Redcafe.pl - Manchester United Forum
Jak obejrzeć mecz United? - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Multimedia (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Jak obejrzeć mecz United? (/showthread.php?tid=653)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Jak obejrzeć mecz United? - matys - 07-02-2009 01:31

Jak obejrzeć mecz Manchesteru United przez internet? Można na kilka sposobów. Czasami wystarczy zwykła przeglądarka, a czasami potrzebny będzie dodatkowy software. No i oczywiście nie obejdzie się bez w miarę szybkiego łącza internetowego. Przynajmniej 512 kbit/s.

Przede wszystkim musimy się uzbroić w dobrą przeglądarkę internetową, najlepiej Firefox, bądź Operę.

A.Oglądnie meczów za pomocą dodatkowych programów.

Oto linki do najpopularniejszych programów, za pomocą których można oglądać spotkanie:

-Sopcast
-TVUplayer
-TvAnts
-PPStream

Wystarczy pobrać któryś z powyższych programów, zainstalować i znaleźć kanał, który transmituje mecz Czerwonych Diabłów. Jak? Można poszukać samemu w liścia kanałów, ale można tez skorzystać z poniżej podanych stron. Klikamy na link, o takiej nazwie, jak nasz program, w którym chcemy oglądać mecz. Program powinien się otworzyć, czekamy aż załaduje się nam wybrany kanał i to wszystko.

B.Oglądanie meczów za pomocą przeglądarki.

W tym przypadku, wystarczy kliknąć w link odsyłający do spotkania MU. Gdzie możemy znaleźć takie linki? Oto klka najpopularniejszych, a zarazem najlepszych strony, które oferują nam rozkład transmisji wydarzeń sportowych:

-Rojadirecta
-MyP2P
-Kuszo TV
-Atdhe
-Redlog TV - mecze rezerw Manchesteru United, Chelsea, Liverpoolu
-Soccer-Live
-Iraqgoals - linki głównie do meczów z najsilniejszych lig europejskich.

Miłego oglądania.


Re: Jak obejrzeć mecz United? - ring0 - 07-02-2009 01:58

matys napisał(a):B.Oglądanie meczów za pomocą przeglądarki.

W tym przypadku, wystarczy kliknąć w link odsyłający do spotkania MU. Gdzie możemy znaleźć takie linki? Oto trzy najpopularniejsze, a zarazem najlepsze strony, które oferują nam rozkład transmisji wydarzeń sportowych:

-Rojadirecta
-MyP2P
-Kuszo TV

<a class="postlink" href="http://atdhe.net/">http://atdhe.net/</a> - najszybciej i najsprawniej


Re: Jak obejrzeć mecz United? - sir_matt - 07-02-2009 11:11

moim zdaniem dobra jest jeszcze stronka <a class="postlink" href="http://www.soccer-live.pl/">http://www.soccer-live.pl/</a>


Re: Jak obejrzeć mecz United? - glowadotanca - 07-02-2009 11:25

jeszcze jest znany justin.tv Wink


Re: Jak obejrzeć mecz United? - ryba - 29-04-2009 14:15

Oglądanie meczy przez internet jest dobre bo tanie. Nie ma się co oszukiwać. Transmisja przez internet jest niewyraźna, często obraz przycina (niezależnie od posiadanego łącza).

Więc jeżeli ktoś posiada trochę gotówki to na chwilę obecną najlepszą formą jest skorzystanie z oferty Cyfry+, a dokładnie z Multipakietu, który oferuje 4 kanały: Canal+, Canal+ Film oraz i przede wszystkim Canal + Sport; Canal + Sport 2 - gdzie można oglądać praktycznie każdy mecz Man Utd.

Jest to w chwili obecnej najtańsza i legalna forma oglądania.

Oczywiście jest jeszcze wiele innych niekoniecznie "legalnych" sposobów Smile (mowa tu o dobrej jakości obrazu - satelita itd...)


Re: Jak obejrzeć mecz United? - Chudy - 29-04-2009 16:57

A mam pytanie czy na platformie N nie ma tam przypadkiem kanału sportowego na którym są mecze Premiership ? nie chodzi mi o n sport.


Re: Jak obejrzeć mecz United? - M.T. - 29-04-2009 17:01

sportklub?


Re: Jak obejrzeć mecz United? - matys - 29-04-2009 17:02

Nie ma. Tylko C+ ma prawa do pokazywania meczów Premiership. Na żadnej innej platformie, nie znajdziesz meczów ligi angielskiej. Przynajmniej tych transmitowanych na żywo, bo może jakieś retransmisje gdzieś lecą.


Re: Jak obejrzeć mecz United? - Adis - 29-04-2009 17:24

Sportklub - FA Cup
N - Liga Mistrzów
Canal+ - Premierleague
Polsat Sport - retransmisje meczów Premierleague.

Na N chyba nie ma takiego kanału, który by na żywo pokazywał Premierleague.


Re: Jak obejrzeć mecz United? - ryba - 29-04-2009 17:39

Panowie jest od cholery innych platform, na których lecę mecze Premiership. Oczywiście mowa tutaj o platformach zagranicznych. Można kupić karty tych platform, ale już trzeba trochę pieniążków w to zainwestować. Dobrym rozwiązaniem jest kupienie pakietu al jazeera sports na pół roku. Wychodzi jakieś 30 zł/ miesiąc - wszystkie mecze Premierleague. Niestety na Canal + Sport czy Sport 2 nie zobaczymy wszystkich meczy, tylko wybrane, ale na szczęscie Man Utd puszczają prawie zawsze.

Jeżeli macie komputer to dobrym rozwiązaniem jest kupienie karty satelitarnej, do tego talerz satelitarny, konwenter i kawałek kabelka i można oglądać jakieś arabskie stacje, gdzie mecze lecą i nie są kodowane. Innym rozwiązaniem jest oglądanie "edukacyjne" - na chwilę obecna nie można oglądać "edukacyjnie" żadnej polskiej platformy, ale to pewnie tylko kwestia czasu ...

I jest też sharing ... ale to już całkowicie nielegalne. Dlatego też polecam multipakiet cyfry+


pozdr all ...


Re: Jak obejrzeć mecz United? - sebos_krk - 30-04-2009 07:50

Chchiałbym jeszcze zwrócić uwagę na usługę, którą oferuje onet. Czyli możliwość obejrzenia każdego spotkania ligi mistrzów.
Jak ktoś nie ma N, a nie chce oglądać ledwo widzianego obrazu w necie to naprawdę warto zapłacić 6 złotych i za tydzień sobie obejrzeć nasz mecz rewanżowy.
Jakość jest porównywalna do telewizyjnej, nic się nie przytnie (dziwi mnie, że inne streamingi z sopcasta nie chodzą w takiej jakości), a do tego mecz jest z polskim komentarzem. Warto bez dwóch zdań.


Re: Jak obejrzeć mecz United? - Luki - 30-04-2009 08:53

sebos_krk napisał(a):Jak ktoś nie ma N, a nie chce oglądać ledwo widzianego obrazu w necie to naprawdę warto zapłacić 6 złotych i za tydzień sobie obejrzeć nasz mecz rewanżowy.
Jakość jest porównywalna do telewizyjnej, nic się nie przytnie (dziwi mnie, że inne streamingi z sopcasta nie chodzą w takiej jakości), a do tego mecz jest z polskim komentarzem. Warto bez dwóch zdań.

A jaki tam jest komentarz? Daje radę czy coś podobnego do N? No i kto komentuje, jest jakieś studio albo co? Big Grin


Re: Jak obejrzeć mecz United? - panopticum - 30-04-2009 09:05

Ja preferuję wyjście do pubu, ale ten onet też brzmi zacnie. Na mniej ważne mecze- czemu nie. A to dotyczy tylko Champions League, czy może też Premiership?


Re: Jak obejrzeć mecz United? - sebos_krk - 30-04-2009 09:12

Luki napisał(a):A jaki tam jest komentarz? Daje radę czy coś podobnego do N? No i kto komentuje, jest jakieś studio albo co?
To jest dokładnie to samo co w telewizji jest puszczone na N, więc komentatorzy ci sami. Co do studia wiem tyle, że w przerwie są tylko reklamy, a przed meczem nigdy nie patrzyłem.
Cytat:A to dotyczy tylko Champions League, czy może też Premiership?
Tylko CL. Onet należy do TVNu (dokładnie do ITI), więc transmituje to samo na co licencję ma N-ka.


Re: Jak obejrzeć mecz United? - patrick378782 - 17-08-2009 20:32

Jak można za free oglądać w MUTV?