Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kraków - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Spotkania kibiców (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Kraków (/showthread.php?tid=765)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


Re: Kraków - Laksa_MUSC - 22-03-2010 22:45

Niestety z Chelsea jest ten problem ze to są świeta i niektórzy muszą wrócic do domów..

Kto ułożył tak terminarz... ?? xD


Re: Kraków - Zack - 22-03-2010 23:16

Chciałbym przede wszystkim podziękować za świetną organizację spotkania - dzięki Laksa. Kraków zaskoczył mnie swoją gościnnością Smile - podziękowania za "szybką" wódkę i za odprowadzenie na dworzec - dzięki dla Kamili Wink
EFC jest cholernie klimatyczne, definitywnie brakuje takiej knajpy w Katowicach. Co do samej atmosfery - tak jak napisał Mates, jeśli komuś zasłanialiśmy widok trzeba było nam zwrócić uwagę - daliśmy się ponieść meczowym emocjom i na to się zwyczajnie nie zwraca uwagi. Z resztą siedzenie na takim meczu trochę mija się z celem IMHO.. Co do śpiewów chantsy United nie sa szczególnie trudne i dośc łatwo je podchwycić wszsytkie razem z wersjami audio znajduja się na stronie
<a class="postlink" href="http://www.fanchants.com/football-team/manchester_united/">http://www.fanchants.com/football-team/ ... er_united/</a>
Zmuszanie kogokolwiek do śpiewania mija się z celem - pozytywnie że ekipa się obudziła na koniec co dało fajny efekt. Dzięki dla śląskiej ekipy z MUSC za miły wyjazd, dzięki za klimatyczne foty (czekamy na zdjęcia Kamili i kolegi z Kenii) Diabłom dziękuję za wynik a niebiosom za pogodę - do zobaczenia ponownie
UWS!


Re: Kraków - Laksa_MUSC - 22-03-2010 23:34

@Zack

http://www.sendspace.pl/file/316b734ba04211bfbe2b3df

Foty od Kamy Smile

I organizowanie takich imprez to czysta przyjemność Smile


Re: Kraków - radzio - 22-03-2010 23:55

Podsyłajcie mi zdjęcia to je wrzucę na serwer redlogowy, żeby było dla potomnych do końca świata i jeden dzień dłuzej Big Grin


Re: Kraków - Laksa_MUSC - 22-03-2010 23:58

Radziu jak dostane od Ayuba jeszcze zdjecia to Ci podeśle Smile

NA razie jak widzisz zdjecia Kamy są w moim poście wyżej Smile

zeby nie spamować.. Na którym meczu znow się możemy Ciebie spodziewać? ;>


Re: Kraków - Mates - 23-03-2010 11:59

radzio napisał(a):Podsyłajcie mi zdjęcia to je wrzucę na serwer redlogowy, żeby było dla potomnych do końca świata i jeden dzień dłuzej Big Grin

Chyba, że Cie wcześniej zamkną za demoralizację wśród młodzieży Big Grin


Re: Kraków - radzio - 24-03-2010 11:19

Mates napisał(a):
radzio napisał(a):Podsyłajcie mi zdjęcia to je wrzucę na serwer redlogowy, żeby było dla potomnych do końca świata i jeden dzień dłuzej Big Grin

Chyba, że Cie wcześniej zamkną za demoralizację wśród młodzieży Big Grin

Chill Big Grin


Laksa_MUSC napisał(a):Radziu jak dostane od Ayuba jeszcze zdjecia to Ci podeśle Smile

NA razie jak widzisz zdjecia Kamy są w moim poście wyżej Smile

zeby nie spamować.. Na którym meczu znow się możemy Ciebie spodziewać? ;>

Nie wiem Big Grin jak czas i kobita pozwoli Big Grin


Re: Kraków - Janczar - 24-03-2010 13:25

Proponuje pisać kiedy się ustawiamy na jakiś mecz w krk. Czym wcześniej tym lepiej, bo każdy będzie sobie mógł dostosować sobie "grafik" i już. Więc kiedy następny mecz w English Pub? Big Grin


Re: Kraków - grzesiek32p - 24-03-2010 17:46

wieksza grupa powinna byc pewnie na Bayernie Smile


Re: Kraków - Laksa_MUSC - 24-03-2010 18:53

A mniejsza na Boltonie Smile


Re: Kraków - Laksa_MUSC - 26-03-2010 23:25

Pamiętajcie, że jutro mecz o 18,30 Smile Kto może ten niech przyjdzie Smile

Mnie niestety nie będzie z powodu wizyty w domu.

Pozdro Smile


Re: Kraków - Laksa_MUSC - 27-03-2010 21:50

Z informacji mi przekazanych wynika ze pojawiło się Was dzis około 7 osób. Ale nie o tym chciałem pisać.
________________________________________________________________________________​________

Sobota, 17 kwiecień 2010r, godz 13.45
Manchester United Vs Manchester City

________________________________________________________________________________​________


Wielkie Derby Manchesteru. MUSC PL organizuje z tej okazji ogólnopolskie spotkanie w 3mieście. Informację na ten temat znajdują się w innym temacie.

Zapewne wiele osób nie będzie mogło tam jechać, a nadal chce zobaczyć mecz United w dobrym towarzystwie. Standardowo zapraszamy do EFC. Jednak w na ten mecz mam pewną propozycję. Z tego co się dowiedziałem z ekipy Katowickiej kilka osób zostaje i będzie wspólnie oglądać mecz. Jako, że na ostatnim pojedynku z L'pool zostaliśmy do nich zaproszeni, teraz jest ku temu okazja.

Zastanówcie sie co robimy. Jeśli znajdzie sie grupka chętnych to możemy jechać. Mecz jest o najwcześniejszej z możliwych godzin, tak wiec z powrotem problemów być nie powinno.

Temat do dyskusji.


Re: Kraków - Janczar - 28-03-2010 08:12

Ja się zjawie w Krakowie na tym meczu Wink


Re: Kraków - grzesiek32p - 29-03-2010 17:12

co do Katowic to raczej watpie, ale jutro na Bayernie bede napewno Big Grin


Re: Kraków - premislav - 30-03-2010 11:37

niestety na bayernie mnie nie bedzie ale chelsea obowiazkowo w efc. raczej krk niz katowice