Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newsy piłkarskie - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Piłka nożna (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Newsy piłkarskie (/showthread.php?tid=96)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


Re: Newsy piłkarskie - ZasadKG - 07-12-2010 07:17

Jaroldz, fanboyu Barcelony, na poprzedniej stronie pisałeś, że Sneider nie potrafi pociągnąć całego zespołu, i ogólnie nie zasłużył - to wg. ciebie w zeszłym sezonie Iniesta, Xavi czy Messi pociągnęli cały zespół? Czym? Odpadając w półfinale z INTEREM (który ciągnął Sneijder Smile )? Obiektywizmu troche. ; ) Już nie skomentuje tego co napisałeś tam w pierwszym poście dotyczącym tego - ty naprawde jesteś pewny że nie pomyliły ci się fora? Toż tyle cukierkowatości nawet na forach Barcelony ciężko znaleźć czasami. I jeszcze to jak napisałeś, że nie powinno się wybierać za błysk na MŚ, a Iniesta to niby co w tamtym sezonei zaprezentował? W klubie był klubowym średniakiem a na MŚ po prostu strzelił brame przesądzającą. Wow.


Re: Newsy piłkarskie - Jaroldz - 07-12-2010 14:16

Ciekawe, WikiLeaks zatacza coraz szersze kręgi. Tym razem coś o Manchesterze United:

Cytat:Dyktator chciał kupić United!

Z dokumentów opublikowanych przez WikiLeaks wynika, że birmańska junta chciała przejąć Manchester United za cenę 1 miliarda dolarów!

Głównodowodzący wojska Than Shwe miał rzekomo być zachęcany do kupienia klubu z Old Trafford przez swego wnuka.

Z wycieku z amerykańskiej ambasady w byłej stolicy kraju Rangun wynika, iż dyplomaci uważali, że w ten sposób odwrócą uwagę społeczeństwa od problemów w kraju.

Reżim birmański miał rozważać taką opcję przed styczniem 2009 roku. Właścicielami United od 2005 roku jest rodzina Glazerów. Ów 1 miliard dolarów, czyli niecałe 650 milionów funtów, to suma dużo niższa od wartości klubu i nie wystarczyłaby nawet do rozpatrzenia propozycji.

Ostatecznie jednak oferta nigdy nie wypłynęła, gdyż Than Shwe uznał, iż taki wydatek mógłby źle wyglądać. W zamian utworzył krajową ligę piłkarską. Dyktator znajdował się wówczas w ogniu krytyki po tym, jak huragan Nargis zabił 140 tysięcy jego rodaków.

manusite.pl



Re: Newsy piłkarskie - panopticum - 07-12-2010 17:21

Już lepiej mieć Glazerów.


Re: Newsy piłkarskie - daniel - 08-12-2010 17:57

[flash=425,355]http://www.youtube.com/v/YpHOVNkq1fk&feature=player_embedded[/flash]

'Klient w krawacie jest mniej awanturujący się' Wink


Re: Newsy piłkarskie - sebos_krk - 15-12-2010 13:19

Cytat:Roman Hurkowski nie żyje. Legenda polskiego dziennikarstwa sportowego, publicysta i autor książek poświęconych futbolowi przegrał walkę z chorobą.

Przez ponad 25 lat Roman Hurkowski pracował w tygodniku "Piłka Nożna". Jego teksty mogliśmy znaleźć m.in. w tygodniku "Przegląd", czy miesięczniku "Magazyn Futbol". Wydał też wiele publikacji książkowych. Jedna z nich - "Z piłką do Europy" - została uznana za najlepszą sportową książką 2005 roku według "Gazety Wyborczej".
Coraz bardziej wykrusza się stara gwardia dobrych dziennikarzy piszących o piłce.


Re: Newsy piłkarskie - RedLucas - 15-12-2010 17:08

Aż się nie chce wierzyć. Jeszcze całkiem niedawno z Nim współpracowałem. Udzielił mi wiele cennych wskazówek...


Re: Newsy piłkarskie - Tomek91 - 23-12-2010 09:37

Cytat:Ta nagroda jest pierwszym krokiem ku wygraniu Złotej Piłki. Tylko jeden zawodnik jest ode mnie trochę lepszy - Lionel Messi

Jakieś pomysły, kto taki skromny? <cwaniak> Odpowiedź i cała wypowiedź poniżej:

Ukryty tekst:
- Jak on się nazywa? Wilshere? Nie wiem kto to, ale przy następnym meczu z Arsenalem przypatrzę mu się. Może pokażę mu nawet nagrodę Golden Boy i przypomnę, że to ja wygrałem - otwarcie przyznał Balotelli w wywiadzie dla turyńskiego Tuttosport.

- Jestem zachwycony z otrzymania tego wyróżnienia. Kto inny mógł je dostać? Dwa lata temu byłem szósty, rok temu czwarty. W końcu nadeszła moja kolej - dodał.

- Ta nagroda jest pierwszym krokiem ku wygraniu Złotej Piłki. Tylko jeden zawodnik jest ode mnie trochę lepszy - Lionel Messi - skomentował pewny siebie Balotelli.



Re: Newsy piłkarskie - sebos_krk - 23-12-2010 10:33

Już o tym tu pisano i to w bardziej odpowiednim temacie ;]
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://redcafe.pl/we-are-united/posmiejmy-sie-z-przeciwnikow-t179-450.html#p96945">we-are-united/posmiejmy-sie-z-przeciwnikow-t179-450.html#p96945</a><!-- l -->


Re: Newsy piłkarskie - daniel - 31-12-2010 11:59

Ogólnie i nad wyraz emocjonalnie. Do 100 chui! Jak wkurwia mnie ta jebana onanizacja nad Hiszpanią, barca, messim, la masją czy czymś takim prowadzona w mediach - wszelakich, gazety, internet, Przemysław Babiarz wszyscy tydzień w tydzień, miesiąc w miesiąc no i teraz a jakże wszak podsumowanie roku pierdolą tylko i wyłącznie o jednym. Generalnie mógłbym przejść obok tego, odpuścić sobie ciśnieniowanie w ostatni dzień roku no ale nie idzie. Życzę sobie by w kolejnym roku było coraz mniej cumshotów wszelkiej maści 'dziennikarzyn', którzy obesrali się tym wszystkim i tak w tym smrodzie beztrosko siedzą!


Re: Newsy piłkarskie - daniel - 04-01-2011 12:13

<a class="postlink" href="http://www.sport.pl/pilka/1,65080,8894672,Pilka_nozna__Nazywa_sie_Mendes__Superagent_Mendes.html">http://www.sport.pl/pilka/1,65080,88946 ... endes.html</a>

Ciekawy, skłaniający do dyskusji, tekst R. Steca.


Re: Newsy piłkarskie - daniel - 09-01-2011 09:29

[flash=425,355]http://www.youtube.com/v/lh20aTkd8ms&feature=player_embedded#![/flash]

Cały Roy.


Re: Newsy piłkarskie - daniel - 10-01-2011 20:19

[Obrazek: blatter-eh.jpg]

- Co?
- Jebać was!

Ukryty tekst:
[Obrazek: blatter-cant-kick.jpg]



Re: Newsy piłkarskie - Mubinio - 11-01-2011 09:53

I znów Karzeł na Sterydach dostał złotą piłkę. Już nawet nie będę pisał nazwy tego "trofeum" z dużej litery, bo i po co. Niech se ją wsadzą w dupę. Po co komu taki plebiscyt, jak i tak będzie na koniec nominowanych 3 piłkarzy Barcelony. A Barcelona zdobyła w kraju dublet i nic więcej. To samo zdobyła u nas Chelsea, 3 trofea zdobył Inter. I nawet taki Sneijder nie doczekał się podium. I na co to komu?


Re: Newsy piłkarskie - Kwas - 11-01-2011 12:53

W takich plebiscytach powinno brać się pod uwagę formę czysto sportową, nie sukcesy oraz dyspozycję danego piłkarza w ciągu roku, nie sezonu - taka była i jest moja opinia na ten temat. I teraz tak po prostu wyszło. Nie mam zamiaru gnoić FIFY z powodu zwycięstwa Messiego. Grał równo przez cały rok ? Tak. Grał bardzo dobrze przez cały rok ? Tak. Można dyskutować, czy on czy Xavi, ale jest jak jest i to wcale nie powinien być krzywdzący werdykt dla nikogo. O nominację Iniesty mogę się czepiać, ale nie o to.


Re: Newsy piłkarskie - Mubinio - 11-01-2011 12:59

Nie czepiam się akurat o Messiego, ale o trójkę finałową. Mógł wygrać Messi, mógł wygrać np. Sneijder - ale ten ostatni po prostu POWINIEN się znaleźć w trójce.