Redcafe.pl - Manchester United Forum
Hazard/poker - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Hazard/poker (/showthread.php?tid=929)

Strony: 1 2 3 4


Re: Hazard/poker - Minh - 27-03-2011 20:05

Jakby co gramy już z panemopticum.
Nazwa klubu: Liga Redcafe
Numer: 377635
Hasło: manchester united

W tym momencie gramy stawki: 0.02-0.05$ jakby ktoś chciał inaczej oczywiście idzie się dogadać Wink


Re: Hazard/poker - panopticum - 27-03-2011 23:10

Wygrałem 2:1 8-)

[Obrazek: funny-pictures-happycat-poker-face.jpg]


Re: Hazard/poker - Minh - 27-03-2011 23:15

Soft podkręcony pewnie i tyle, donku.


Re: Hazard/poker - panopticum - 27-03-2011 23:16

Ja mam wygraną, Tobie pozostała tylko nienawiść.


Re: Hazard/poker - Minh - 27-03-2011 23:19

Jakby w pokerze nie było szczęścia wygrałbym wszystko i jeszcze trochę.


Re: Hazard/poker - panopticum - 29-03-2011 20:12

Tym razem wygrałem 2:0

[Obrazek: hqdefault.jpg]


Re: Hazard/poker - Lasq - 06-07-2011 18:06

Ze względu na zamknięcie FTP :evil: przerzuciłęm się na PS. Także jeśli jeszcze jest jakaś grupa od nas co tam ciśnie to mogę zagrać


Re: Hazard/poker - panopticum - 07-07-2011 08:56

Nigdy nie lubiłem FTP, okazało się że słusznie. Myślę, że spokojnie dałoby radę się zgadywać na jakieś 5 albo 6-handed sity w home games.


Re: Hazard/poker - Minh - 07-07-2011 10:36

ja sie na pokerstarsa obrazilem, oni na mnie chyba tez


Re: Hazard/poker - panopticum - 07-07-2011 11:26

A co, cudowne rivery i wieczne gutshoty?Smile


Re: Hazard/poker - Minh - 07-07-2011 18:35

Tez. Plus zbanowali mnie ponieważ zagralem z kumplem 3 sity na jednym stole i oskarzyli nas o softplay -.-


Re: Hazard/poker - panopticum - 07-07-2011 21:43

No patrz, a tę mafię chińską dopiero po paru tysiącach sitów zwinęli. Załóż na cudzy dowód osobisty, bo będziesz musiał grać na party poker albo innym titanieWink.


Re: Hazard/poker - Minh - 08-07-2011 05:34

Jak wroce z Wietnamu dopiero czyli 12.07 to pogramy pany


Re: Hazard/poker - Minh - 07-11-2011 08:49

Swietny stolik finalowy, chyba nawet lepszy od tego z 2009. Zwyciezca napewno najlepszy od paru lat (moze z wyjatkiem Eastgate'a). Kazdy oprocz Bouhnary prezentowal dobry poziom. Strasznie szkoda Giannettiego, ktory gral cierpliwie i dobrze, dostawal karty, z ktorych potrafil zrobic uzytek. Niestety ten bad beat z JJ vs A7 Lamba wszystko zaprzepascil. Najlepszy gracz tegorocznego WSOP troche zawiodl, wiecej szczescia niz dobrej gry. Za to Heinz gra swietnie. Doskonale zmienia style gry, potrafi dostosowac sie do swojego stacka i przeciwnika, swietnie wykorzystuje dynamike gry przy stole. Gdyby nie ta dwudniowa przerwa - murowany faworyt, a tak to Lamb moze jeszcze cos zdzialac, mimo ogromnej przewagi w zetonach. Staszko gra dobrze, jednak zbyt statycznie i za malo agresywnie, wiec nie daje mu zbyt wielkich szans, chyba, ze sie podwoi na Niemcu. No ale, napewno bardzo interesujacy pojedynek nas czeka we wtorek, juz nie moge sie doczekac.

A i swietna sprawa z opozniona relacja z pokazanymi kartami, kompletnie inny wymiar ogladania pokera. Jak na ironie, mysle, ze najbardziej pomogla wlasnie Heinzowi. Wiadomo, ze ma reputacje ultra agresywnego gracza wiec przeciwnicy nie za bardzo moga skorzystac z informacji o jego kartach, a wlasnie jemu ta relacja daje wiele cennych informacji o przeciwnikach.

No i warto odnotowac fajny wystep Europejczykow, Niemcy i Czechy reprezentowane w top 3. Ciekawe kiedy doczekamy sie naszego reprezentanta w November Nine... Ale tak szczerze to kandydatow, niestety, nie widac... Chociaz poczekajcie 2 lata, to jak juz dojde do tego FT to Was wszystkich zaprosze do dopingowania Big Grin