Redcafe.pl - Manchester United Forum
CC: Manchester United 1-0 Wolverhampton (23.09.2009) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2009/2010 (/forumdisplay.php?fid=38)
+---- Wątek: CC: Manchester United 1-0 Wolverhampton (23.09.2009) (/showthread.php?tid=758)

Strony: 1 2


CC: Manchester United 1-0 Wolverhampton (23.09.2009) - Mata - 06-09-2009 16:48

[Obrazek: 1zn0jye.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 1087mkj.png]


Manchester United vs Wolverhampton Wanderers
Carling Cup
23.09.2009; 21:00
Old Trafford, Manchester



23 września w ramach 3-ciej rundy Carling Cup Manchester United podejmie na Old Trafford Wolverhampton Wanderers .

Podopieczni Sir Alexa Fergusona przystąpią do rozgrywek od 3-ciej rundy jako poprzedni triumfatorzy rozgrywek. Piłkarze Wolves, których trenuje Mick McCarthy w poprzedniej rundzie rozgrywek uporali się z Swindon Town dopiero po rzutach karnych. W regulaminowym czasie gry, żaden z bramkarzy nie skapitulował.

Czy Czerwone Diabły zdołają awansować do dalszej fazy rozgrywek :roll: ?
Czy na boisku pojawią się piłkarze rezerw, a może jednak powinien wybiec podstawowy skład, by uniknąć odpadnięcia na starcie rozgrywek?

O wszystkim co związane z tym meczem dyskutujemy w tym temacie.
Zapraszam do dyskusji.



Ostatnie spotkanie:
Wolverhampton - Manchester United 0:3 ; 29.01.2006 FA CUP


Ciekawostka o rywalu:
Cytat:Obecny prezes Wilków Steve Morgan kupił klub za symboliczne 10 funtów oraz obietnicę zainwestowania 30 milionów funtów.


Dane pomeczowe:


Składy:

Manchester United: Kuszczak - Neville, Evans, Brown, Fabio - Welbeck (King 81'), Carrick, Gibson, Nani - Macheda (De Laet 31'), Owen (Valencia 69').

Wolverhampton: Hahnemann - Foley, Craddock, Berra, Elokobi - Nightly (Koegh 77'), Henry, Castillo (Milijas 46') , David Jones - Maierhofer, Ebanks-Blake (Doyle 66').

Ławki rezerwowych:

Manchester United: Amos, Ferdinand, Eikrem, Tosić,

Wolverhampton: Ikeme, Halford, Zubar, Hill,

Gole:
Welbeck 67'.

Kartki:
Fabio (CZ)

Sędzia: Peter Walton


Re: CC: Manchester United vs Wolverhampton (23.09.2009; 21:00) - Foster - 18-09-2009 11:00

Już w najbliższą środę zagramy z Wolverhampton. Mam nadzieję, że SAF odpocząć podstawowym zawodnik i do gry desygnuje młodych. W ostatnich latach tak właśnie robił i mam nadzieję, iż tym razem Szkot również potraktuje CC jako okazję dla młodych do zaprezentowania swoich umiejętności.

Foster/Kuszczak
Gary - Evans - Brown - Fabio
Park - Anderson/Carrick - Gibson - Tosic
Welbeck/Macheda - Owen


Taki mniej więcej chciałbym zobaczyć skład.
W bramce powinien zagrać, no właśnie kto? Foster gra obecnie w każdym meczu i wydaje mi się, że jak odpocznie w jednym meczu to wielka szkoda mu się nie stanie. Tomek na pewno trochę podłamany, więc można go trochę pocieszyć Smile
Mam nadzieję, że na prawej zagra Gary, ponieważ CC, FA CUP czy mecze o nic w LM to dla niego odpowiednie spotkanie. Niech gra póki nie ma Rafaela, wróci Brazylijczyk to wiadomo, kto wtedy ma grać. W środku Evans no i Brown, nikogo innego na tę pozycje nie mamy. Na lewej Fabio, to chyba oczywiste.
W pomocy prawie na pewno zagra Darron, jego partnerem powinien być Anderson (jeśli nie będzie grał w niedzielnym spotkaniu z City) bądź Carrick, który formą nie grzeszy i takie spotkanie na pewno dobrze mu zrobi. Na skrzydłach Park i Tosic. Dla Zorana to jedyna okazja by się pokazać...
W ataku chciałbym zobaczyć Owena od początku i któregoś z młodych. Wolałbym Danny'ego, ponieważ dawno nie grał w pierwszym składzie. Kiko mógłby wejść w II połowie za tego, który będzie grał słabo.


Re: CC: Manchester United vs Wolverhampton (23.09.2009; 21:00) - michal85 - 18-09-2009 13:01

Fajnie by było gdyby na ławce usiedli zawodnicy, którzy nie mieli okazji grać dla pierwszej drużyny w oficjalnym meczu, ale pewnie Fergie postawi na bardziej doświadczonych. Ja w każdym razie chciałbym widzieć...

Kuszczak - Nev/de Laet, Brown/Nev, Evans, Fabio - Welbeck, Gibson, Carrick, Park - Owen, Macheda

Rezerwa : Amos, de Laet/Brown/Nev, Anderson, Eikrem, King, Brady/Tosic, Chester


Re: CC: Manchester United vs Wolverhampton (23.09.2009; 21:00) - bobsley - 18-09-2009 17:23

Evansa był nie wystawiał w ogóle ... lepiej niech gra Brown nawet bo jeszcze brakuje tego aby Evans złapał kontuzję Wink

liczę na taki skład:
kuszczak
de laet-brown-neville-fabio
park-gibson-anderson-giggs
owen-welbeck


Re: CC: Manchester United vs Wolverhampton (23.09.2009; 21:00) - michal85 - 20-09-2009 20:03

Drobna korekta. Liczę, że obok Evansa zagra Rio i za Parka wystąpi Nani.

Giggs w takim meczu? Po kiego?


Re: CC: Manchester United vs Wolverhampton (23.09.2009; 21:00) - matys - 20-09-2009 20:19

Berbe bym wystawił, co by se strzelił. Ostatnie 20 meczów to... 2 gole :roll: Może się przełamie z ogórkami.


Re: CC: Manchester United vs Wolverhampton (23.09.2009; 21:00) - Czary - 21-09-2009 16:39

Ja bym to najchętniej tak widział:

Kuszczak
Gary/De Laet - Rio - Brown - Fabio
Nani - Carrick - Gibson/Ando - Welbeck
Berbatov - Owen


W drugiej połowie w miarę upływu czasu można by dać szansę Machedzie. Taki mecz przyda się Carrickowi, który ostatnio w najwyższej formie nie jest. Jak w tym meczu nie zagra Gibson, to już raczej powinien poprosić SAFa o jakieś wypożyczenie bądź transfer. Chciałbym zobaczyć młodego De Laeta.


Re: CC: Manchester United vs Wolverhampton (23.09.2009; 21:00) - Tomek91 - 21-09-2009 17:26

Po meczu z City kluczowym graczom należy się odpoczynek, niech Ci, którzy grali mniej pokażą na co ich stać:

Kuszczak
Neville-Rio-Evans-Fabio
Park-Carrick-Gibson-Nani
Owen-Macheda

Rio i Park nie są w najlepszej dyspozycji, ale jeżeli mają się poprawić to muszą grać, grać i jeszcze raz grać.


Re: CC: Manchester United vs Wolverhampton (23.09.2009; 21:00) - Mata - 22-09-2009 07:54

Kuszczak
Neville- Evans-Brown-Fabio
Welbeck - Carrick- Gibson - Nani
Macheda-Owen

Tomek91 napisał(a):Rio i Park nie są w najlepszej dyspozycji, ale jeżeli mają się poprawić to muszą grać, grać i jeszcze raz grać.

Park zdecydowanie tak, ale z Rio się nie zgodzę Tongue Ma już swoje lata, z kontuzjami wiadomo jak u niego ostatnio jest. W sobotę mecz ze Stoke i tam zagra 90'.


Re: CC: Manchester United vs Wolverhampton (23.09.2009; 21:00) - Kwas - 22-09-2009 14:32

Widziałbym w tym meczu Kuszczaka w bramce. Oczywiście, można dyskutować o tym, że i tak zaraz wróci Edwin, a poza tym ogranie meczowe jest Fosterowi potrzebne ( choć jak dla mnie ciągłości meczów nie straci, bo przecież zawody są w tygodniu ) , ale Tomek powinien swoją szansę otrzymać. No bo jak nie teraz, to kiedy?

Na prawej stronie Gaz. Idealny mecz dla niego. Szkoda, że tak długo kuruje się Rafael, bo jego z miłą chęcią zobaczyłbym z Wolves. Na środku obrony Evans z Brown'em, po lewej Fabio.

A dalej w pomocy:

Park, Carrick, Gibson, Tošić

I atak:
Owen, Macheda

bobsley napisał(a):Evansa był nie wystawiał w ogóle ... lepiej niech gra Brown nawet bo jeszcze brakuje tego aby Evans złapał kontuzję Wink

liczę na taki skład:
kuszczak
de laet-brown-neville-fabio
park-gibson-anderson-giggs
owen-welbeck

Dwa zastrzeżenia. Po pierwsze Neville na środku. Mimo, że rywal nie najwyższej klasy, ale chyba pamiętamy co się dzieje, gdy Gary występuje w centrum defensywy. Robi wszystko nie tak. Gubi krycie, rywale robią go jak chcą, na dodatek mistrzem w grze głową to on nie jest.

Druga sprawa to występ Giggs'a. Ryan nie jest młodzieniaszkiem i nie będzie tak jak kiedyś grał całe spotkanie w weekend, a potem na dokładkę rozpoczynał mecz środowy w pierwszym składzie. Giggsy przyda się na Britannia Stadium i dlatego warto dać mu odpocząć, bo jest ku temu dobra okazja.

W jego miejsce jak już wspomniałem wdziałbym Zorana. Wiem, nic z niego nie będzie, niech popracuje na siłowni, ale tego rodzaju mecze, to są starcie, w których taki gracz powinien dostawać swoją szansę.


Re: CC: Manchester United vs Wolverhampton (23.09.2009; 21:00) - Foster - 22-09-2009 19:56

Cytat:Kadra United na mecz z Wolverhampton: Kuszczak, Zieler, Amos, De Laet, Neville, Brown, J. Evans, Dudgeon, Fabio, Tosic, Gibson, C. Evans, Eikrem, Carrick, Scholes, Valencia, Nani, Owen, Welbeck, Macheda, King.

Pewni występu mogą być: Kuszczak, Brown, Evans i Owen

Kuszczak
De Laet/ Neville - Evans - Brown - Fabio
Nani - Gibson - Carrick/Scholes - Tosic/Welbeck
Owen - Welbeck/Macheda


Innego składu raczej nie będzie...

Dudgeon - pierwszy raz słyszę takie nazwisko... Szukałem go w rezerwach i w akademii na oficjalnej, ale go nie znalazłem. Błąd czy ktoś nowy?


Re: CC: Manchester United vs Wolverhampton (23.09.2009; 21:00) - Serro - 22-09-2009 20:09

Foster26 napisał(a):Dudgeon - pierwszy raz słyszę takie nazwisko... Szukałem go w rezerwach i w akademii na oficjalnej, ale go nie znalazłem. Błąd czy ktoś nowy?

Joe Dudgeon bo o nim mowa,jest 19 letnim środkowym obrońcą,grającym w Akademi pod okiem P.McGuinness'a.


Re: CC: Manchester United vs Wolverhampton (23.09.2009; 21:00) - buri - 22-09-2009 20:13

Według FM'a jest lewym obrońcą i ma 19 lat Smile


Re: CC: Manchester United vs Wolverhampton (23.09.2009; 21:00) - Adis - 22-09-2009 20:22

manutd.com napisał(a):Leeds-born Joe is a no-nonsense defender who began in the centre, but has evolved into a fine left-back under Ole Gunnar Solskjaer and Warren Joyce.

Kuszczak
Neville - Evans - Brown - Fabio
Welbeck - Gibson - Carrick - Nani
Owen - Macheda


Re: CC: Manchester United vs Wolverhampton (23.09.2009; 21:00) - Lukas - 23-09-2009 08:50

Przyszła pora na Carling Cup. Jak zwykle w spotkaniach pucharowych, w początkowej fazie Ferguson da możliwość pokazania się głównie zawodnikom, którzy nie mają na co dzień szansy gry w pierwszym zespole.
Patrząc na kadrę jaką mamy, ja osobiście widziałbym to tak:
Kuszczak
Neville-Brown-Evans-Fabio
Nani-Scholes-Gibson-Tosic
Owen-Welbeck

Liczę na łatwe zwycięstwo tak w okolicach 3:0.
matys napisał(a):Berbe bym wystawił, co by se strzelił. Ostatnie 20 meczów to... 2 gole :roll: Może się przełamie z ogórkami.
Przykro mi matys, ale Fergie nie uwzględnił go w kadrze i wg mnie słusznie.