Redcafe.pl - Manchester United Forum
Reprezentacja Polski - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Piłka nożna (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Reprezentacja Polski (/showthread.php?tid=65)



Re: Reprezentacja Polski - Adis - 29-10-2009 13:10

Mata napisał(a):Jednogłośna decyzja zarządu pzpn, wstrzymał się od głosu tylko Stefcio Majewski <rotfl>
No to chyba nie jednogłośnie? A Ty będąc selekcjonerem tymczasowym z (mikro)nadziejami na stałą posadę głosowałbyś przeciwko sobie? Wink

Z polskich kandydatur zdecydowanie najlepszy wybór, bałem się mimo wszystko, że wybiorą Kasperczaka, który jest na pewno człowiekiem bardziej ugodowym niż "Franz", ale PZPN postanowił dokonać wyboru zgodnie z głosem kibiców, widocznie nie chciał jeszcze bardziej zaogniać sytuacji, lepiej późno niż wcale.

Pozostaje życzyć panu Smudzie powodzenia, dobrze że już nie będziemy się musieli radować ilością wykonanych rzutów rożnych w jednej połowie meczu! <jupi>


Re: Reprezentacja Polski - Tomek91 - 29-10-2009 18:23

Cieszę się, że właśnie Smuda został selekcjonerem. Miejmy nadzieję, że najgorsze nasza reprezentacja ma już za sobą. Od dłuższego czasu zanosiło się na to, że to będzie właśnie Smuda i stało się. Wink


Re: Reprezentacja Polski - mucha - 30-10-2009 17:19

Kuszczak wraca do reprezentacji. W końcu.


Re: Reprezentacja Polski - paolo - 30-10-2009 18:59

Jest Smuda, jest impreza Big Grin

Jeszcze Boniek na prezesa PZPN i zacznę się interesować polską piłką.

Cytat:KADRA FRANCISZKA SMUDY NA TOWARZYSKIE MECZE Z RUMUNIĄ I KANADĄ:

- BRAMKARZE
Tomasz Kuszczak (Manchester United)
Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn)
- OBROŃCY
Marcin Kowalczyk (Dynamo Moskwa)
Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa)
Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus)
Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków)
Maciej Sadlok (Ruch Chorzów)
Adam Kokoszka (Empoli)
Seweryn Gancarczyk (Lech Poznań)
- POMOCNICY
Piotr Brożek (Wisła Kraków)
Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund)
Sławomir Peszko (Lech Poznań)
Dariusz Dudka (AJ Auxerre)
Rafał Murawski (Rubin Kazań)
Janusz Gancarczyk (Śląsk Wrocław)
Kamil Kosowski (APOEL Nikozja)
Ludovic Obraniak (Lille)
Roger (AEK Ateny)
- NAPASTNICY
Robert Lewandowski (Lech Poznań)
Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)
Patryk Małecki (Wisła Kraków)
Paweł Brożek (Wisła Kraków)



Re: Reprezentacja Polski - Czary - 30-10-2009 19:09

Bardzo ciekawa kadra, budowana z myślą o Euro 2012. Ciekawi obrońcy, których doświadczeniem wspomagać będzie weteran Michał Żewłakow. Bardzo jestem ciekaw, czy swoją szansę dostanie młody Sadlok, który świetnie spisuje się w tym sezonie w Ruchu. W bramce nadszedł czas Tomka Kuszczaka i jeśli wykorzysta on swoją szanse, to może pozostać etatowym bramkarzem kadry.


Re: Reprezentacja Polski - Mata - 30-10-2009 19:15

Roger w Legii? WoW! Skąd brałeś te składy? <niesforny>

paolo napisał(a):Jeszcze Boniek na prezesa PZPN i zacznę się interesować polską piłką.
Nierealne. Chyba, że zmienią system wyborów na prezesa, Zibi za mocne 'ciśnie' po elektoracie czyli członkach zarządu.

Gdybym zobaczył Boruca i brak Dudki byłbym w pełni usatysfakcjonowany, a tak to, niesmak nadal pozostaje.

POLSKA! :*

Składy ze sports.pl :lol: //paolo


Re: Reprezentacja Polski - maju - 30-10-2009 19:33

A jeszcze parę dni przed oficjalnym ogłoszeniem selekcjonera Smuda mówił, ze reprezentacja jest tylko dla tych, którzy mają polskie korzeni, którzy mają jakiś związek z naszym krajem i że jest przeciw naturalizowaniu. Teraz natomiast widzę w kadrze Rogera (Legionistę :lol: ), a niedawno przeczytałem, że Franz chętnie dałby obywatelstwo Arboledzie.

Co do kadry (składu), to widziałbym to tak:

Kuszczak
Rzeźniczak - Żewłakow - Kokosza - Kowalczyk
Peszko - Obraniak - Murawski - Kosowski
Małecki - Jeleń

Zaskoczyłem brakiem Gancarczyka? No, ale ludzie facet dziś jest cieniem samego siebie. Najpierw niech odszuka swoją genialną formę. Bo Kowalczyk bije na głowę Gancarczyka, a i Rzeźniczak dziś prezentuje wyższy poziom.
Brak Błaszczykowskiego chyba nikogo nie powinien dziwić. No i Małecki w ataku, bo jemu to miejsce się po prostu należy. Obecnie jest w najlepszej formie ze wszystkich powołanych napastników, a poza tym jest młody, gramy mecze towarzyskie, więc genialna okazja, żeby nabierał doświadczenia. Tym bardziej, ze przez najbliższe 3 lata gramy tylko mecze towarzyskie.


Re: Reprezentacja Polski - Kwas - 30-10-2009 19:38

maju napisał(a):A jeszcze parę dni przed oficjalnym ogłoszeniem selekcjonera Smuda mówił, ze reprezentacja jest tylko dla tych, którzy mają polskie korzeni, którzy mają jakiś związek z naszym krajem i że jest przeciw naturalizowaniu.
A ja słyszałem, jak mówił, że nie zamyka drzwi do kadry przed żadnym z nich. To było w "Sportowej Niedzieli".


Re: Reprezentacja Polski - dende - 30-10-2009 20:50

Co tam robi młody Szczęsny :|


Re: Reprezentacja Polski - Foster - 30-10-2009 21:29

Dziwne powołania bramkarzy... Kuszczak praktycznie w ogóle nie gra, a Szczęsny gra tylko w rezerwach. Rozumiem, Boruc i Fabiański kontuzjowani, ale przecież jest jeszcze Załuska, który również gra naprawdę dobrze. Powołanie Wojtka rozumiem, jest młody, uważa się go za dobrze rokującego bramkarza, a gra w meczach towarzyskich to doświadczenie, które może w przyszłości zaowocować.
Cieszy mnie brak M. Lewandowskiego. Nie dość, że grał jak grał to jeszcze jako kapitana ośmieszał reprezentację swoimi wywiadami. Murawski coraz częściej zaczyna grać w Rosji, także mamy kim zastąpić ex-kapitana. Według mnie Rafał jest o klasę lepszy niż Mariusz.
Kosowski... zobaczymy, na Cyprze go chwalą. Kogoś na lewej stronie musimy mieć. Krzynówek już coraz słabszy, Ebi bez klubu, a Grosika wszyscy cisną do ataku... Zobaczymy, mam nadzieję, że Kamil nie zawiedzie.

Kuszczak
Rzeźniczak - Żewłakow - Głowacki/Sadlok - Kowalczyk/Garncarczyk
Kuba - Murawski - Obraniak - Kosowski
Jeleń - Brożek



Re: Reprezentacja Polski - Miko - 30-10-2009 23:34

Foster26 napisał(a):ale przecież jest jeszcze Załuska, który również gra naprawdę dobrze.

Załuska dołączył do grona bramkarzy, którzy siedzą na ławie, on jest zmiennikiem Boruca, niestety bo ma papiery na db bramkarza.

A brak dla Mariusza Lewandowskiego, może się wiązać z nową taktyką Smudy.


Re: Reprezentacja Polski - Foster - 31-10-2009 08:24

Miko napisał(a):Załuska dołączył do grona bramkarzy, którzy siedzą na ławie, on jest zmiennikiem Boruca, niestety bo ma papiery na db bramkarza.
Obecnie nie siedzi na ławce tylko gra, bo Boruc jest kontuzjowany


Re: Reprezentacja Polski - panopticum - 31-10-2009 11:16

Podjarka Załuską. Zupełnie jak kiedyś kiedy wielu chciało do kadry Malarza, ale najwyraźniej wypadł już z obieguSmile. W czym rezerwowy Celtiku jest lepszy od rezerwowego Manchesteru United że wolicie jego?


Re: Reprezentacja Polski - Foster - 31-10-2009 11:45

Załuska ostatnio gra regularnie, a Kuszczak siedzi na ławce bądź na trybunach...


Re: Reprezentacja Polski - panopticum - 31-10-2009 12:11

Fabiański mógł rozgrywać dobre mecze w kadrze będąc rezerwowym a Kuszczak jest za cienki? Załuska jest lepszy o kontuzję Boruca?Smile