Redcafe.pl - Manchester United Forum
Jonny Evans - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Jonny Evans (/showthread.php?tid=70)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Re: Jonny Evans - Kwas - 21-03-2011 18:41

Kiedyś temat oczywiście może powrócić, nie przeczę. Nie sądzę natomiast, aby Fergie brał pod uwagę jego sprzedaż nawet jeśli do końcu sezonu będzie tak cieniował. Wiesz Foster, cierpliwość jest wskazana, zwłaszcza że sir Alex dobrze wie z kim ma do czynienia.

Anyway, popatrzmy na naszą kadrę. Jest tam Anderson. Przez prawie 4 lata nie odpalił, na dodatek trochę kosztował, a mimo to dalej jest w tym klubie, Fletcher także był konsekwentnie trzymany.


Re: Jonny Evans - Foster - 21-03-2011 18:48

Kwas napisał(a):Anyway, popatrzmy na naszą kadrę. Jest tam Anderson. Przez prawie 4 lata nie odpalił, na dodatek trochę kosztował, a mimo to dalej jest w tym klubie, Fletcher także był konsekwentnie trzymany.
Właśnie, dlatego ciągle mam/mamy nadzieję, że wszystko się ułoży. Alex za długo w tym wszystkim siedzi i na pewno nie będzie pochopnie pozbywał się tak wielkiego talentu jakim niewątpliwie jest Evans.


Re: Jonny Evans - Foster - 10-06-2011 15:51

Wojtek3 napisał(a):...w przeszłości wiemy, że Evans też potrafi zagrac na prawej stronie...
Strony Ci się pomyliły. Evans jak już nie gra w środku to gra na lewej stronie.

Wojtek3 napisał(a):Jak dla mnie to są na chwilę obecną nasi boczni obroncy w przyszłości, w środku Smalling... i ktoś Wink


Jaroldz napisał(a):-------------------- De Gea-----------------

Rafael---- Jones---- Smalling----- Fabio
Kilka nieudanych spotkań i już Evans z zawodnika, który był naszą przyszłością stał się nikim? Nie ma to jak wdzięczność kibiców. Nie ważne, że dwa lata temu grał niemal perfekcyjnie. Zawali kilka meczów i już jest dupy...


Re: Jonny Evans - Jaroldz - 10-06-2011 16:04

Gdzie pisałem, że Evans jest do dupy :?: Stał się nikim, bo nie wstawiłem go do mojej defensywy młodych piłkarzy United :?:


Re: Jonny Evans - Foster - 10-06-2011 16:18

Wybacz, ale wpisywanie w taki prowizoryczny skład obrony jak podałeś Jonesa, który po pierwsze jeszcze nie jest zawodnikiem United, a po drugi nie zrobił nawet połowy tyle co Evans, zamiast Jonny'ego, tylko takie coś dla mnie oznacza.


Re: Jonny Evans - panopticum - 19-12-2011 10:20

[Obrazek: evanscmou8.gif]

Fuck yeah. <cwaniak>


Re: Jonny Evans - michal85 - 19-12-2011 10:45

Jonny jest świetny przy wyprowadzeniu piłki. Do meczu z QPR (najnowszych statsów jeszcze nie widziałem) miał bodaj 91% celnych podań, a przecież nie jest tak, że gra tylko krótkie piłki.

Ogólnie ostatnio Jonny odzyskał ponownie pewność siebie i oby tak dalej. Jego współpraca z Rio zdaje się układać znakomicie.


Re: Jonny Evans - Hubson - 19-12-2011 12:10

No to jest jedyne czym przerasta kolegów z obrony. Najlepsze jest to, że lewą nogą również daje super crossy. To jest bardzo cenna umiejętność dla środkowego obrońcy w tych czasach. Tylko cóż, jak zawodzi czasem zupełnie co innego. A ten przerzut pokazany przez pana to też jaja były.


Re: Jonny Evans - Jaceks_21 - 19-12-2011 12:26

W meczu z Chelsea zaliczył piękną asystę przy golu Naniego

<a class="postlink" href="http://www.soccerclips.net/videos/man-utd-2-0-chelsea-nani">http://www.soccerclips.net/videos/man-u ... elsea-nani</a>

Akurat w wyprowadzaniu piłki Evans jest bardzo dobry, i mam nadzieję że następne mecze również będą tak dobre jak ten z QPR. Bo że grać potrafi to pokazywał nie raz nie dwa.


Re: Jonny Evans - RedLucas - 22-12-2011 16:13

Nie chciałbym zapeszać, ale chyba Evans wyjdzie obronna ręką z tego kluczowego dla jego kariery okresu próby. Ostatnio wrócił Jonny z najlepszych spotkań w United, tylko jeszcze bardziej spokojny, pewny i opanowany.


Re: Jonny Evans - BeBaD - 22-12-2011 16:32

Ostatnio wrócił ? w ilu meczach się dobrze zaprezentował ? wczoraj z Fulham nie miał nic do roboty, zupełnie. Przyjdzie ktoś konkretny i znowu bede wyrywał włosy z głowy że coś spieprzy. Zimą powinniśmy kogoś kupić na te formacje, Vida nie zagra do końca sezonu, Evans niepewny, Ferdinand non stop jakieś urazy (w dużo meczach to on nie zagra, zresztą to było wiadomo od początku), tak więc na dobrą sprawę zostajemy z Smallingem, Jonsem i niepewnym Evansem ;/


Re: Jonny Evans - RedLucas - 22-12-2011 16:38

Od czegoś trzeba zacząć. Wcześniej bałem się o jego postawę nawet gdy na Old Trafford przyjeżdżało Wigan. Teraz radzi sobie bardzo dobrze w meczach z ekipami typu QPR, Fulham i to na wyjeździe i obecnie patrząc na niego widzę dużą pewność siebie w tym, co robi. Moim zdaniem wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku.


Re: Jonny Evans - BeBaD - 22-12-2011 16:43

Iść idzie ale popatrzmy na poziom tych przeciwników którzy wogle nie wywierali presji na Evansie, ja się wstrzymam z oceną jego formy do meczu z Newcastle, choć wolałbym abyśmy zagrali tak Rafael/Fabio - Smalling - Jones - Evra. Prawda jest taka że Evans jest bez formy już od dwóch lat i coś ciężko mu ją odzyskać.


Re: Jonny Evans - panopticum - 22-12-2011 17:32

Prawda jest taka, że ostatnio przestał grać jakby za chwilę miał coś zjebać. Ale prawda jest też taka, że niektórzy nigdy nie będą zadowoleni.


Re: Jonny Evans - Mubinio - 22-12-2011 17:40

panopticum napisał(a):Prawda jest taka, że ostatnio przestał grać jakby za chwilę miał coś zjebać.

Egzakli. Tylko nie zapeszmy. :X Trzecia prawda jest też taka, że w tej chwili on MUSI grać i nie ma innego wyboru, więc - go go go, Dżony Ewans.