Redcafe.pl - Manchester United Forum
Transfery - potwierdzone - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Piłka nożna (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Transfery - potwierdzone (/showthread.php?tid=917)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Re: Transfery - potwierdzone - Foster - 13-05-2012 13:53

Bez przesady... ktoś słusznie na jakieś stronie zauważył. Gdyby to Messi wyjeżdżał do Kataru czy innych Chin, to by się mówiło, że jedzie promować piłkę, ale każdy inny to już leci na kasę.

Raul już swoje w Europie zrobił, już ma naprawdę blisko do końca, więc chce zobaczyć piłkę w innym wydaniu. Jasne, z pewnością zarobi tam mnóstwo mamony, ale taki zawodnik, który tyle w piłce osiągnął, może sobie na to pozwolić, bo z pewnością jest spełnionym zawodnikiem.

Niemniej szkoda, bo przyznam się szczerze, że przy odejściu Berbatova i bezużyteczności Owena, liczyłem po cichu na transfer Raula na Old Trafford.


Re: Transfery - potwierdzone - Hubson - 13-05-2012 17:58

Z resztą nie można się zamykać tylko na Europę. Klinsmann, Maradona, Henry jakoś kończyli kariery za oceanem i nikt nie miał o to żalu.
To też jest propagowanie np Realu czy choćby Schalke jeszcze bardziej w tamtych krajach. Przecież Raul póki gra jest symbolem Realu. Kasa to na pewno też dodatek, ale np styl życia w Katarze bardziej odpowiadać może temu z Madrytu niż ten w Gelsenkirchen.


Re: Transfery - potwierdzone - Tomassen - 13-05-2012 18:08

Hubercik napisał(a):Przecież Raul póki gra jest symbolem Realu. Kasa to na pewno też dodatek, ale np styl życia w Katarze bardziej odpowiadać może temu z Madrytu niż ten w Gelsenkirchen.

Myślę, że jest odwrotnie. Za taką kasę, jak tam dostanie, to każdy styl życia będzie mu odpowiadał. A na pewno żaden nie będzie mu przeszkadzał. Wszyscy wiedzą, że w Katarze jest kasa większa niż Pałac Kultury.

Imo poszedł za kasą i tyle.


Re: Transfery - potwierdzone - Lasq - 13-05-2012 18:13

A że tak zapytam co w tym złego? Koleś piłkarsko jest spełniony tak jakby 95% piłkarzy chciało być, co jest w tym złego, że na koniec chce poodcinać kupony i jeszcze dorobić? Jak to mówią pieniędzy nigdy nie za mało, w piłce osiągnął praktycznie wszystko - niech sobie dorabia do emerytury, ja mu nie bronie. Inna sytuacja jak idzie do Kataru Raul a inna jak idzie taki Dzsudzsak, młody obiecujący do Anżi Makadzałka za kasą (notabene chyba już tam nie gra Tongue).


Re: Transfery - potwierdzone - samcro - 13-05-2012 18:27

Lasq napisał(a):i Dzsudzsak,
Albo Barrios do chin ;>
Ale widziałbym Raula w MLS razem z Beckhamem.


Re: Transfery - potwierdzone - Tomassen - 13-05-2012 18:58

Lasq, masz rację, że jest spełniony i w ogóle, nie umniejszam jego zasług, ale moim zdaniem motywacją transferu była kasa Smile , nie żadne style życia czy chęci poznania futbolu w Azji. Ta chęć może się pojawiła już po złożeniu oferty Big Grin


Re: Transfery - potwierdzone - Lasq - 13-05-2012 19:38

Pewnie tak, co nie zmienia faktu, że nie widzę w tym nic złego Smile


Re: Transfery - potwierdzone - Tomassen - 13-05-2012 23:12

Ależ i ja nie twierdzę, że jest złe, tylko chciałem uściślić, że motywacja była - imo - oczywista Smile Bo podpisałbym się pod Twoim wcześniejszym postem Wink


RE: Transfery - potwierdzone - KARTONick - 10-09-2012 13:04

Taka ciekawostka dotycząca transferu Alessandro do Sydney FC:
Cytat:Ze „Starej Damy”, z jednej z najstarszych
europejskich lig,
trafił do Hyundai
A-league, rozgrywek, których historia sięga…
1977 roku. 38-letni
Del Piero przechodzi więc do ligi młodszej niż
on sam.

Big Grin


RE: Transfery - potwierdzone - Adis - 06-01-2013 00:13

Odświeżę temat, bo nikt chyba jeszcze nie wspominał. Wczoraj Pato przeszedł do Corinthians, umowa z opcją transferu powrotnego. Ciekawe, czy to już koniec jego przygody z wielką piłką, czy też jednak uda mu się odbudować w rodzinnym kraju, wszak ma on dopiero 23 lata, jeśli by tylko zdrowie dopisało...






RE: Transfery - potwierdzone - RedLucas - 06-01-2013 11:39

Szkoda chłopa, duży talent, ale wszystko póki co przekreślają kontuzje...


RE: Transfery - potwierdzone - allfanmu - 31-05-2013 22:40

Falcao w Monaco. Neymar w Barcelonie.

Obaj przeszli za bajońskie sumy, obaj mają niebotyczne kontrakty. Ten pierwszy w Europie ma pozycję jednego z najlepszych napastników, ten drugi będzie dopiero debiutował na Starym Kontynencie.

Jestem ciekawy na ile Monaco faktycznie będzie mogło rywalizować w lidze francuskiej np. z PSG. O ile może mnie mierzić taki styl budowania drużyny o tyle mecz PSG - Monaco może być po prostu ciekawy. W lidze francuskiej jest chyba duża przepaść pomiędzy czołówką a połową tabeli nie mówiąc już o dole. Teraz to jeszcze się umocni.


RE: Transfery - potwierdzone - samcro - 01-06-2013 07:02

allfanmu napisał(a):W lidze francuskiej jest chyba duża przepaść pomiędzy czołówką a połową tabeli nie mówiąc już o dole. Teraz to jeszcze się umocni.
akurat wcale nie, to nie niemcy,hiszpania. ostatnimi laty co roku inny mistrz, zmiany w tabeli praktycznie po każdej kolejce.


RE: Transfery - potwierdzone - Foster - 25-06-2013 11:35

Carlo Ancelotti nowym trenerem Realu. W PSG jego miejsce zajmuje Laurent Blanc.


RE: Transfery - potwierdzone - Foster - 26-06-2013 20:29

Kolejne wieści z Madrytu. Isco jest już piłkarzem Realu. Potwierdził to Perez. Młody Hiszpan podpisał 5-letni kontrakt, a Malaga otrzymała za niego 27 mln euro. Bardzo dobry transfer. Ciekaw jestem ile Isco będzie grał i na jakiej pozycji.
Osobiście bardzo żałuję, że Hiszpan nie trafił do nas, no ale cóż...