Redcafe.pl - Manchester United Forum
PL: Bolton FC 0-4 Manchester United (27.03.2010) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2009/2010 (/forumdisplay.php?fid=38)
+---- Wątek: PL: Bolton FC 0-4 Manchester United (27.03.2010) (/showthread.php?tid=859)

Strony: 1 2 3


PL: Bolton FC 0-4 Manchester United (27.03.2010) - paolo - 22-03-2010 15:39

[Obrazek: 2922zab.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 53nupx.png]

Bolton FC vs Manchester United
Barclays Premier League
27.03.2010; 18:30
Reebok Stadium, Horwich


Przed nami kolejne emocje związane ze starciami Czerwonych Diabłów. W ramach 32. kolejki Barclays Premier League na Reebok Stadium miejscowy Bolton podejmie Manchester United.

Nasi rywale nie radzą sobie najlepiej. Zajmują zaledwie 14. miejsce w tabeli Premier League, z dwupunktową stratą do Sunderlandu (13). Wygrali i zremisowali po osiem meczów, a pozostałe 15 przegrali. Najlepszym strzelcem w drużynie jest Kevin Davies i Ivan Klasnic z pięcioma trafieniami na koncie.

Ostatni mecz przeciwko Boltonowi rozegraliśmy 17 października 2009 w ramach rozgrywek Premier League. Było to zwycięstwo 2-1 dzięki samobójczemu trafieniu Knighta i strzałowi Antonio Valencii. Warto dodać, że w tym meczu musieliśmy sobie radzić bez Rooneya, Vidicia i Fletchera.

Spotkania obu drużyn:
- Jak dotąd, we wszystkich rozgrywkach obie drużyny grały ze sobą 116 razy. "Czerwone Diabły" wygrały 50, a Bolton 42 mecze;

- Manchester United wygrał 9 z ostatnich 10 spotkań z Boltonem w Premier League;

- Kłusaki 7 razy pod rząd przegrały na Old Trafford. Co ciekawe, w sezonie 2001/2002 oraz 2002/2003 Bolton pokonał na wyjeździe Manchester United;

- Wayne Rooney zdobył 6 bramek w 4 ostatnich meczach z Kłusakami (w których Wayne wystąpił).

O wszystkim co związane z meczem, dyskutujemy w tym temacie.
Zapraszamy do dyskusji!


Ostatnie spotkanie:
Manchester United - Bolton FC 2:1 ; 17.10.2009 Barclays Premier League

Ciekawostka o rywalu:
Cytat:Od roku 1997 klub swoje domowe mecze rozgrywa na Reebok Stadium. Wcześniej występowali na Burnden Park.


Dane pomeczowe:


Składy:

Bolton:

Manchester United:

Ławki rezerwowych:

Bolton:

Manchester United:

Gole:

Kartki:

Sędzia:


Re: PL: Bolton FC - Manchester United (27.03.2010; 18:30) - Foster - 22-03-2010 16:05

Edwin
Rafael - Rio - Vidic - Evra
Nani - Scholes - Gibson - Giggs
Rooney - Berbatov


W bramce van der Sar, choć nie zdziwię się wielce, gdy w bramce ujrzymy kogoś z dwójki Foster/Kuszczak. Parę dni po tym spotkaniu czeka nas wyjazdowe spotkanie w Lidze Mistrzów, także całkiem możliwe, że SAF będzie chciał dać odpocząć Holendrowi.

Na prawej obronie Rafael. Neville zapewne grać będzie w Monachium, a jak wiemy swoje lata już ma i nie da rady grać w każdym meczu. W środku oczywiście Rio i Vidic. Na lewej stronie pewnie ujrzymy Evre, choć optowałbym za tym by zagrał Fabio, a Pat dostał wolne, jednak jakoś nie chce mi się wierzyć, że SAF tak zrobi, niestety...

Na skrzydłach Nani i Giggs. Bolton to nie jest zbyt wymagający przeciwnik, także takie skrzydła powinny wystarczyć. Ryan długo nie grał, także warto dać mu okazje by się rozruszał. Valencia niech sobie odpocznie przed arcyważnymi meczami. W środku na pewno Scholes, a do pary z nim chciałbym Gibsona. Carrick ostatnio jest słaby, a Fletcher w każdym meczu grać nie musi.

Z przodu oczywiście Rooney i Berbatov.

Przy dobrym wyniku w drugiej Diouf i Obertan mile widziani na boisku, no i koniecznie Fabio, jeśli nie zacznie od początku.
Nie wyobrażam sobie byśmy mogli w tym meczu stracić punkty. Nie możemy do tego dopuścić, teraz każdy mecz jest jak o mistrzostwo.


Re: PL: Bolton FC - Manchester United (27.03.2010; 18:30) - truered - 22-03-2010 17:08

Ja bym nie lekceważył Boltonu do takiego stopnia, żeby na wyjeździe wystawiać Fabio lub Gibsona. Przypomnijmy sobie męczarnie z dwóch poprzednich sezonów (0:1 Anelka; 1:0 Berbatov w ostatniej minucie). Jestem za tym, żeby wystawić najmocniejszy skład i w razie powodzenia ściągnąć najważniejszych graczy. Dlatego wystawiłbym skład:

Edwin; Neville, Ferd, Vida, Pat, Scholes, Giggs, Nani, Valencia, Rooney ,Berbatov. Rafael przyda się na Ligę Mistrzów, bo będzie miał przeciwko sobie szybkich skrzydłowych, a do takich Ronaldinho nie należy, jeśli mówimy o grze Nevilla przeciwko duetowi Robben/Ribery.


Re: PL: Bolton FC - Manchester United (27.03.2010; 18:30) - Foster - 22-03-2010 20:51

Czy wystawienie Gibsona świadczy o lekceważeniu przeciwnika? Nie. Darron to zawodnik, który powoli zaczyna pukać do bram pierwszego składu. W tym sezonie pokazał już, że bez problemu można na niego stawiać w takich meczach. A co do Fabio, pewnie i tak nie zagra. Jednak da Silva pokazał już parę razy, że może czasem odciążyć Evre.
Poza tym jeszcze jedna sprawa. W ostatniej kolejce poradziliśmy sobie z Liverpoolem, mimo słabo grającego Carricka, a jednak wygraliśmy. Także nawet jak Darron zagra słabo, to pamiętajmy, że mamy 10 innych zawodników tj. Rooney, Berbatov, Rio, Vidic itd.


Re: PL: Bolton FC - Manchester United (27.03.2010; 18:30) - michal85 - 22-03-2010 23:09

Nie lekceważmy Boltonu. Po zmianie trenera zaczynają wyglądać na solidną drużynę. Na pewno jedno jest pewne - zwycięstwo tam trzeba wybiegać. Chociażby z tego powodu nie widzę możliwości, żebyśmy zagrali Giggsem i Scholsem w drugiej linii. Na pewno nie w 442. To nie te lata.

Jestem jak najbardziej za tym, żeby dawać szansę młodym, ale to nie jest odpowiednia chwila w moim mniemaniu. Nie zapominajmy, że słabsza dyspozycja jednego CMa w 433/451 niekoniecznie jest katastrofalne w skutkach. W 442 wygląda to już nieco gorzej.

VdS - Neville, Vida, Rio, Evra - Valencia, Fletcher, Scholes, Park - Rooney, Berbatov


Re: PL: Bolton FC - Manchester United (27.03.2010; 18:30) - grzesiek32p - 23-03-2010 13:47

VDS - Rafael, Vida, Rio, Evra - Valencia, Fletch (Carrick), Scholes, Nani - Roo, Berbatov

nie zapominajmy o tym ze po meczu z Boltonem mamy co 3 dni mecze Bayern-Chelsea-Bayern wiec raczej w sobote spodziewałbym sie Rafaela. Mimo ze Neville nie jest moze szybki to jednak nadrabia doswiadczeniem i raczej bedzie on oszczedzany z racji tego ze gral ostatnio sporo.
Mysle ze szanse na odpoczynek dostanie tez Park. Sporo sie ostatnio napracowal i napewno bardziej bedzie potrzebny w meczach z niemcami i CFC niz na Bolton. Raczej napewno w podstawie zobaczymy Scholesa bo w tym sezonie jednak od poczatku grywa glownie na wyjazdach.

Jezeli wynik bedzie korzystny to zdjac z boiska Evre, Roo i kogos z dwojki Nani - Valencia, za nich Fabio, Giggs i Obertan


Re: PL: Bolton FC - Manchester United (27.03.2010; 18:30) - Foster - 23-03-2010 20:31

Być może w meczu z Boltonem będziemy musieli radzić sobie bez Rooneya, także wielce się nie zdziwię, gdy w sobotę wyjdziemy 4-3-3 z Berbatovem na szpicy oraz z Nanim i Antkiem po bokach. W takim wypadku jeszcze bardziej upieram się przy tym by zagrał Gibson. Jak już wcześniej pisałem Darron pokazał już w tym sezonie, że potrafi grać na naprawdę dobrym poziome, także nie widzę problemu. Tym bardziej, że Carrick jest obecnie słabo dysponowany.

Cytat:Jestem jak najbardziej za tym, żeby dawać szansę młodym, ale to nie jest odpowiednia chwila w moim mniemaniu. Nie zapominajmy, że słabsza dyspozycja jednego CMa w 433/451 niekoniecznie jest katastrofalne w skutkach. W 442 wygląda to już nieco gorzej.
Nie wydaje mi się, by Gibson zagrał aż tak źle... a nawet jeśli to zawsze można dokonać zmiany.


Re: PL: Bolton FC - Manchester United (27.03.2010; 18:30) - piasek28 - 24-03-2010 20:24

Chciałbym, żeby w tym meczu dłuższy czas zagrał Diouf Wink
On ma potencjał i myślę, że w przyszłości będzie ważnym zawodnikiem.

Jeśli będziecie chcieli obejrzeć meczyk to linki do meczu będą na moim forum.


Re: PL: Bolton FC - Manchester United (27.03.2010; 18:30) - Lukas - 24-03-2010 20:50

Cytat:Chciałbym, żeby w tym meczu dłuższy czas zagrał Diouf Wink
On ma potencjał i myślę, że w przyszłości będzie ważnym zawodnikiem.
Skoro zdrowy jest Roo i Berbatow to nie widzę potrzeby by desygnować do gry Senegalczyka. Wydaje mi się, że wejdzie na boisko tylko w 2 przypadkach: gdy będzie niezła zaliczka bramkowa i wejdzie aby Roo nieco odpoczął, albo sytuacja wręcz odwrotna- nie możemy strzelić i wtedy wchodzi Diouf. Jednak nie sądzę, by zagrał dłuższy czas.


Re: PL: Bolton FC - Manchester United (27.03.2010; 18:30) - Czary - 24-03-2010 22:54

Jest zbyt ważny moment sezonu, aby ryzykować wyjście Dioufem. Kolejny mecz, który musimy wygrać, a to wcale nie musi być łatwe, bo rywal na własnym stadionie jest groźny. W meczu takim jak ten można wyjść 442. Dwójka CMów powinna zdominować środek boiska.

Van der Sar
Rafael - Ferdinand - Vidic - Evra
Valencia - Scholes - Fletcher - Park
Berbatov - Rooney


Tak widzę nasze ustawienie na sobotę. Mam nadzieję, że Rooney będzie mógł zagrać. Trzeba koniecznie utrzymać lidera i wrócić z trzema punktami na Old Trafford.


Re: PL: Bolton FC - Manchester United (27.03.2010; 18:30) - piasek28 - 25-03-2010 17:40

No to pewnie zaczniemy mecz z jednym nominalnym napastnikiem czyli Berbatowem i przy jego słabej grze w drugiej połowie pewnie do pomocy wejdzie Roo. Tak myślę.


Re: PL: Bolton FC - Manchester United (27.03.2010; 18:30) - Lukas - 25-03-2010 18:47

piasek28 napisał(a):No to pewnie zaczniemy mecz z jednym nominalnym napastnikiem czyli Berbatowem i przy jego słabej grze w drugiej połowie pewnie do pomocy wejdzie Roo. Tak myślę.
Dlaczego zakładasz, że wyjdziemy jednym napastnikiem? Dlaczego Berba miałby zagrać słabo w drugiej połowie? i do cholery dlaczego Roo do pomocy :shock: Przydałoby się uzasadnienie


Re: PL: Bolton FC - Manchester United (27.03.2010; 18:30) - samcro - 25-03-2010 18:47

piasek28 napisał(a):i przy jego słabej grze w drugiej połowie
już zakładasz że będzie słabo grał?

no tak... to drewno przecież Big Grin


Re: PL: Bolton FC - Manchester United (27.03.2010; 18:30) - piasek28 - 25-03-2010 19:00

Cytat:już zakładasz że będzie słabo grał?

nie, nie zakładam że będzie słabo grał ;P ja osobiście go lubie i wg mnie dobrze gra chodź stać go na więcej ale czasem ma takie mecze, w których naprawdę mu nie idzie i jeśli z Boltonem byłaby taka sytuacja to myślę, że wejdzie Rooney do pomocy Wink


Re: PL: Bolton FC - Manchester United (27.03.2010; 18:30) - Lasq - 25-03-2010 21:58

Lukas napisał(a):i do cholery dlaczego Roo do pomocy :shock:

Ja to zrozumiałem, że do pomocy Berbie a nie do formacji pomocy Wink