Redcafe.pl - Manchester United Forum
Reprezentacja Polski - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Piłka nożna (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Reprezentacja Polski (/showthread.php?tid=65)



Re: Reprezentacja Polski - Rudii - 26-06-2008 17:08

Mineło już troche czasu odkąd odpadliśmy z Euro. Mimo naszej klęski uważam, że ten turniej da nam wiele korzyści. Na pewno polska piłka na tym zyska. Po pierwsze na trunieju wypromowali się Dudka i Roger. Ten pierwszy już teraz dołączył do naszego rodaka Jelenia. Roger też na pewno zmieni barwy klubowe w aktualnym okienku trasferowym. Akcje Boruca też wzrosły. Kokoszka mimo, że nie zagrał ani minuty też może być zadowolony. Ma szanse odejść do Torino. Na pewno lepiej już grzać ławe w Serie A niż w Orange Ekstraklasie. Chociaż to i tak nie jest takie pewne. Swoją szanse na pewno dostanie. Oczywiście jeśli odejdzie z Wisły.


Re: Reprezentacja Polski - panopticum - 26-06-2008 17:20

Dudka już wcześniej był przymierzany do transferu za granicę, bodajże w zimę. Tylko nie było kim go zastąpić i dlatego nic z tego nie wyszło. Nie wypromował się na Euro, bo niby czym? Ja żadnego świetnego zagrania Dudki nie pamiętam.

Kokoszka zagrał w meczu z Chorwacją.


Re: Reprezentacja Polski - maju - 26-06-2008 18:51

Rudii napisał(a):Kokoszka mimo, że nie zagrał ani minuty też może być zadowolony.
<świr> a wejście w meczu z Chorwacją?

Jedynie, kto się wypromował na EURO (z naszej kadry) to Roger, ale w jakimś poprzednim temacie zaznaczyłem, że ostatnia oficjalna oferta wpłynęła z Borussi D.. Boruc tylko potwierdził swoją klasę. Słyszałem o zainteresowaniu T'thamu Big Grin Dudka był przymierzany do Lazio, ale po EURO Włosi zapomnieli o Polaki, co jest potwierdzeniem, tego, że nasi reprezentacji tylko stracili na cenie... Najwięcej Garguła. Przed EURO mówiło się o 6 milionach, dziś o 1 milionie <hahaha>

//spacje nie bolą :>? - radzio


Re: Reprezentacja Polski - Rudii - 26-06-2008 22:29

Cytat:Kokoszka zagrał w meczu z Chorwacją.

Oj sorry. Macie racje, zapomniałem Smile


Re: Reprezentacja Polski - Miko - 28-07-2008 18:01

sport.pl napisał(a):Leo Beenhakker ogłosił kadrę na mecz z Maccabi Hajfa (6 sierpnia), który odbędzie się we Wronkach.

Bramkarze: Sebastian Przyrowski (Polonia Warszawa), Adam Stachowiak (Odra Wodzisław Śl.)

Obrońcy: Jakub Rzeźniczak, Przemysław Wysocki (obaj Legia Warszawa), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Mariusz Pawelec (Śląsk Wrocław), Tomasz Lisowski (Widzew Łódź), Piotr Polczak (Cracovia).

Pomocnicy: Radosław Majewski (Polonia Warszawa), Piotr Kuklis (Widzew Łódź), Bartłomiej Dudzic (Cracovia), Tomasz Bandrowski, Sławomir Peszko (obaj Lech Poznań), Adam Danch, Michał Pazdan (obaj Górnik Zabrze)

Napastnicy: Maciej Rybus (Legia Warszawa), Marcin Krzywicki (Cracovia), Robert Lewandowski (Lech Poznań), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin).

Jestem zadowolony, że powołanie dostali Lewandowski i Bandrowski. Cieszy mnie także widok Dancha, przecież rok temu na MŚ U-21 bdb się zaprezentował. No i zobaczymy nowego golkipera nr -3 w kadrze...


Re: Reprezentacja Polski - Foster - 28-07-2008 20:50

Szkoda tylko że nie ma w tym składzie zawodników Krakowskiej Wisły, która w tym czasie będzie rozgrywał mecz w el. do LM. Choć z drugiej strony to dobrze, że tak to wyszło, inni też przecież zasługują na szanse Wink
Lewandowski - jeszcze niedawno był zawodnikiem drugoligowego Znicza Pruszków (o ile się nie myle), teraz jest już graczem Lecha zaliczył już debiut na miedzynarodowych boiskach i do tego strzelił nawet zwycięską bramke. Teraz jest już w rep. Polski dobrze się chłopak zapowida. mam nadzieję że będzie coś z niego Smile


Re: Reprezentacja Polski - Lucas - 29-07-2008 08:53

Za rok się pewnie spali znając mentalność polskich kopaczy.


Re: Reprezentacja Polski - paolo - 29-07-2008 09:09

Foster26 napisał(a):mam nadzieję że będzie coś z niego Smile

Kolejny piłkarz typu Hajto. Wyjedzie za granicę, a gdy o reprezentacji będzie mógł pomarzyć to wróci do Polski.


Re: Reprezentacja Polski - elmaggico - 29-07-2008 09:41

Nie, no czemu odrazu skreślacie Lewandowskiego ? Chłopak naprawdę narazie się przebojem wdziera do reprezentacji i Lecha. Pod okiem Smudy mam nadzieje, że się prawdiłowo rozwinie, pozatym napewno wole takiego debiutanta niż kogoś typu Rasiak...
Chociaż ja osobiście jestem bardziej ciekaw tego Janoty z Feynordu..


Re: Reprezentacja Polski - bartolo1196 - 29-07-2008 14:50

Miko napisał(a):
sport.pl napisał(a):Bramkarze: Sebastian Przyrowski (Polonia Warszawa), Adam Stachowiak (Odra Wodzisław Śl.)
Moim zdaniem Sebastian Przyrowski jeste lepszy od Adama Stachowiaka i mam nadzieje że będzie 3 bramkarzem reprezentacji Polski


Re: Reprezentacja Polski - Lucas - 29-07-2008 14:53

bartolo1196 napisał(a):i mam nadzieje że będzie 3 bramkarzem reprezentacji Polski
To Kuszczak będzie 4? Aż tak nisko go nie ceniłem nigdy.


Re: Reprezentacja Polski - bartolo1196 - 29-07-2008 16:11

Kuszczak będzie 2 Smile


Re: Reprezentacja Polski - matys - 29-07-2008 16:44

bartolo1196 napisał(a):Sebastian Przyrowski jeste lepszy od Adama Stachowiaka i mam nadzieje że będzie 3 bramkarzem reprezentacji Polski
:lol: Jak Przyrowski zostanie 3 bramkarzem w kadrze, to rozpoczynam karierę bramkarza... Jak on będzie w tej kadrze, to ja tym bardziej. To żeś koleś wymyślił z tym Przyrowskim, chyba za dobrze to ty naszej kadrze nie życzysz. Aż się boje spytać kogo ty z zawodników z pola w tej reprezentacji widzisz :roll:


Re: Reprezentacja Polski - bartolo1196 - 29-07-2008 17:13

Mi chodziło o to że gdyby Benhakker wybierał spośród tych dwóch to mam nadzieje że wybrał by Przyrowskiego na 3 bramkarza bo jak dla mnie pierwsza trójka wygląda tak:1.Boruc,2.Kuszczak.3.Fabiański Smile


Re: Reprezentacja Polski - mucha - 20-08-2008 13:43

sport.pl napisał(a):Leo Beenhakker podał skład na mecz z Ukrainą. Sensacyjny, tak jeśli chodzi o skład jak i ustawienie.

Holender zdecydował się na taktykę 5-2-3. Ten wariant był próbowany na treningu. Szkoleniowiec chce go sprawdzić, bo Ukraińcy grają dwójką klasycznych napastników - Andrij Woronin i Andrij Szewczenko.

W obronie grać mają Dudka, Żewłakow i Kokoszka. Po bokach Leo postawi na Golańskiego i Krzynówka. Ta dwójka ma jednak bardziej koncentrować się na grze w ofensywie. Za rozgrywanie piłki mają być odpowiedzialny Murawski i Lewandowski. Jedynego napastnika - Ireneusza Jelenia wspierać będą schodzący do środka (i robiący miejsce Krzynówkowi i Golańskiemu) Smolarek i Błaszczykowski.

W trakcie meczu piłkarze mają zmienić taktykę na 4-4-2.

Skład Polski

Fabiański - Golański, Dudka, Żewłakow, Kokoszka, Krzynówek - Lewandowski, Murawski - Błaszczykowski, Jeleń, Smolarek.

Ukraina - Polska; 18.00; TVP 1