Redcafe.pl - Manchester United Forum
Grafika - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Grafika (/showthread.php?tid=90)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


Re: Grafika - Miko - 16-06-2008 13:08

Sneijder wymiata więc mógłbym z niego skorzystać? Big Grin Reszta może być, tylko niektóre napisy ...


Re: Grafika - bartez - 16-06-2008 13:24

[Obrazek: 2ajc0h2.jpg]
łap tylko podpisz w podpisie Wink


Re: Grafika - mucha - 16-06-2008 13:42

Stefan1555 napisał(a):łap tylko podpisz w podpisie Wink
a po co?


Re: Grafika - ring0 - 16-06-2008 13:49

<a class="postlink" href="http://pl.wikipedia.org/wiki/Megalomania">http://pl.wikipedia.org/wiki/Megalomania</a>

:?


Re: Grafika - bartez - 16-06-2008 14:09

wiecie co to są w ogóle prawa autorskie ? no właśnie...

a ty ringo nie cwaniakuj, wejdź sobie na gfx, na nich wszystkich też byś tak powiedział ?


Re: Grafika - ring0 - 16-06-2008 14:19

Ekhm... zauważ poziom twoich prac, a ich prac i zadaj jeszcze raz te pytanie. Aha, i z tego co znam ludzi na gfx to duża część z nich nie żąda takich podpisów jak ty.
Dobra wola i podpis tego co bierze to już inna sprawa.

Aha, skoro już podnosisz argument praw autorskich to wątpię żebyś osobiście cyknął fotki z których korzystasz. A te z galerii na polskich portalach informacyjnych na licencji GNU - NIE SĄ. Także przyganiał kocioł garnkowi :}


Re: Grafika - bartez - 16-06-2008 14:39

ringo napisał(a):Aha, i z tego co znam ludzi na gfx to duża część z nich nie żąda takich podpisów jak ty.
Dobra wola i podpis tego co bierze to już inna sprawa.
Oj to się grubo mylisz uwierz mi, dawno chyba tam nie byłeś. Teraz prawie 100% userów z tamtej strony właśnie prosi o takie podpisy Wink a poziom pracy w tej chwili nie ma znaczenia...


Re: Grafika - mucha - 16-06-2008 14:54

I tak bardzo cie to jara że ktoś ma w podpisie, że to ty zrobiłeś? Trzeba mieć trochę godności, jedynym grafikiem, który się o takie gówno upominał był adisan.


Re: Grafika - radzio - 16-06-2008 14:59

Ja powiem tak od siebie Tongue, że dla mnie wystarczający byłby sam fakt użycia avatara, który bym zrobił Big Grin bo jednak to znaczy, że się podoba ;D (tylko tutaj na forum nie używać mojego dostojnego Cantony Tongue)


Re: Grafika - bartez - 16-06-2008 17:25

muszeq napisał(a):jedynym grafikiem, który się o takie gówno upominał był adisan.
uwierz mi że nie jest on jedynym człowiekiem który się o to upomina, ( ja też nie )...

muszeq napisał(a):I tak bardzo cie to jara że ktoś ma w podpisie, że to ty zrobiłeś?
Nie jara mnie to tylko po prostu już kilka razy trafili się tacy ludzie że biorą bez żadnego pozwolenia/zapytania a potem na dodatek gadają że to niby on zrobił, to wkurza.

muszeq napisał(a):wystarczający byłby sam fakt użycia avatara, który bym zrobił Big Grin bo jednak to znaczy, że się podoba
mnie to cieszy i to bardzo że ktokolwiek chce moje avki Wink


Re: Grafika - ring0 - 16-06-2008 17:47

Nikt ci nie zabroni o to się dopominać, ale uwierz że takie coś, na tle w sumie hooyowych prac nie wygląda nazbyt korzystnie.


Re: Grafika - mucha - 16-06-2008 20:42

ringo a mogę usunąć mój podpis czy ma zostać?


Re: Grafika - ring0 - 16-06-2008 23:35

Tylko dopisz że Ci pozwoliłem na ten podpis.


Re: Grafika - bartez - 17-06-2008 12:44

ringo napisał(a):Nikt ci nie zabroni o to się dopominać, ale uwierz że takie coś, na tle w sumie hooyowych prac nie wygląda nazbyt korzystnie.
tobie może się nie podobać ale zauważ że komuś innemu się podoba...

aha i skończcie pier*olić


Re: Grafika - mucha - 17-06-2008 13:07

Mi też się bardzo podoba. Właściwie możesz już spocząć na laurach, bo nie sądzę, by dało się osiągnąć lepszy poziom. Koszulka Sneijdera jest świetna. Tylko szkoda, że już zajęta :cry: