Redcafe.pl - Manchester United Forum
Jonny Evans - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Jonny Evans (/showthread.php?tid=70)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Jonny Evans - Giggsy - 26-01-2008 12:45

[Obrazek: Jonny-Evans-Manchester-United-Profile_2655218.jpg]

6. JONNY EVANS

Data urodzenia: 2 stycznia 1988
Miejsce urodzenia: Belfast, Irlandia Północna
Narodowość: Irlandczyk Pół.
Pozycja: obrońca
Wzrost: 188 cm

Poprzedni klub: wychowanek
Debiut w MU: 26 września 2007 v Coventry City (H)



Re: Jonny Evans - michal85 - 09-02-2008 17:56

Kolejny dobry występ Jonnyego w barwach SAFC. Przez widzów Setanty nasz wychowanek został wybrany graczem meczu(Sunderland grał z Wigan).


Re: Jonny Evans - Dyezly - 15-02-2008 13:15

Uważam, zę jest to zawodnik w zupełności nie potrzebny United, mamy przecież wielu dobrych defensywnie usposobionych graczy. Johny'ego Evansa "wyprodukowała" szkółka juniorów Manchcesteru, ale głónie w celach sprzedaży ( lub wypożyczenia ,w czym nie widzę wiekszego sensu, ponieważ nic na nim w ten sposób nie zarobimy xD ), a więc jak wcześniej powiedziałem : nie jest on potrzeby United :twisted:

//ortografia! za błędy ortograficzne można dostac ostrzeżenie, więc proszę się przyłożyć, a w razie problemów korzystać ze słowników albo kopiować do Worda, a on sam ci podkreśli błędy
\\muszeq



Re: Jonny Evans - mucha - 16-02-2008 15:26

Dyezly napisał(a):Johny'ego Evansa "wyprodukowała" szkółka juniorów Manchcesteru, ale głónie w celach sprzedaży ( lub wypożyczenia ,w czym nie widzę wiekszego sensu, ponieważ nic na nim w ten sposób nie zarobimy xD )
I co niby wszystkich produkujemy w celach sprzedaży? Co za głupie myślenie. Za takich wychowanków bierze się max 3 miliony euro, więc nie ma mowy o produkowaniu ich na sprzedaż. Dla twojej wiadomości, po to się zakłada szkółki, by nie płacić za kupowanie zawodników, tylko rozwijać talent wychowanków, a nóż któryś w przyszłości okaże się skarbem dla drużyny. Co do Evansa jest chwalony przez Keane'a i na pewno ma spory talent tylko trzeba go wykorzystać. Jeszcze na koniec zapytam: Ile razy widziałeś go w akcji, że oceniasz, że został wyprodukowany w celu sprzedaży?


Re: Jonny Evans - paolo - 09-03-2008 21:53

mufc.pl napisał(a):Jonny Evans przyznał, że nie wyklucza transferu definitywnego do drużyny Sunderlandu, gdzie przebywa obecnie na wypożyczeniu. Młody obrońca oświadczył, że gdyby Roy Keane był zainteresowany sprowadzeniem go na Stadium of Light trudno byłoby mu odrzucić taką ofertę.

"Jestem zadowolony z wyzwań, jakie są mi stawiane w Sunderlandzie i zdecydowanie byłbym zainteresowany transferem definitywnym. Trener zawsze mówił, że cieszyłby się z mojego powrotu do drużyny" - powiedział Evans.

"To duży komplement, kiedy Roy Keane mówi, że chciałby mnie sprowadzić do tak dużego klubu, jakim jest Sunderland. Myślę, że kiedy nadejdzie odpowiednia chwila Manchester United i Sunderland przedyskutują całą sprawę. Mógłbym nie mieć wybory, gdyby sir Alex Ferguson powiedział, że Sunderland złożył ofertę i mogę odejść."

20-latek podziękował także za wsparcie, jakiego udzielił mu Gary Neville w czasie, gdy był on oskarżony o gwałt na 26-letniej kobiecie - "Przez ostatnie kilka miesięcy Gary zachował się w stosunku do mnie fantastycznie. Pokazał, że jest naprawdę dobrym kapitanem Manchesteru United pomimo tego, że teraz nie gra z powodu kontuzji."

Myślę, że Jonny pali się do gry. A, że w Sunderlandzie ma dobrą pozycję, więc chce zostać u Roya. Choć fajnie byłoby, gdyby wrócił na Old Trafford, dobrze mieć zmiennika Evry i w ogóle gracza typu O'Shea, Fletcher. W końcu śmiało może powiedzieć Wychowały mnie Diabły <niesforny>


Re: Jonny Evans - Karim Kashin - 28-07-2008 16:24

Jonny ma spory talent. Po odejściu Pique ma zająć jego miejsce w drużynie. Bardzo dobrze zagrał wczoraj z Pompey. Myślę, że może zostać następcą Ferdinanda, jeśli wytrzyma te kilka lat jako rezerwowy. Mam nadzieje, że dostanie więcej szans na grę niż Pique w minionym sezonie.


Re: Jonathan Evans - Wojtek3 - 15-08-2008 20:29

Jesli ktos z modow moglby zmienic nazwe w temacie bo jest niepoprawna Wink

Jak dla mnie decyzja Johnnego o powrocie w 100 % błędna. Dla mnie krok w tyl jesli gra sie 35-40 meczy w sezonie w sredniaku Sunderlandzie albo zagra 6-7 meczy w UNITED. Nie rozumiem tego toku myslenia, albo on jest naiwny jak cholera, albo poprostu Ferguson tak dziala na mlodych zawodnikow.


Re: Jonny Evans - matys - 24-08-2008 17:00

http://www.belfasttelegraph.co.uk/sport/football/premiership/fergie-snubs-pound10m-evans-bid-13948308.html

Jakoś tak bez echa przeszła ta informacja.

Niemniej fajnie, że Ferguson nie sprzedał Irlandczyka za ogromne pieniądze, bo 10 mln Ł, za 20 latka to już nie są małe pieniądze. Byle tylko dawał teraz Evansowi szanse gry od czasu do czasu, żeby to nie był rok kompletnie zmarnowany, ciągłym grzaniem ławy.


Re: Jonny Evans - Foster - 25-08-2008 10:56

Właśnie tego się obawiam najbardziej, że cały czas będzie siedział, bo jak Rio czy Vidic będzie kontuzjowany lub zawieszony to SAF wystawi Browna a nie Johny'ego i będzie tak jak z Rossim że będzie chciał odejść ponieważ będzie chciał grać i się rozwijać a nie siedzieć na ławie.


Re: Jonny Evans - maju - 25-08-2008 16:55

Pieniądze w naszym przypadku nie grają roli i faktycznie 10mln Ł, to nie mało, jak na 20-latka, ale na ponad drugie tyle wyceniany jest Aguerro. Jemu jednak dano szansę, a Evans błąka się po Sunderlandach ;/ Byłaby to ogromna strata, gdyby Vida, czy Rio byliby kontuzjowani, ale w innym wypadku Evans nie ma szans gry na OT (co nie dziwi).

PS. Wiem, że z zasady napastnik jest droższy niż obrońca, ale skoro mateksa wywołał temat liczb ;]


Re: Jonny Evans - matys - 25-08-2008 18:01

maju napisał(a):ale na ponad drugie tyle wyceniany jest Aguerro. Jemu jednak dano szansę, a Evans błąka się po Sunderlandach ;/
Porównywanie sytuacji w klubie Aguero i Evansa, jest tak trafne jak transfery Beniteza. Przeanalizuj sobie na czym polega różnica między tymi zawodnikami(pomijając pozycje na jakich grają)...


Re: Jonny Evans - Intel - 17-12-2008 12:07

Minęło kilka miesięcy, a Evans gra nawet często. Nie popełnia błędów, można na niego bez obaw postawić, po prostu po grze dojrzały środkowy obrońca. Dobrze mieć takiego obrońcę-wychowanka, jeszcze solidnego i w ogóle super. IMO lepszy od Pique. Żałować tylko, że nie jest Anglikiem, bo przy wprowadzeniu 6+5 będzie liczony jako obcokrajowiec.


Re: Jonny Evans - sebos_krk - 17-12-2008 12:34

Zdziwiłem się, że jeszcze w tym temacie się nie wypowiadałem.
Więc prosto z mostu, bo tutaj nie mam wątpliwości. W przyszłości będzie piłkarzem klasy Rio Ferdinanda. O umiejętnościach żadnego piłkarza młodego pokolenia będącego w kadrze nie jestem tak przekonany jak o tym co potrafi Jonny. Jeśli w wieku 20 lat imponuje taką dojrzałością i spokojem w grze to w miarę zdobywania doświadczenia może stawać się tylko lepszy.
Nie czuję żadnego zaniepokojenia, kiedy irlandczyk musi zastąpić Rio lub Vidę na środku defensywy. A przecież jest to bardzo newralgiczna pozycja, na której brak pewności wychodzi po pół godzinie gry z mocniejszym rywalem.
Ja myślę, że nie będzie tego problemu co z Pique, bo Ferguson zwraca uwagę, aby Evans się sporo nagrał w sezonie. Hiszpan to jednak nie ta półka, a poza tym trudno oczekiwać by młodzi ciągle grali jak w podstawie gra być może najlepsza para stoperów na świecie.
Obecnie środek defensywy jest bardzo mocno obsadzony. Ferdinand, Vidic, Evans, Brown, który przecież zawsze się tam najlepiej czuł. Wstawianie tam O'shea czy Nevilla jest incydentalne.


Re: Jonny Evans - Tomi - 18-12-2008 08:33

sebos_krk napisał(a):Jeśli w wieku 20 lat imponuje taką dojrzałością i spokojem w grze to w miarę zdobywania doświadczenia może stawać się tylko lepszy.

Według mnie jego umiejętności są tylko trochę gorsze niż Rio czy Vidy. Brakuje mu tylko doświadczenia, więc Ferguson powinien mu w miarę często dawać szanse,żeby się nie zbuntował i nie chciał pójść na wypożyczenie.. :?


Re: Jonny Evans - Foster - 18-12-2008 22:05

Gdy odszedł Pique, myślałem, Boże Ferguson czyś Ty zdurniał? Oddajesz takiego zawodnika? Kogo wystawisz jak Rio czy Vidic doznają kontuzji? O'Shea? Czy Browna przesuniesz do środka a na prawą obronę dasz O'Shea?
Teraz jednak wiem że SAF bardzo dobrze postąpił zezwalając młodemu Hiszpanowi na powrót do ojczyzny, do swojego klubu, którego jest wychowankiem.
Evans ogrywał się na wypożyczeniu w Sunderlandzie. Przyznam się szczerze, że na początku nie śledziłem jego gry na wypożyczeniu. Jednak kiedyś jeden z userów, tegoż forum usilnie starał się mnie przekonać że Jonny jest lepszy od Gerrarda, ja mu nie chciałem wierzyć, dlatego też zacząłem uważnie śledzić jak on sobie radzi pod wodza Keano. Już wtedy byłem pod wrażeniem jego gry.

W tym sezonie Evans zaliczył już sporo występów, co mnie osobiście cieszy, a jego pewnie tym bardziej. Co więcej w każdym z tych meczów w których wystąpił grał przynajmniej dobrze, zazwyczaj były to jednak bardzo dobrze, po który zbierał wiele pochlebnych opinii. Teraz wiem że sprzedaż Pique to było dobre rozwiązanie. Jonny mimo młodego wieku gra bardzo spokojnie, nie popełnia błędów, a takie słowa Sir Alexa Fergusona o czymś świadczą:

"Evans nabrał nowych umiejętności i ciągle robi postępy. Dla 20-letniego stopera bardzo ważna jest umiejętność czytania gry, którą on opanował niemal do perfekcji"

Zresztą nie tylko SAF chwali naszego młodego obrońcę, również Rio i Vidic bardzo chwalą młodego zawodnika, który wciąż się rozwija Smile

sobos_krk napisał(a):W przyszłości będzie piłkarzem klasy Rio Ferdinanda.
Zgadzam się z Tobą w 100%, nie mam co do tego żadnych wątpliwości Smile