Redcafe.pl - Manchester United Forum
PL: Manchester United 3-0 West Ham (28.08.2010) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2010/2011 (/forumdisplay.php?fid=42)
+---- Wątek: PL: Manchester United 3-0 West Ham (28.08.2010) (/showthread.php?tid=915)

Strony: 1 2 3


Re: PL: Manchester United - West Ham (28.08.2010; 18:30) - Szymcio - 28-08-2010 20:15

Matti888 napisał(a):O'shea- 7- Według mnie zagra dobry mecz, ładnie podłączał się do ofensywy.
Scholes- 7- Trochę słabiej niż z Newcastle, ale i tak miło się patrzyło na jego grę.

:shock: :shock: :shock:

Dziwne jest dawanie takiej samej oceny kiepskiemu Johnowi i świetnemu Paulowi. O'Shea po raz kolejny pokazuje, że do gry na prawej obronie, zwłaszcza przy naszych szybkich atakach pasuje jak wół do karety. Dorzucając do tego baaaardzo przeciętną grę w obronie mamy występ... raczej mocno średni. Natomiast Rudy dziś znów po profesorsku, oj będziem płakać gdy on odejdzie.

Najlepsi Vidic, Scholes, Nani, Giggs i Berba. Zwłaszcza ten ostatni po raz kolejny pokazuje klasę. Z przyjemnością patrzyło się też na grę naszych skrzydłowych, Nani w swoim stylu robił mnóstwo zamieszania, a Ryan w ruchach był oszczędniejszy, ale co dotknął, to się zamieniało co najmniej w srebro, a czasem i złoto. Trzy wślizgi Vidy - kosmos.


Re: PL: Manchester United - West Ham (28.08.2010; 18:30) - Foster - 28-08-2010 20:36

Widzę, że teraz zapadła moda na krytykowanie O'Shea... Owszem w poprzednich meczach grał słabiej, jednak dziś nie mam mu nic do zarzucenia. W obronie błędów nie popełniał (oglądałem mecz od 25 min),a w drugiej połowie często podłączał się do akcji ofensywnych.

Scholes w dalszym ciągu nie zwalnia tempa. W drugiej połowie nie był już tak dobry, jednak wydaje mi się, że Paul był już po prostu zmęczony, stąd te niedokładności. Vidic dzisiaj prze kozak, czyścił aż miło. Akcja w której wyczyścił Cola będąc za nim była najwyższej klasy. Dla mnie bez dwóch zdań MoTM. Berbatov po raz kolejny pokazał się z bardzo dobrej strony. Piękna bramka, do tego naprawdę dobra gra. Gdyby nie słaba skuteczność partnerów miałby na koncie przynajmniej dwie asysty. Nani z minuty na minutę grał coraz lepiej co dobrze wróży na przyszłość. Na osobną pochwałę zasłużyli również Giggs i Evra.


Re: PL: Manchester United - West Ham (28.08.2010; 18:30) - RedLucas - 28-08-2010 20:42

Foster napisał(a):Widzę, że teraz zapadła moda na krytykowanie O'Shea... Owszem w poprzednich meczach grał słabiej, jednak dziś nie mam mu nic do zarzucenia. W obronie błędów nie popełniał (oglądałem mecz od 25 min),a w drugiej połowie często podłączał się do akcji ofensywnych.

Wyglądało to lepiej, bo w drugiej połowie nie miał nic do roboty w destrukcji. A w pierwszej każdy pojedynek z Dyerem był niestety przegrywany przez naszego grajka. W ofensywie rzeczywiście nieźle, ale gdy mierzymy to jego miarką.


Re: PL: Manchester United - West Ham (28.08.2010; 18:30) - Foster - 28-08-2010 20:47

Nie wiem jak to wyglądało do 25 min, jednak od momentu kiedy zacząłem oglądać John radził sobie dobrze w obronie. W drugiej połowie również zanotował kilka udanych interwencji w obronie.


Re: PL: Manchester United - West Ham (28.08.2010; 18:30) - Szymcio - 28-08-2010 20:57

Foster napisał(a):Widzę, że teraz zapadła moda na krytykowanie O'Shea

Nie. Ja się po nim nie spodziewam, że będzie robił rajdy w stylu Maicona, strzelał jak Alves i walczył jak Neville. Po prostu zauważam, że ostatnio jest bez formy, przez co nie pasuje na prawą stronę defensywy, gdyż w ofensywie mamy z niego niewiele pożytku, a w obronie parę razy objechano go bezlitośnie. Wiem, że pewnego poziomu John nie przeskoczy, ale mam chyba prawo wymagać, żeby znacząco nie odstawał poziomem od kolegów. Całkiem niedawno nasz pan uniwersalny dawał radę, teraz jest znacznie gorzej. Trzy ligowe mecze, trzy bardzo średnie występy. Może czas wypróbować Rafaela? Choć z drugiej strony teraz gramy z Tofikami...


Re: PL: Manchester United - West Ham (28.08.2010; 18:30) - mucha - 28-08-2010 21:08

Foster, jeśli oglądałeś mecz od 25. minuty to nie wyjeżdżaj z tekstami, że "nadeszła moda na krytykowanie O'Shea". Bo do tego czasu grał naprawdę kiepsko, nieustannie ogrywany przez Dyera, do tego jakieś bezsensowne długie piłki, uj wie do kogo.

Nie wiem czy przyczepiłeś się do mojej oceny czy do czyjej, ale jeśli nie oglądałeś całego meczu to nie zarzucaj komuś kto oglądał całe spotkanie, że kieruje się jakimiś stereotypami. A jeśli nie wierzysz to obejrzyj sobie te pierwsze 25 minut i sam oceń.


Re: PL: Manchester United - West Ham (28.08.2010; 18:30) - Matti888 - 28-08-2010 21:12

Szymcio napisał(a):Matti888 napisał(a):O'shea- 7- Według mnie zagra dobry mecz, ładnie podłączał się do ofensywy.
Scholes- 7- Trochę słabiej niż z Newcastle, ale i tak miło się patrzyło na jego grę.



:shock: :shock: :shock:

Faktycznie może Rudemu dałem za mało, ale O'shea zagrał według mnie całkiem dobry mecz.


Re: PL: Manchester United - West Ham (28.08.2010; 18:30) - Mubinio - 29-08-2010 11:06

Ja tak trochę z innej beczki. Chciałem zauważyć, że w obydwu meczach na OT nasz zespół oglądało się zajebiście przyjemnie. (na Wembley z Chelsea - też) Wink Od kilku sezonów w pierwszych kolejkach niemiłosiernie klepaliśmy jakieś wyniki po 1:0 (albo i remisowaliśmy i przegrywaliśmy), grając dość słabo. W 2010/2011 te początkowe mecze są naprawdę miłe dla oka. Tylko, kurde, skuteczność by mogli trochę poprawić, Nani miał wczoraj taką setkę po podaniu Giggsa, że dziecko by to strzeliło. Potem się wkurzamy, że Ruskie mają po 3 meczach 14 goli strzelonych. Trzeba ładować, zero litości!


Re: PL: Manchester United - West Ham (28.08.2010; 18:30) - matys - 29-08-2010 11:46

Liczyłem, że jednak więcej nastrzelamy, no ale dobre i te 3 gole. Nie lubię takich meczów, gdzie rywal przyjeżdża po to, żeby tylko przegrać jak najniżej.

Kapitalna partia Berby i Vidy. Wczoraj Nema pozamiatał tymi wślizgami, bezbłędny. Karton Kol już miał w drugiej połowie dość. No a Berba, to normalnie sam sex. Widać, że confident jest 100 razy większy, jak w zeszłym sezonie, w czym pewnie nie mała zasługa Fergiego. Wink Niech się Pep uczy! Fajnie, że go SAF ściągnął i dał szansę publiczności, żeby mu poklaskali, no i w sumie pierwszy raz otrzymał tak gromkie brawa. Nasz najlepszy strzelec tego sezonu btw.

Scholes cały czas trzyma fason, Fletch ma jakiś niemrawy ten początek sezonu, nie gra źle, ale bez fajerwerków. Roo cały czas szuka formy, ale o niego się akurat nie boję, kiedyś zacznie grać swoje. Już jest coraz lepiej. Nani też obiecująco i mam nadzieję, że ominie go rotacja.

Słówko o Pacie chciałem. Gdzieś stracił ten blask, wiadomo, że poniżej pewnego poziomu nie zejdzie, no ale nie ma tego pierdolnięcia, które jest u Cashley. W ogóle Pat by mógł poprawić dośrodkowania, bo słabo z tym u niego.

No i brak Rafaela mnie troszku wkurwił, bo patrząc na terminarz nie bardzo widzę, gdzie by se Braziliano mógł pokopać.


Re: PL: Manchester United - West Ham (28.08.2010; 18:30) - sebos_krk - 29-08-2010 12:32

Mubinio napisał(a):hciałem zauważyć, że w obydwu meczach na OT nasz zespół oglądało się zajebiście przyjemnie.
Jest powód do zadowolenia, ale po prawdzie, kiedy przyjeżdża słabiutki rywal na OT i stosuje taktykę byle do przodu, na jednego napastnika, wynik jest z góry rozstrzygnięty. Dobra forma Scholes'a i Berbatowa- dwóch kreatorów naszej gry powoduje, że ataki United wyglądają atrakcyjnie. Szkoda, że na Craven Cottage nie było już tak różowo.

Ale nie ma co narzekać, świetnie rozpoczęliśmy sezon, a przecież doskonale wiemy, że ekipa Fergusona rozkręca się dopiero pod koniec roku. Łatwiejszy terminarz na początku jest dla nas wskazany.


Re: PL: Manchester United - West Ham (28.08.2010; 18:30) - premislav - 29-08-2010 12:40

Mecz dobry, ale kilka goli więcej mogło wpaść. Najlepsi według mnie był Vidić, Nani i Berbatov. Rooney ciągle trochę przygaszony, ale strzela, biega i znowu daje z siebie wszystko, niebawem wróci do formy, niech tylko strzeli jakąś bramkę z akcji to mu morale podskoczą. Nani zagrał bardzo dobrze, ale cały czas super efektowne akcje przeplata chociażby niedokopnięciem piłki z rożnego do pola karnego, albo po prostu niecelnymi wrzutkami, przejdzie dwóch gości jakimś trikiem a potem ostatnie podanie spartoli, oczywiście genialne podanie do Berby. Jeśli zacznie być bardziej dokładny to nie będę miał żadnych zastrzeżeń, gola z sam na sam też strzelić powinien ale chciał loba walnąć, ale loba nie robi się "z dużego palca...", następnym razem wyjdzie Smile Takie mam wrażenie, że Nani za bardzo chce się pokazać jakimś super zagraniem, zamiast po prostu strzelić to czasami za bardzo kombinuje, ale z drugiej strony idzie mu to co raz lepiej.
Na koniec pytanie. Po co Berbatov ściągnął koszulkę po golu? Rozumiem że się podjarał wolejem, ale czy było to konieczne? Czy przypadkiem to co pokazał nie było bezcelowe? A może najki mu za to zapłaciły? Nie rozumiem tego akurat...


Re: PL: Manchester United - West Ham (28.08.2010; 18:30) - matys - 29-08-2010 12:45

[Obrazek: 2jdewlv.jpg]

Podobno to znaczy "Dla Ciebie, tato." Widać super :lol:


Re: PL: Manchester United - West Ham (28.08.2010; 18:30) - premislav - 29-08-2010 12:46

matys napisał(a):Podobno to znaczy "Dla Ciebie, tato." Widać super :lol:
To na moim sopcastowym przekazie nie było widoczne... Smile dzięki


Re: PL: Manchester United - West Ham (28.08.2010; 18:30) - Matti888 - 29-08-2010 13:32

U mnie też nie było tego widać Wink


Re: PL: Manchester United - West Ham (28.08.2010; 18:30) - premislav - 29-08-2010 13:43

Miałem mecz w knajpie oglądać, ale nie wyszło i tak to potem się ogląda na sopcascie, niestety miałem tylko 500kilo transferu, jakoś nie znalazłem lepszych linków. Ale faktem jest że słabym długopisem to napisał i ledwo to widać Smile