Redcafe.pl - Manchester United Forum
Jak obejrzeć mecz United? - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Multimedia (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Jak obejrzeć mecz United? (/showthread.php?tid=653)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Jak obejrzeć mecz United? - sebos_krk - 23-03-2013 19:17

Undermine napisał(a):Sebos będziesz negocjował umowę?
Na razie poczekam jak rozwinie się sytuacja. A potem liczę, że z tych 119 ze względu na mój staż w cyfrze zejdą do tych 80, tak jak pojawia się to w różnych przeciekach. Taka kwota to już byłaby uczciwa cena za canal plus sport i nsport.


RE: Jak obejrzeć mecz United? - Under - 23-03-2013 20:28

Sebos ja właśnie też chcę z nimi powalczyć bo abonentem C+ jestem parę dobrych lat.
Podobno ktoś platinum(ten nas interesujący) wynegocjował za 90, ale nie napisał za ile dekoder. Bo nie ukrywam, opcja multiroom by mnie interesowała.


RE: Jak obejrzeć mecz United? - Kosma - 25-03-2013 14:10

Chciałbym mieć tyle czasu na oglądanie meczów, co Pchela Smile


RE: Jak obejrzeć mecz United? - Under - 25-03-2013 14:25

Można połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli oglądać mecze i brać za to pieniądze Wink


RE: Jak obejrzeć mecz United? - Pchela - 25-03-2013 14:43

No wiesz, chodze do liceum poza moim miejscem zamieszkania, a jak przyjeżdżam na weekend do domu to nic kompletnie mi się nie chce. Jest sobota, meczyki ładne, to tylko oglądać. A do tego Premier League? Tylko i wyłącznie przyjemność. Wieczorkiem jakiś meczyk Serie A, albo multiplex z Ligue1 o 20:00 i kończymy zabawe. Tak to wygląda. Smile

E: A z tymi 7 meczami to jednorazowy wyskok, nie mam tak że w sobote musowo katuje minumum 5 meczów, bez przesady. Tongue


RE: Jak obejrzeć mecz United? - Foster - 09-04-2013 20:40

Słówko o Ace Stream.

Transmisje poniżej 1500 kbps chodzą bardzo fajnie, nie zacinają się, a obraz jest naprawdę fajny. Problem jest z tymi mocniejszymi, jednak nie ma co narzekać. Przynajmniej tak to wygląda u mnie. W najbliższych dniach będę testował dalej, ale dzisiaj BVB - Malaga bardzo płynnie, raz tylko przycięło w ciągu 45 minut. Z dwie minuty opóźnienie w stosunku do flashów, jednak myślę, że to nie problem. Sop też miewał opóźnienia i chyba nikt z tego powodu nie płakał, jak mu cały mecz ładnie śmigał Smile


RE: Jak obejrzeć mecz United? - RedLucas - 09-04-2013 20:49

Potwierdzam, mi też BVB bardzo ładnie idzie, choć do tej pory nie mogłem jednego dobrego słowa powiedzieć o tym programie.


RE: Jak obejrzeć mecz United? - KARTONick - 13-04-2013 21:20

Tak teraz sobie pomyślałem tu napisać.
Otóż mam bardzo słaby internet(PLAY...), a mecze United mogę oglądać tylko przez neta. No i ostatnio jako tako w miarę chodziły te mecze(np. z City o dziwo nic mi się nie zacinało na normalnym streamie), ale chciałbym na wszelki wypadek wiedzieć, co by jutro obejrzeć normalnie mecz - w czym polecacie mi oglądać mecz? Gdzie najmniej zacina i zarazem jest dobra jakość?


RE: Jak obejrzeć mecz United? - Pchela - 13-04-2013 21:35

Futbolhd, Streamon, Firstrow, atdee i wiele, wiele innych.


RE: Jak obejrzeć mecz United? - Kosma - 13-04-2013 22:49

Musisz sam wyczaić. U mnie w akademiku np. świetnie śmiga SopCast na streamach także >2000 natomiast AceStream i flashe cieniutko.


Mecze w TV/Internecie - KARTONick - 15-08-2013 20:18

Nowy sezon zaczynam od wiadomości - w tym roku Premier League komentować będzie Jagoda. [Obrazek: 4_181.gif]

Edit: CANAL+ Family HD
18.25 Swansea - Manchester United (Adam Marchliński, Przemysław Rudzki)


<facepalm>


RE: Jak obejrzeć mecz United? - Under - 16-08-2013 12:57

Cytat: Nowy sezon zaczynam od wiadomości - w tym roku Premier League komentować będzie Jagoda. [Obrazek: 4_181.gif]
Ekstraklasę też zaczął... Beznadzieja.


RE: Jak obejrzeć mecz United? - KARTONick - 30-08-2013 10:37

Cytat:Transmisja meczów LM w TVP:

1 kolejka Napoli - BVB
2 kolejka City - Bayern
3 kolejka Real - Juventus
4 kolejka BVB - Arsenal
5 kolejka Bayer - MU
6 kolejka zależna od wyników poszczególnych drużyn.



RE: Jak obejrzeć mecz United? - Under - 30-08-2013 12:24

Jak to nie ma Milan-Barca? :O
No i jest dwa razy BVB, ah TVP...


RE: Jak obejrzeć mecz United? - sebos_krk - 30-08-2013 12:39

Milan Z Barcą gra we wtorek, a tvp przecież tylko w środę ma LM.