Redcafe.pl - Manchester United Forum
Reprezentacja Polski - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Piłka nożna (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Reprezentacja Polski (/showthread.php?tid=65)



Re: Reprezentacja Polski - Foster - 11-07-2012 12:47

mucha napisał(a):Nie oszukujmy się, z Murawskim czy Polańskim w środku pola nawet Mourinho nie stworzy dobrej drużyny.
Przecież Polański był jednym z niewielu zawodników, którego można, wręcz trzeba pochwalić za występ na Euro, także nie bardzo rozumiem. Murawski to co innego, facet nie powinien się znaleźć nawet w szerokiej kadrze naszej reprezentacji.


Re: Reprezentacja Polski - mucha - 11-07-2012 13:18

No i co z tego? W San Marino też ktoś się wyróżnia, co nie oznacza, że jest dobrym piłkarzem. Z resztą, Polański zagrał jeden dobry mecz z Rosją. W pozostałych dwóch był słaby, więc nie przesadzajmy. To, że ktoś tam był trochę lepszy od bandy kilkunastu patałachów nie znaczy, że mam go uważać za dobrego piłkarza. Poza tym to był tylko przykład.


Re: Reprezentacja Polski - sebos_krk - 11-07-2012 18:08

Na tą chwilę to lepszą robotę od PZPNu dla reprezentacji robią takie kluby jak Barca, Ajax czy Juve, które poważniej wchodzą w Polskę szukając piłkarskich talentów. Jest szansa, że za dekadę przynajmniej kilku podkradzionych trampkarzy będzie chciało grać dla Polski.
Fornalik? Jest ok, ja liczyłem, że sięgną po Piotra Nowaka, który jak z innego świata zacząłby wszystko od nowa, ale wybrali spokojnego, uczciwego faceta, któremu Piechniczek i inni wejdą na głowę już przed pierwszym zgrupowaniem. Także wielkich zmian nie przewiduję, oby udało się awansować do mundialu.


Re: Reprezentacja Polski - Foster - 11-07-2012 19:02

mucha napisał(a):No i co z tego? W San Marino też ktoś się wyróżnia, co nie oznacza, że jest dobrym piłkarzem. Z resztą, Polański zagrał jeden dobry mecz z Rosją. W pozostałych dwóch był słaby, więc nie przesadzajmy. To, że ktoś tam był trochę lepszy od bandy kilkunastu patałachów nie znaczy, że mam go uważać za dobrego piłkarza. Poza tym to był tylko przykład.
To ze tego, że Polański jest jednym z kluczowych zawodników, przyzwoitego klubu z niemieckiej Bundesligi, to raz. Dwa, zarówno w meczu z Grecją jak i Rosją grał naprawdę fajnie. Trzy, w meczu z Czechami grać nie powinien bo nie był do końca zdrów, stąd słaby występ. Na chwile obecna jest to nasz najlepszy defensywny pomocnik, także przykład bardzo nietrafiony.


Re: Reprezentacja Polski - Mata - 14-08-2012 17:06

Janek Tomaszewki napisał(a):Ja ciągle uważam, że to nie jest moja drużyna. Mamy tu pewną zależność. Polski Związek Piłki Nożnej wybrał Fornalika, by nie doszło do żadnych zmian. Jeśli Waldek nie zmieni systemu przygotowań, może nie dotrwać do początku kalendarzowej zimy, bo przecież na jesieni gramy z Anglią

Hehe chyba najlepsze podsumowanie wyborów Fornalika i tego co dzieje się wokół kadry...


Re: Reprezentacja Polski - Mata - 24-08-2012 17:43

Eliminacje czas zacząć :kox:

Zawodnicy z zagranicy powołani na mecze z Czarnogórą i Mołdawią:

Bramkarze: Łukasz Fabiański (Arsenal FC, Anglia), Wojciech Szczęsny (Arsenal FC, Anglia), Przemysław Tytoń (PSV Eindhoven, Holandia).

Obrońcy: Marcin Komorowski (Tieriek Grozny, Rosja), Damien Perquis (FC Sochaux-Montbéliard, Francja), Łukasz Piszczek (BV Borussia 1909, Niemcy), Marcin Wasilewski (RSC Anderlecht, Belgia), Grzegorz Wojtkowiak (TSV 1860 Monachium, Niemcy).

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (BV Borussia 1909, Niemcy), Ariel Borysiuk (1.FC Kaiserslautern, Niemcy), Kamil Grosicki (Sivasspor Kulübü, Turcja), Adrian Mierzejewski (Trabzonspor Kulübü, Turcja), Ludovic Obraniak (FC Girondins de Bordeaux, Francja), Eugen Polanski (1.FSV Mainz 05, Niemcy), Maciej Rybus (Tieriek Grozny, Rosja).

Napastnicy: Robert Lewandowski (BV Borussia 1909, Niemcy).


Re: Reprezentacja Polski - Kosma - 24-08-2012 17:57

Dobrze, że z Estonią już nie gramy :roll:


Re: Reprezentacja Polski - Mata - 24-08-2012 18:13

Mnie ciekawią napastnicy, a raczej jej brak. Kogo on powoła z E-klapy? Sagana? :?


Re: Reprezentacja Polski - Hubson - 24-08-2012 18:46

Zapewne Piecha Wink
No i może Pawłowskiego bo nie ma drugiego prawego pomocnika.

Dziwi trochę brak Sobiecha.


Re: Reprezentacja Polski - robaldo - 05-09-2012 19:47

Cytat:Art. 20b. 1. Nadawca programu telewizyjnego może nadać bezpośrednią transmisję z wydarzenia o zasadniczym znaczeniu społecznym, zwanego dalej „ważnym wydarzeniem”, tylko:

1) w programie ogólnokrajowym w rozumieniu ustawy lub koncesji, dostępnym w całości bez opłaty, z wyłączeniem opłat abonamentowych w rozumieniu ustawy z dnia 21 kwietnia 2005 r. o opłatach abonamentowych i podstawowych opłat pobieranych przez operatorów sieci kablowych, lub

2) jeżeli to samo wydarzenie jest transmitowane przez nadawcę programu spełniającego wymogi określone w pkt 1, na podstawie umowy z nadawcą, który nabył prawa do transmisji danego wydarzenia, lub z innym uprawnionym, z zastrzeżeniem ust. 6.

2. Ze względu na duże zainteresowanie społeczne za ważne wydarzenia uważa się między innymi:

1) letnie i zimowe Igrzyska Olimpijskie;

2) półfinały i finały mistrzostw świata i Europy w piłce nożnej, a także wszelkie inne mecze w ramach tych imprez z udziałem reprezentacji Polski, w tym mecze eliminacyjne;

3) inne mecze z udziałem reprezentacji Polski w piłce nożnej w ramach oficjalnych rozgrywek oraz mecze z udziałem polskich klubów w ramach Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA.

:roll:

Wydaje mi się, że czytać potrafię i może głupi jestem, ale to PPV nijak się w treść ustawy nie wpisuje. Tak więc, o co tu chodzi...


Re: Reprezentacja Polski - sebos_krk - 05-09-2012 20:40

Się spinasz. Sprawdź lepiej czy zapłaciłeś abonament, żeby nie przycieli budżetu producentom M jak Miłość.


Re: Reprezentacja Polski - Hubson - 05-09-2012 20:40

Chyba mecz reprezentacji będzie miał najniższą oglądalność od dawien dawna!!


Re: Reprezentacja Polski - Mata - 05-09-2012 21:10

Oglądalność taka jak poziom kopanej - bardzo dobrze.


Re: Reprezentacja Polski - Kosma - 06-09-2012 11:32

Ale Robak że co ci nie pasuje?
Sportfive zafiksowany w roli nadawcy, o ile dobrze się orientuję, na wiele lat przez PZPN żądał za dużych pieniędzy jak na taki chłam i się tego puścić Telewizji Reżimowej nie opłacało, więc stwierdzili (słusznie), żeby spadać na drzewo z taką ofertą. I tutaj (jako drudzy w kolejności!) weszli ci od platform/stacji prywatnych. Jeśli oni chcą sobie przeprowadzić transmisję to droga wolna, nawet w PPV, bo to ich decyzja - TVP swój czas miała.
Skojarz, że im pewnie też nie opłacałoby się puścić meczu w otwartym, więc sytuacja była taka, że albo PPV, albo nic. Więc chyba lepiej jest teraz niż jakby ich mieli ścigać za to, nie?


Re: Reprezentacja Polski - robaldo - 06-09-2012 12:09

Nie :lol:

E: Nie Krisu, a to dlatego, że za moment telewizje sportowe będą służyły jedynie do tego, że za ich pośrednictwem będzie sobie można kupić jakieś wydarzenie. A takie postępujące zjawisko jest chore.