Redcafe.pl - Manchester United Forum
CL: Manchester United 2-0 Inter Mediolan (11.03.2009) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2008/2009 (/forumdisplay.php?fid=35)
+---- Wątek: CL: Manchester United 2-0 Inter Mediolan (11.03.2009) (/showthread.php?tid=662)

Strony: 1 2 3 4 5


CL: Manchester United 2-0 Inter Mediolan (11.03.2009) - Foster - 25-02-2009 08:07

[Obrazek: 2dqvzbo.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: xcm52u.png]

11 marca o godzinie 20:45 na Old Trafford Manchester United w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligii Mistrzów podejmować będzie lidera Włoskiej ligi, Inter Mediolan.

W pierwszym meczu, który rozgrywany był na San Siro padł bezbramkowy remis. Czy tym razem, któraś z drużyn zdobędzie bramkę? Czy może znów nie zobaczymy bramek i do wyłonienia zwycięzcy tego pojedynku będzie potrzebna dogrywka, a może i konkurs rzutów karnych?
Jaki przewidujecie wynik tego meczu? Jaki skład typujecie?

O tym i o wszystkim co związane z tym spotkaniem rozmawiamy w tym temacie. Zapraszam.



Re: CL: Manchester United - Inter Mediolan (11.03.2009; 20:45) - Duras - 25-02-2009 10:17

Po tym co wczoraj pokazał nam Inter innego wyniku niż 2-0 nie obstawiam. Może być groźnie bo Mourinho może szykować coś specjalnie na Old Trafford, więc trzeba będzie grać z głową.


Re: CL: Manchester United - Inter Mediolan (11.03.2009; 20:45) - panopticum - 25-02-2009 19:30

Cytat:- Jeśli sędzia na Old Trafford będzie nas chronił, tak jak chronił naszych rywali w pierwszym meczu, to jestem spokojny o awans - powiedział trener Interu Jose Mourinho po meczu z Manchesterem w 1/8 Ligi Mistrzów. UEFA rozważa karę dla Portugalczyka. Mecz rewanżowy może obejrzeć z trybun.

link link

Nie powiem, miło by było gdyby Jose mecz oglądał z trybun. Zwłaszcza jeśli pamiętamy jego gardłowanie że Vidić powinien zostać zawieszony na dwa mecze a nie jeden. No i nie będzie mógł strzelić żadnej gadki w czasie przerwy. Oczywiście, jeśli go zawieszą. Po mojemu powinniWink.


Re: CL: Manchester United - Inter Mediolan (11.03.2009; 20:45) - rads - 25-02-2009 23:02

lubie jak the special one podgrzewa atmosferę.. a potem nie potrafi przyznać, że jego drużyna zagrała gorzej


Re: CL: Manchester United - Inter Mediolan (11.03.2009; 20:45) - Damian91 - 26-02-2009 01:09

Makarony to faularze i niech lepiej powie swoim zawodnikom żeby mniej faulowali. Ale ja sie nie przejmuję gadaniem Jose. Czy będzie siedział na trybunach czy nie to i tak jak zagrają podobnie jak wczoraj to dostaną za 2:0 i będzie po sprawie. I wtedy na pewno będzie gadał różne rzeczy żeby zgonić na sędziego itp(zupełnie jak Benitez). Ale wtedy nie będziemy sie tym przejmować bo to my zagramy w ćwierćfinale a nie oni.
Myślę że na OT zagra od początku Roo i wynik 2:0 wydaje mi sie najbardziej prawdopodobny.

Ciekawe tylko czy pokażą ten mecz w TVP2. Jak myślicie? Ja myslę że powinni bo emocji będzie na pewno bardzo dużo.


Re: CL: Manchester United - Inter Mediolan (11.03.2009; 20:45) - maju - 26-02-2009 09:10

Za to Ferguson to emerytowany nie mający na nic siły spokojny dziadek nie ganiący nigdy sędziów. Fergie też po porażkach bardzo często zarzuca wiele sędziom. Zauważyli to nawet nasi tępi komentatorzy, którzy podczas meczu przy wyniku mało korzystnym dla Diabłów są niemal pewni, że arbiter usłsyzy po meczu kilka cierpkich słów od Bossa, jeśli MU meczu nei wygra :roll:

Porozmawiajmy o samym meczu, a nie o Benitezie czy Mourinho, bo nabieracie nawyków Wengera, który swojego czasu "patrzył przez okno co Jose robi".

Mecz do najłatwiejszych należał nie będzie, bo Inter postawi trudne warunki chcąc awansować dalej. Mourinho za wszelką cenę za warunek postawi sobie wybić nas z rytmu od samego początku, a mądrzejszy o doświadczenia z San Siro, obawiam się, że może mu się to udać od początku. A wiemy, ile dla nas znaczy dobre wejście w mecz od pierwszej minuty.

To jeden scenariusz, a drugi? Drugi jest prosty. Wychodzimy na murawę, jak po swoje, aplikujemy chamom dwie do przerwy, w drugiej parzymy ich z kontry i łatwie i przyjemne 3-0 osiągnięte.


Re: CL: Manchester United - Inter Mediolan (11.03.2009; 20:45) - sebos_krk - 26-02-2009 09:17

fredziul napisał(a):Ciekawe tylko czy pokażą ten mecz w TVP2. Jak myślicie? Ja myslę że powinni bo emocji będzie na pewno bardzo dużo.
Wielkiej konkurencji nasz mecz nie ma, Barca z Lyonem to już nie to samo Wink
maju napisał(a):Zauważyli to nawet nasi tępi komentatorzy, którzy podczas meczu przy wyniku mało korzystnym dla Diabłów są niemal pewni, że arbiter usłsyzy po meczu kilka cierpkich słów od Bossa, jeśli MU meczu nei wygra
Ferguson działa swoim autorytetem. Ostatnio się uśmiałem słysząc stwierdzenie "panel dyskusyjny" w momencie, gdy Allardyce z Fergusonem ucieli sobie w środku meczu taką pogawędke, że im tylko cygar i wina brakowało Smile
A ci tępi komentatorzy to chyba nie panowie z C+?


Re: CL: Manchester United - Inter Mediolan (11.03.2009; 20:45) - maju - 26-02-2009 09:29

sebos_krk napisał(a):A ci tępi komentatorzy to chyba nie panowie z C+?
Nie, nie mam Cyfry Wink Chodziło mi o tych z Polsatu... Tam poza Borkiem i może Iwanowem nie ma dobrego komentatora. A ta rozmowa - świetna scena Big Grin

koniec OT


Re: CL: Manchester United - Inter Mediolan (11.03.2009; 20:45) - Lukas - 26-02-2009 11:43

A ja po pierwszym meczu na San Siro jestem jakoś spokojny o to spotkanie. Oczywiście wiadomo, że Inter będzie musiał się bardziej postarać i od razu nas zaatakować, ale przecież SAF i piłkarze doskonale o tym wiedzą i na pewno nie pozwolą na wiele przeciwnikom z Włoch.
We Włoszech na trudnym terenie zagraliśmy bardzo dobrze i zabrakło bardzo niewiele byśmy stamtąd wyjechali z zapasem 2-3 bramek, dlatego jestem przekonany, że na swoim boisku Diabły nie pozostawią złudzeń podopiecznym Jose.
Jedyne czego się obawiam to to, że w tym czasie może jakaś kontuzja dojść, ale nie ma co myśleć o najgorszym. Smile


Re: CL: Manchester United - Inter Mediolan (11.03.2009; 20:45) - matys - 26-02-2009 12:12

Lukas napisał(a):nter będzie musiał się bardziej postarać i od razu nas zaatakować
Nie no, wątpię, żeby Inter od pierwszych minut zaczął atakować. Atak pozycyjny to nie jest ich najmocniejsza strona, brak im kreatywnego rozgrywającego, do tego nie mają skrzydeł, więc pewnie liczyć będą na jakieś kontry. Gol dla nas kończy sprawę. Przy naszej defensywie i przy ich niepowalającej ofensywie, bliżej będzie nam do strzelenia bramki na 2-0, niż im do wyrównania.

Wiadomo też, że nie rzucimy się do ataku jak debile, ale pewnie spokojnie będziemy rozgrywać piłkę w środku. Klepać piłkę to my umiemy. Na początku spokojnie, potem z biegiem czasu podkręcać tempo i próbować wyprowadzić ich defensywę w pole. Już to takie łatwe nie będzie, bo wróci Samuel, szefu ich defensywy.

Jeśli chodzi o skład to:

VDS
Neville/O'Shea-Ferdinand-Vidic-Evra
Ronaldo-Carrick-Fletcher-Park
Berbatov-Rooney



Re: CL: Manchester United - Inter Mediolan (11.03.2009; 20:45) - sir_matt - 26-02-2009 14:43

Mam nadzieje, ze Inter zagra tak samo jak na San Siro, co by chlopaki sie meczyc nie musieli Smile Mysle, ze jesli nasza obrona bedzie wymiatac tak jak w Mediolanie to wygramy. Zreszta do tego czasu zdaza sie wszyscy wyleczyc/wrocic z zawieszenia i bedziemy dysponowac optymalnym skladem Smile


Re: CL: Manchester United - Inter Mediolan (11.03.2009; 20:45) - Vego4 - 26-02-2009 21:13

Niby gramy na OT, gdzie ostatni raz polegliśmy w CL w 2005 roku-kawał czasu. od owego feralnego momentu nigdy nie pozwoliliśmy sobie na coś podobnego, na rewanż z Interem wraca Vidic i z pewnością od pierwszej minuty zagra Rooney, więc jest wręcz bajkowo.Jednak ja mam obawy bo ciągle po głowie chodzi mi o miniony sezon Ligi Mistrzów, gdzie Milan tak jak i my grali wpierw na wyjeździe z Arsenalem (remis 0:0 jak i my), a w rewanżu odpadli u siebie.Może to i moje głupie urojenia lub coś podobnego, i mam nadzieję, że moje ewentualne przypuszczenia ni jak będą miały się do spotkania w Manchesterze.

Za nim rozegramy rewanż będziemy musieli rywalizować w CC i w lidze, i oby żaden z tych spotkań nie okazało się pechowym dla żadnego naszego zawodnika.

<cwaniak>


Re: CL: Manchester United - Inter Mediolan (11.03.2009; 20:45) - Tomek91 - 27-02-2009 16:37

Vego4 napisał(a):z pewnością od pierwszej minuty zagra Rooney

Do meczu jeszcze trochę czasu, ale nie ma pewności czy Rooney'owi, czy któremukolwiek z graczy nie przytrafi się uraz(odpukać)

0-0 z San Siro to wynik dobry, ale żeby awansować potrzebne jest bezbłędne spotkanie na OT. Nawet jednobramkowe prowadzenie nie będzie gwarantowało spokojnej końcówki, a już raz Mourinho na OT w końcówce wyrównał, jeszcze za czasów Porto, nikt z nas na pewno nie życzy sobie powtórki Wink Jeśli zagramy tak jak w spotkaniach rewanżowych w zeszłym sezonie, czyli pewnie i spokojnie to możemy uciszać sympatyków Włochów, którzy wraz z kibicami klubów hiszpańskich odgrażali się, że to już koniec dominacji Anglii w CL Wink


Re: CL: Manchester United - Inter Mediolan (11.03.2009; 20:45) - Czary - 28-02-2009 19:43

Oczywiście Mourinho mówi, że 0-0 na własnym stadionie to dobry wynik, a według mnie to gówno prawda. Jak się gra u siebie trzeba grać do przodu i strzelić jakąś bramkę. To my na OT jesteśmy wielkim faworytem tego meczu i mam nadzieje, że nasi piłkarze nas nie zawiodą. Co do składu to na chwilę obecną ciężko coś wytypować, bo już w pierwszym meczu SAF nas zaskoczył podstawową jedenastką i teraz może być podobnie.


Re: CL: Manchester United - Inter Mediolan (11.03.2009; 20:45) - matys - 01-03-2009 21:46

Jak tak patrze na grę Evansa, to grzechem byłoby z niego nie skorzystać w meczu z Interem. Imo powinien zagrać na prawej stronie defensywy. Dzisiejszy występ O'Shea nie napawa optymizmem, a dla Johnny'ego chyba nie ma różnicy czy gra na środku, na prawej, czy na lewej stronie boiska. Co prawda nie jest stworzony do gry na boku, bo demonem szybkości nie jest, ale przynajmniej w obronie nie do przejścia.

Dlatego imo obrona powinna wyglądać tak:
Evans-Ferdinand-Vidic-Evra