Redcafe.pl - Manchester United Forum
Federico Macheda - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Federico Macheda (/showthread.php?tid=682)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Re: Federico Macheda - Sirius - 22-08-2011 23:58

Najlepszego i życzę też znalezienia dobrego klubu do wypożyczenia Wink


Re: Federico Macheda - Lukas - 23-08-2011 09:09

Nie wiedziałem, że Macheda ma klub wypożyczyć :shock:

Wybacz ale nie mogłem się powstrzymać


Re: Federico Macheda - Tomek91 - 12-11-2011 18:38

Cytat:Szanse Federico Machedy na regularną grę w barwach Manchesteru United nie są zbyt wielkie, jednakże sytuację Włocha ma zamiar wykorzystać Wigan Athletci.

Dziennik Daily Mail podaje, że The Latics zainteresowani są osobą 20-letniego napastnika, którego mają zamiar w styczniu wypożyczyć.

Macheda miałby zostać następcą Hugo Rodallegi, którego odejście, biorąc pod uwagę wielkie zainteresowanie silniejszych klubów, jest coraz bardziej prawdopodobne.

Tak, tak i jeszcze raz tak. Mam nadzieję, że faktycznie coś jest na rzeczy.


Re: Federico Macheda - Foster - 02-01-2012 11:49

Cytat:Federico Macheda został do końca sezonu wypożyczony do drużyny Queens Park Rangers - poinformował Manchester United za pośrednictwem swojej strony internetowej.
No to teraz wszystko w jego rękach, a raczej nogach.


Re: Federico Macheda - mucha - 02-01-2012 12:02

Fajnie. W razie jakichś beznadziejnych meczów o tej samej porze, będzie okazja, żeby podpatrzeć QPR z Machedą w składzie. Mam nadzieję, że trochę tam pogra, choć rywalizacji z Helgusonem raczej nie wygra. No ale z pewnością będzie otrzymywał więcej okazji do gry niż u nas. Choć nieszczególnie za nim przepadam, to życzę wszystkiego najlepszego. Może jego talent rzeczywiście rozbłyśnie. W końcu kilka razy pokazywał, że stać go na wielkie rzeczy.


Re: Federico Macheda - Mubinio - 02-01-2012 12:29

I świetnie. Teraz tylko sprzedać Dioufa i w ataku osiągniemy pełną harmonię.


Re: Federico Macheda - mucha - 02-01-2012 12:31

Nie rozumiem takiego podejścia. Wypożyczyć, spoko - lepiej dla Machedy. Ale po co sprzedawać Dioufa? W czym ci przeszkadza? Przecież nie gra, nie blokuje nikomu miejsca w składzie. A nie daj Boże w ataku będzie taka sytuacja jak teraz na środku obrony. I wtedy ten Diouf może okazać się zbawieniem Wink


Re: Federico Macheda - Mubinio - 02-01-2012 12:34

mucha napisał(a):W czym ci przeszkadza? Przecież nie gra, nie blokuje nikomu miejsca w składzie.

A właśnie ja go lubię, jest bardzo pocieszny, u nas nie gra - dajmy mu szansę na kontynuowanie kariery. Mucha - naprawdę wierzysz, że Mame nagle wskoczy do pierwszego składu? Ja nie.

A Macheda może to zrobić za sezon, dwa, taka jest moja opinia. Dlatego wypożyczenie jest dla niego teraz najlepszą opcją.


Re: Federico Macheda - mucha - 02-01-2012 12:37

Jeśli tak to OK. Myślałem, że chcesz, żeby odszedł, bo jest słaby, niepotrzebny. Rzeczywiście, kariery u nas mu nie wróżę, a dla niego byłoby najlepiej, gdyby przykładowo w takim Blackburn zasmakował regularnej gry.


Re: Federico Macheda - michal85 - 02-01-2012 12:39

Cytat:A nie daj Boże w ataku będzie taka sytuacja jak teraz na środku obrony. I wtedy ten Diouf może okazać się zbawieniem
Z Blackburn za strażaka robił Will Keane, który - jeśli mnie pamięć nie myli - nie zaliczył do tamtej pory ani jednego występu w seniorach na jakimkolwiek poziomie. To mówi w zasadzie wszystko o Dioufie i jego przydatności do drużyny.

A Macheda ma jeszcze czas. Jak odzyska pewność siebie to mogą być jeszcze z niego ludzie...


Re: Federico Macheda - mucha - 02-01-2012 12:50

Diouf po prostu nie ma u nas przyszłości, inaczej jest pewnie w przypadku Keane'a. Cieszy mnie to, że to właśnie Keane dostał szansę. Jednak w hipotetycznej sytuacji, gdzie z gry wpadają Rooney, Berbatow, Welbeck i Hernandez chyba jednak Diouf miałby pierwszeństwo przed Keanem jesli chodzi o obsadę składu. Ferguson woli stawiać na doświadczonych graczy. Tak było w meczu z Blackburn, gdzie można było zaryzykować wystawienie Pogby, a on wolał przesunąć Rafaela do środka pola. Poza tym, w pamiętnym meczu z Aston Villą (3:2) na boisko wszedł Macheda, a nie Welbeck, ale przecież nie świadczyło to o tym, że Anglik był słabszy. Tak samo jest i tutaj. Myślę, że Ferguson kierował się przede wszystkim instynktem. Kiedyś zaryzykował i wpuścił Machedę, który mu wygrał mecz, teraz zaryzykował z Keanem Smile


Re: Federico Macheda - Jaroldz - 02-01-2012 13:55

Dobrze, że Macheda poszedł na wypożyczenie. Regularne występy bardzo mu pomogą. Dobrze też, że trafił do klubu z Premiership, a nie znów do Włoch.


Re: Federico Macheda - Cepilek - 02-01-2012 15:43

Ja tam w chłopaka tak nie wierzę, w każdym meczu w pierwszym składzie pokazywał się w zwyczajnie słabo, ba w moich ukochanych rezerwach na tle dobrych technicznie piłkarzy szukających gry kombinacyjnej wyglądał co najmniej śmiesznie. Chłopak wygląda tak jakby w tej Sampie zapomniał jak się gra. Mimo to życzę mu kariery w jakimś średniaku w PL.
Co do Dioufa to go lubię, nie zawodzi rezerwach a zwyczajnie się tam marnuje bo stać go na grę w takim Stoke. Keane/Morrison będą gotowi do gry na najwyższym poziomie to Diouf odejdzie.


Re: Federico Macheda - samcro - 02-01-2012 15:52

Szkoda że zmarnowali mu 1.5 roku. tzn pół sobie zmarnował grając w sampie ale nie potrzebnie Ferguson trzymał go ten rok i wystawiał na skrzydle skoro to nie jego pozycja. Ale Macheda jeszcze się odbuduje i w przyszłości może być dobrym zawodnikiem. A Dioufa sprzedać bo nie te umiejętności i kariery u nas nie zrobi.


Re: Federico Macheda - Hubson - 02-01-2012 16:20

Powinien iść dużo wcześniej tam. Zamiast w połowie do sampdorii to wcześniej gdzieś do anglii. Ewentualnie na początku tego sezonu.
Chociaż. Może będzie robił robotę dla QPR jak Danny dla Sunderlandu.