Redcafe.pl - Manchester United Forum
Tom Cleverley - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Tom Cleverley (/showthread.php?tid=897)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Tom Cleverley - Foster - 22-07-2010 18:27

[Obrazek: Tom-Cleverley-Manchester-United-Profile_2655220.jpg]

23. TOM CLEVERLEY

Data urodzenia: 26 Sierpień 1989
Miejsce urodzenia: Basingstoke, Anglia
Narodowość: Anglik
Pozycja: Pomocnik
Wzrost: 178 cm

Poprzedni klub: wychowanek
Debiut w MU: 7 Sierpień 2011 v Man City (N)



Re: Tom Cleverley - Foster - 22-07-2010 18:37

SkySports napisał(a):"Tom is a very talented boy. He is going to be a very good footballer. We are also considering putting him on loan to a premier division team"
W jego przypadku mówi się o wypożyczeniu do Newcastle United. Dla Toma byłby to kolejny, duży krok w kierunku gry w pierwszym składzie na Old Trafford. Grałby regularnie w Premier League, a po powrocie walczyłby o miejsce w pierwszym składzie.
Ja jednak wolałbym by Tom został z nami, gdyż w środku pola nie mam zbyt dużego wyboru. Anglik jest bardzo uniwersalnym zawodnikiem, więc jakby co zawsze mógłby zagrać na skrzydle.


Re: Tom Cleverley - CyberMU - 22-07-2010 20:24

Lepiej mieć więcej opcji w środku pola, a kto wie czy jakby dostał szansę w pierwszym zespole to czy by nie zadomowił się w pierwszej "11". Jakby utrzymał tą formę jaką pokazuję w sparingach to by było elegancko. Wink A jeśli nawet zostałby wypożyczony do "Srok" to też nie miałby stuprocentowej pewności, że będzie grał w każdym meczu PL. Więc jestem za tym by dać mu szansę pokazania się w naszych barwach już w tym sezonie PL. <cwaniak>


Re: Tom Cleverley - ZasadKG - 22-07-2010 21:35

No we wczorajszym meczu zagrał naprawde elegancko pokazał kilka fajnych zagrań, ale jak na moje to jeszcze zdecydowanie żeby go oceniać czy ma szanse na przebicie się w pierwszym zespole. Poczekamy na sezon i zobaczymy jak się sprawy mają, ja tam trzymam za niego kciuki bo musimy na przyszłe sezony mieć kogoś na tej pozycji.


Re: Tom Cleverley - Foster - 26-07-2010 14:02

Bolton Wanderers, Wigan Athletic, West Ham United i Newcastle United - te cztery klub są zainteresowane wypożyczeniem Toma. Wszystko jednak wskazuje na to, że Cleverley przejdzie do zespołu Srok, gdyż ich manager ponoć dogadał się z Fergusonem jeszcze przed tournee.


Re: Tom Cleverley - michal85 - 29-07-2010 07:10

Nie oglądałem wczorajszego meczu, ale gol cudowny :shock: Już w zeszłym sezonie pisałem, że żałuję, że nie ma go u nas, ale jak teraz się go pozbędziemy to będziemy frajerami. Nie wypożycza się zawodników, którzy ewidentnie się wyróżniają tj Welbeck i Cleverley.


Re: Tom Cleverley - panopticum - 19-08-2010 17:58

Cytat:How Tom Cleverley is spearheading Fergie's plan to bow out with legacy of youth
By Oliver Holt

Tom Cleverley, a young player many believe is destined to become a part of Sir Alex Ferguson’s last great Manchester United side, is sitting in an office, talking. There is something about him that tells you he has been at United since he was 11. He is assured, mature, single-minded and happy to make whatever sacrifices he needs to.

He grew up in Bradford but the way he speaks makes him sound like a composite of Gary Neville, Paul Scholes and Ryan Giggs. His eyes light up twice. Both times it is something to do with training that brings animation to his features. Cleverley is someone in love with the game.

całość


Re: Tom Cleverley - RedLucas - 30-08-2010 17:23

Cleverley w Wigan!

Sam nie wiem, czy to dobre rozwiązanie dla Toma. Osobiście od początku byłem za tym, aby od tego sezonu zaczął dostawać szanse w pierwszym zespole United, aczkolwiek jeśli Ferguson miałby delegować go do Rezerw, to jest to na pewno dobra decyzja. Wigan to zespół Premiership, w którym powinien wywalczyć sobie miejsce w podstawowym składzie i dużo się nauczyć.


Re: Tom Cleverley - mucha - 30-08-2010 17:30

Dobra decyzja (o ile doniesienia Sky Sports się potwierdzą). I tak nie miałby szans na grę, bo niby gdzie? W środku pomocy mamy Scholesa i Fletchera nie do wygryzienia. A jest przecież jeszcze Carrick oraz wracający Anderson i Gibson, który po ubiegłym obiecującym sezonie też na pewno liczy na okazje do gry. Na skrzydle pewniakami są Valencia i Nani, a oprócz nich Park czy Giggs. Myślę, że na skrzydle mógłby zaliczyć kilkanaście występów w sezonie, ale wydaje mi się, że lepsze jakieś 30 w Wigan, które przecież na co dzień rywalizuje z tymi samymi drużynami co my.


Re: Tom Cleverley - daniel - 30-08-2010 17:31

Ja jakoś nie jestem przekonany czy Wigan to dla niego dobry kierunek do rozwoju, aczkolwiek szanse do zaprezentowania swoich umiejętności na pewno dostanie częściej a niżeli miałoby to miejsce w United. Na pewno będzie się wyróżniał ze zdominowanej przez czarnoskórych 11-stki Athletic.


Re: Tom Cleverley - Foster - 29-05-2011 23:29

Tom powraca z wypożyczeniach. W barwach Wigan spędzi na boiskach Premier League 1637 minut, podczas których zdobył 4 bramki, a także 2 razy asystował.

Jak widzicie przyszłość Anglika? Czy ma szanse na stałe zagoszczenie w pierwszym składzie United?
Zapraszam do dyskusji!



Re: Tom Cleverley - Sirius - 30-05-2011 11:36

Bardzo bym chciał żeby rozwinął swój talent na Old Trafford. Oby wielkie zakupy, tak wyczekiwane przez niektórych nie stanęły na drodze do jego kariery.


Re: Tom Cleverley - RedLucas - 30-05-2011 14:40

Szansę bez wątpienia ma. Podczas przedsezonowego tournee po USA pozostawił naprawdę dobre wrażenie, widzę u niego spory potencjał. Uważałem jednak, że trochę więcej ustrzeli i przyasystuje w Wigan, ale z takimi rzemieślnikami, to chyba nawet Roo by niewiele zagrał. Już teraz z niecierpliwością czekam na następny sezon. Strasznie bym chciał, aby udało mu się zostać kimś więcej, niż choćby Flecza, a ma na to papiery.

W związku z tym panem ciekawa jest też pozycja na jaką go rzucać. Wydaje się, że przyjdzie Young, nie zdziwię się, jeśli Park na stałe zagości w środku i wtedy na skrzydłach mamy Naniego, Antka i Ashley'ego. Tu miałbym naprawdę stosunkowo łatwą drogę do zaliczenia sporej ilości występów. Mi tam jednak podczas wspomnianego tournee dużo bardziej podobał się w środku pola. Dobrze wyszkolony zawodnik, z niezłym przeglądem pola, mógłby być tym gościem w centrali od gry do przodu i wtedy nie trzebaby nikogo o takiej charakterystyce kupować. Tylko wiadomo, wówczas Tom dostałby ogromny kredyt zaufania i w razie niepowodzenia prawdopodobnie na nim byłyby wieszane psy, bo już kolejny sezon znów nie mielibyśmy ofensywnie usposobionego środkowego pomocnika.


Re: Tom Cleverley - Jaroldz - 31-05-2011 11:05

Talent ma, umiejętności także, jednak ma pecha, bo na jego pozycji w klubie jest wielka rywalizacja. Jeśli będzie grał na lewym skrzydle, to będzie miał za rywali do gry Naniego, Parka i Younga( jeśli przyjdzie, na co liczę), jeśli w środku, to jeszcze ciężej, bo jest Anderson, Giggs, Park, zapewne jakiś nowy piłkarz.

Gdyby był obrońcą, pewnie grałby u nas więcej, mógłby się pokazać, a tak zapewne znów pojedzie z nami na tournee, a następnie znów zostanie gdzie wypożyczony.


Re: Tom Cleverley - Sirius - 31-05-2011 11:24

Dzisiejsza informacja o emeryturze Scholesa może być dobrą wiadomością dla Toma. Może będzie dostawał więcej szans w środku pola? Zakładając nawet, że kupimy jednego środkowego pomocnika a informacje o Youngu są prawdzie to Anglik będzie miał dużą konkurencję ale szanse powinien dostać.