Redcafe.pl - Manchester United Forum
Jak obejrzeć mecz United? - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Multimedia (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Jak obejrzeć mecz United? (/showthread.php?tid=653)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Jak obejrzeć mecz United? - allfanmu - 30-08-2013 13:24

I tak jestem zdziwiony, że nie ma 6 meczy Borussi.. I nawet jeden United. Szok.

Akurat wszystkie zapowiedziane spotkania prezentują się bardzo fajnie.


RE: Jak obejrzeć mecz United? - Hubson - 16-09-2013 18:58

Kto ma nc+ to obejrzy sobie jutro na kanale C+ Sport meczyk Manchesteru z Bayerem. Podejrzewam, że mecz będzie komentować Twarowski z Nahornym, więc jeżeli tak będzie to oby tylko gra naszej ekipy nadrobiła do otoczki Smile


RE: Jak obejrzeć mecz United? - Kosma - 22-09-2013 22:44

Jak obejrzeć mecz United?
Z dala od rzeczy szklanych, delikatnych, łamliwych.

Dziękuję za uwagę. A teraz proszę:
[Obrazek: glass_of_water_0808_lg_10661967_c6O80CPI7U7J.jpg]


RE: Jak obejrzeć mecz United? - Adis - 30-09-2013 19:49

Trochę czasu minęło od połączenia Cyfry z eNką, stracili sporo abonentów po "udanej" powitalnej ofercie i muszę powiedzieć, ze dzisiaj zostałem mile zaskoczony. Dostałem telefon z propozycją pełnego pakietu (naprawdę pełnego, tj. Canal+, HBO itp.) za 99zł, pod koniec rozmowy pracownik działu utrzymania klienta zaproponował 89zł, ale mnie nie przekonał. Jak zejdzie do 79zł / miesiąc to biorę. Big Grin Pozostaje pytanie, czy nie można było tak od razu? Początkowo za taki pakiet z tego co pamiętam życzyli sobie 200zł...


RE: Jak obejrzeć mecz United? - Kupczyk - 30-09-2013 20:31

Tak? My płacimy 109zł miesięcznie.. Bierz w ciemno za 89zł Wink


RE: Jak obejrzeć mecz United? - Almatziol - 07-11-2013 12:28

Miał być w tvp mecz Bayer - MU, a tvp podało, że w 5 kolejce pokaże mecz Real - Galatasaray :/


RE: Jak obejrzeć mecz United? - Pchela - 07-11-2013 16:42

Nie ma to jak puscic mecz o nic, niz mecz o 1 miejsce w grupie.


RE: Jak obejrzeć mecz United? - Kosma - 07-11-2013 21:53

Nie ma to jak puścić taką kaszanę jak dwa ostatnie mecze United ze Sociedadem.


RE: Jak obejrzeć mecz United? - sejman - 22-03-2014 15:37

Siema, ostatnio ogarnąłem pewną stronę, która pozwala oglądać kanały z polskiej TV w tym Canal+ ( chyba wszystkie ich kanały), a to oznacza, że mecze United w dobrej, a nawet i bardzo dobrej jakości. Przede wszystkim jest to bardzo stabilne - nie pada w trakcie meczu.
Łapcie link:UnitedHD
Ogólnie nie sprawdzałem jeszcze wszystkiego, ale powiem jak zacząć.
1. pobieracie GoDlTVPOL
2. Instalujecie VCL ( musi być na partycji C, tak pisze na stronie twórca).
3. Rozpakowujemy i odpalamy plik wsadowy GoDlTVPOL. Otwiera się konsola z listą kanałów. Wybieramy numer, wciskamy enter i leci. Na początku może trochę ścinać, ale 2-3 minut powinno być ok Smile.

Tak jak pisałem - nie mam ogarniętego wszystkiego, ba nie mam tam nawet konta. Jednak jak narazie jestem zadowolony z tego czegoś Tongue

Enjoy Big Grin

P.s. Na stronie głównej macie instrukcje więc jak coś to więcej info tam Smile


RE: Jak obejrzeć mecz United? - Tomek91 - 29-03-2014 16:35

Może nie do końca zgodnie z tematem, ale nie wiedziałem, gdzie napisać. Czy może mi ktoś podpowiedzieć, skąd mogą skombinować (ściągnąć) mecze Premier League z polskim i z angielskim komentarzem w całości? Nie interesują mnie skróty, a całe spotkania (do magisterki).


RE: Jak obejrzeć mecz United? - Foster - 05-04-2014 12:50

Ja powrócę raz jeszcze do Ace Stream.

Otóż teraz przy instalacji tego programu na stronie robimy od razu test dzięki czemu sprawdzamy czy będzie u nas śmigać. Jeśli test wypadnie pomyślnie to powinno chodzić dobrze, jeśli będą jakieś problemy to trzeba zrobić co piszą.
Jak zainstalować?
Instalujemy VLC, a następnie wchodzimy na ace stream.org i z tej strony instalujemy program. Tam są dwie wersje, wybiera tą która odpowiada naszej wersji VLC. Instalujemy, potem robimy test i powinno śmigać.


RE: Jak obejrzeć mecz United? - Breakthru - 07-04-2014 16:37

Nie wiem czy temat był poruszany, więc zagadnę tu.
Czy ktoś może testował jak wygląda oglądanie LM na stronie Heinekena?
Jak z:
1 płynnością,
2 jakością,
3 jest komentarz (i jeśli tak to jaki język?)

Zrobili w sklepie promocje na Heinekena w efekcie czego mam w cholerę tych kapsli. Mogę się ewentualnie podzielić na prv (kodami, piwem niestety nie ;] )


RE: Jak obejrzeć mecz United? - robaldo - 07-04-2014 17:02

Płynność bez zastrzeżeń, jakość również jak najbardziej w porządku. Jedyna rzecz, która może ciutkę irytować to, przynajmniej u mnie tak jest, po wyłączeniu trybu pełnoekranowego i przełączeniu na inną kartę, jeśli wracamy z powrotem do meczu przez kilka/kilkanaście sekund jest pogorszona jakość (ale to taki nieznaczący w sumie mankament). Komentarz polski z Canal+. Jeśli o mnie chodzi to polecam, nie miałem dotychczas problemów z oglądaniem.


RE: Jak obejrzeć mecz United? - Lukas - 07-04-2014 21:53

Dla mnie na tą chwilę, przy braku TV na stancji, najlepsza opcja do oglądania meczów United w LM. Śmiga ładnie i bez problemów. Z komentarzem ok, ale zależy też kto komentuje, bo niektórych to nie idzie słuchać Wink


RE: Jak obejrzeć mecz United? - Foster - 20-10-2014 19:51

http://pokazywarka.pl/p1xlvq/

Tutaj chłopaki z mufc.pl opisali jak należy zainstalować XBMC. Dzięki niemu mamy wszystkie kanały HD Smile W tym oczywiście Canal+Sport Smile Są też wtyczki do zagranicznych kanałów, także polecam bardzo serdecznie.