Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kraków - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Spotkania kibiców (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Kraków (/showthread.php?tid=765)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


Re: Kraków - Zack - 20-03-2010 23:00

Do zobaczenia w Krakowie :twisted:


Re: Kraków - dsw_MUszyna - 21-03-2010 18:06

Dziękuję za spotkanie wszystkim członkom MUSC + 3 niezrzeszonym (Zack, Kris, Ayub jeśli dobrze salę ogarnąłem).
Reszta to żenada.
Śrut.


Re: Kraków - Laksa_MUSC - 21-03-2010 19:39

Na początku chciałbym serdecznie podziękować wszystkim za przybycie dzisiejszego dnia do Krakowa. Jest mi niezmiernie miło, że skorzystaliście z naszego zaproszenia i na prawdę było nas dużo Smile W/g takiego szybkiego liczenia bylo nas około 40-45 osób. No może troszkę wiecej. Jeszcze raz wielkie dzięki dla Was wszystkich i każdego z osobna Smile

Pamiętajcie, że Kraków czeka na Was zawsze Smile
Pozdrawiam i do szybkiego zobaczeniaSmile
UWS


Jeśli chodzi o komentarz Dominika, to zapewne ma na myśli ze mało ludzi śpiewało i aktywnie uczestniczyło w meczu, jednak jestem dobrej myśli że następnym razem bedzie lepiej Smile


Re: Kraków - MaciO - 21-03-2010 20:05

Cytat:Dziękuję za spotkanie wszystkim członkom MUSC + 3 niezrzeszonym (Zack, Kris, Ayub jeśli dobrze salę ogarnąłem).
Reszta to żenada.
Śrut.

Taka jest prawda że nie każdy przychodzi na śpiewanie tylko obejrzenie meczu w dobrym towarzystwie a to że wy sobie cały czas skaczecie i zasłaniacie telebim to już inna sprawa.

Dzięki za to spotkanie bo było fajnie oby tak dalej, ja już się pisze na mecz z Bayernem i jak będzie to z Chelsea.


Re: Kraków - grzesiek32p - 21-03-2010 20:25

rzeczywiscie spotkanie wyszlo super i mecz poprostu ogladalo sie genialnieBig Grin

Laksa ->Graty dla ciebie za super organizacje, wszystko bylo swietnie zorganizowane a te male "ponad programowe" przeklenstwa zrzucmy na nadmiar emocjiiBig Grin

Dominik - nie kazdy jezdzi na OT i nie kazdy zna wszystkie przyspiewki....twoj koment zabrzmial straszbnie arogancko a jak dla mnie nie najwazniejsze jest to kto spiewa ale to kto naprawde "czuje sie" United....no offence dla ciebie ale nie podoba mi sie jedna sprawa....
....DLACZEGO 5 MINUT PO MECZU W PUBIE NIE MA JUZ NIKOGO Z MU....przeciez mozna zostac i pogadac o meczu, my dzisiaj obejrzelismy jeszcze mecz CFC - remisowy, tyle ze bylo nas czworo i nie bardzo bylo czuc ta atmosfere co na meczu United, ale mozna bylo rownie dobrze przekrzyczec tych paru kibicow CFCBig Grin

Nie chodzi tylko o dzisiaj (bo wiem ze imprezka sie przeniosla sie na starowislna) ale to samo bylo na meczu z milanem i innych na ktorych bylem....5 minut po koncowym gwizdku nie ma nikogo w Pubie...zostanmy, pogadajmy. Dominik troche "pojechal" po "NIE MUSC" ktorzy nie znaja wszystkich przyspiewek ale to nie znaczy ze sa gorsi, w a mozna by stworzyc w KRK naprawde fajna ekipe kibicow MU, co bylo dzisiaj widac JEST NAS SPOROBig Grin


Re: Kraków - Laksa_MUSC - 21-03-2010 20:43

Dominik przesadził. Ja jednak wierzę w tą ekipę co się robi w Krakowie. Mam nadzieje ze nie zraziliście sie przez tą wypowiedź do MUSC i że moje namawianie jednak coś przyniesie Smile

Grzesiek, organizowanie takich spotkań dla Was to sama przyjemność Smile Jeśli chodzi o przekleństwa to sam wiesz że nie będe trzymał za rękę 40 osób i pilnował ich Smile Jednak trafnie to określiłęs emocjami Smile

W barze nie zostało duzo osób bo jak sam wspomniales impreza sie przeniosła, a po za tym niestety Katowice musialy sie zwijac do domu niedlugo potem. Smile

Do zobaczenia na Bayernie Smile

Jeśli chodzi o skakanie przed projektorem. Szczeze to nie wiem co powiedzieć.. Po prostu tam było miejsce którym trwała meczowa impreza.. Smile Przepraszamy Smile


Re: Kraków - grzesiek32p - 21-03-2010 20:53

w zadnym wypadku skakanie przed projektorem mi nie przeszkadzalo...naprawde super mecz, super atmo i super wrazenia. Mam nadzieje ze bedzie nas coraz wiecej i coraz czesciej....nie czekajmy na Bayern, sa przeciez wczesniejsze mecze, jest na redcafe temat o spotkaniach w krk wiec piszce jezeli wybieracie sie na mecz, bo czesto nie ma zadnego info i zamiast ogladac razem to siedzimy przed kompami w domach....damy rade i naprawde jest szansa na stworzenie fajnej ekipy Big Grin


Re: Kraków - Laksa_MUSC - 21-03-2010 20:56

W niedziele o 18,30 gramy z Boltonem i jest to jedyny mecz przed Bayernem Smile Ekipa powinna być tak wiec zapraszamy Smile Ja sie powinienem pojawic dopiero na 2 polowe gdyż wracam do domu i mogę nie zdążyć z powrotem Smile


Re: Kraków - Pawlak - 21-03-2010 21:02

Cytat:a to że wy sobie cały czas skaczecie i zasłaniacie telebim to już inna sprawa.

<hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha> <hahaha>


Re: Kraków - grzesiek32p - 21-03-2010 21:04

no spoko mam nadzieje ze bede....ale jezeli to 18.30 to Bolton jest w Sobote Smile


Re: Kraków - MaciO - 21-03-2010 21:20

Ja tylko napisałem co myślę o wypowiedz Dominika. CO do reszty było fajnie i taka prawda. Postaram się być na meczu z Boltonem ale nie obiecuje, jeszcze raz dzięki za takie spotkanie oby było ich jak najwięcej Kraków czeka na Fanów United Smile


Re: Kraków - radzio - 21-03-2010 21:50

Zdjęcia itd z meczu: <a class="postlink" href="http://redlog.pl/2010/03/21/manchester-united-vs-liverpool-fc-krakow-zdobyty/">http://redlog.pl/2010/03/21/manchester- ... w-zdobyty/</a>


Re: Kraków - lmp2 - 21-03-2010 22:33

A to zdjęcie które symbolizuje nasze zwycięstwo i nasze spotkanie;P

[Obrazek: img2635.th.jpg]

A Dominik faktycznie przesadził, bo nie każdy umie super angielski i zna rewelacyjnie przyśpiewki... Sam fakt, że wszyscy byli praktycznie w koszulkach MU świadczy o tym że wnieśli trochę serca w to wspólne kibicowanieWink

Teraz czekam na Bayern w KrkBig Grin


Re: Kraków - radzio - 21-03-2010 22:48

Skąd ja kojarzę to zdjęcie..... Tongue


Re: Kraków - dsw_MUszyna - 22-03-2010 00:54

Przesadził nie przesadził, taki mam pogląd i go wyraziłem.
Jedni widzieli skakanie pod projektorem, inni stypę z tyłu.
Co do argumentu że byłem na OT - przyśpiewek nauczyłem się samemu jakiś czas temu przeglądając YT i robię tak do dziś, więc jeśli ktoś chce to wystarczy odrobina dobrej chęci.
Nie chce nikogo dzielić na kibiców lepszych i gorszych, bo nie mam do tego prawa . No ale subiektywna ocena atmosfery to inna para gumioków.
UWS