję określenia, że jest kruchy jak Andruty. Lepiej

Lepiej brzmiałoby podatny na kontuzję... Takie słowo po prostu nie istnieje, więc nie wiem, dlaczego się ze mną dalej sprzeczasz w tym temacie.