Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newsy piłkarskie - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Piłka nożna (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Newsy piłkarskie (/showthread.php?tid=96)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


Re: Newsy piłkarskie - McLaren - 17-02-2008 14:58

sebos_krk napisał(a):Zagrał w końcówce, ale jak reszta słabeuszy z Londynu nic nie pokazał przy naszych defensorach. Za to złapał kartkę za śmieszne symulowanie w polu karnym, na oczach sędziego.

Jeśli można to zaprezentuję tutaj gifa z tego pięknego nurkowania.

<a class="postlink" href="http://img225.imageshack.us/img225/1169/adewj5.gif">http://img225.imageshack.us/img225/1169/adewj5.gif</a>

Parodia. Szkoda, że nie ma jakiś nagród "The dive of the month" czy coś.

No, a gadanie o murawie też "mocne", typowe dla Wengera.


Re: Newsy piłkarskie - Miko - 18-02-2008 16:12

onet.pl napisał(a):Celtic Glasgow chce ściągnąć bramkarza Bolton Wanderers Jussi Jaaskelainena, któremu po zakończeniu sezonu kończy się kontrakt z "Kłusakami". Bramkarzem Celticu jest Polak Artur Boruc.

Po meczach z FCB Boruc znów może znaleźć się na liście transferowej kilku wielkich klubów Wink
Może Jussi zostanie następcą :? ?


Re: Newsy piłkarskie - bartez - 18-02-2008 18:51

Apropo Boruca to dopiero wyczytałem że United chcą go zakupić Tongue


Re: Newsy piłkarskie - sebos_krk - 18-02-2008 18:57

Stefan1555 napisał(a):Apropo Boruca to dopiero wyczytałem że United chcą go zakupić
Jak pół Europy... Ledwo się okienko zamknęło, a już zaczęły się spekulacje co będzie po sezonie. Poczekajmy, bo na razie mamy trzech klasowych bramkarzy Wink


Re: Newsy piłkarskie - bartez - 18-02-2008 20:12

sebos_krk napisał(a):
Stefan1555 napisał(a):Apropo Boruca to dopiero wyczytałem że United chcą go zakupić
Jak pół Europy... Ledwo się okienko zamknęło, a już zaczęły się spekulacje co będzie po sezonie. Poczekajmy, bo na razie mamy trzech klasowych bramkarzy Wink
Ja w ogóle jestem przeciwko temu transferowi, ponieważ tak jak wspomniałeś mamy dobrych bramkarzy. Kiedy Sar zakończy karierę to mam nadzieję że Alex da szansę Tomkowi lub Benowi... ale co będzie zobaczymy po zakończeniu kariery holenderskiego bramkarza.


Re: Newsy piłkarskie - Miko - 20-02-2008 13:45

onet.pl napisał(a):VfL Wolfsburg na poważnie rozważa wypożyczenie Jacka Krzynówka. Głos w tej sprawie w końcu zabrał trener i dyrektor klubu Feliks Magath. Zapowiedział, że chce znaleźć rozwiązanie, które będzie dobre dla klubu i dla zawodnika - relacjonuje nam dziennikarz "WAZ".

Wisła robi super drużynę na rundę wiosenną, prawdziwą klasę pokażą jeśli będą potrafili po EURO 2008 zatrzymać całą podstawową "11". Jak słyszałem to Dudka chce opuścić klub latem :?


Re: Newsy piłkarskie - paolo - 20-02-2008 18:15

Jeśli taka drużyna będzie budowana "odbije się" to bardzo dobrze na polskim futbolu. Chodzi mi, że jeśli będą reprezentować kraj w Lidze Mistrzów Polska będzie miała lepsze miejsce w rankingu FIFA, wartość piłkarzy wzrośnie, nasz kraj będzie bardziej znany w Europie i świecie. Czyli podobnie jak w Rumunii, tam są dwie dominujące rozgrywki drużyny, które współpracują ze sobą i zawsze rumuńska drużyna jest w LM (no może nie zawsze, ale prawie). Jeżeli Wisła zbuduje drużynę możemy tylko na tym zyskać i nie ma tu co mówić o tym, że czemu to nie Legia, czy Lech, po prostu Skorża wreszcie na to wpadł i nareszcie jest duża możliwość, że będziemy mogli oglądać w LM polską "11".


Re: Newsy piłkarskie - Kula - 21-02-2008 22:00

Chelsea

Cytat: Trzeci klub w tabeli Premier League poprawił swoje wyniki finansowe... tracąc 74,8 miliona funtów. W stosunku do zeszłego roku to lepszy wynik o 7 procent

Hehe, w/g planu w 2011 mają przestać przynosić straty.

Sebos ale taki klub jest tylko jeden Smile


Re: Newsy piłkarskie - sebos_krk - 22-02-2008 09:02

Może napisz, że chodzi o Chelsea, bo za miesiąc ktoś inny może być na trzecim miejscu i po przeczytaniu tego niewiele będzie wiadomo...


Re: Newsy piłkarskie - Luki - 23-02-2008 23:38

Abramowicz sporo kasy wydał, a zysków jak nie ma, tak nie ma. Ciekawe czy jak obliczali to zakładali, że będą regularnie zdobywali mistrzostwo. Bo jeśli tak, to mogli się mocno przeliczyć Big Grin


Re: Newsy piłkarskie - radzio - 23-02-2008 23:40

Luki napisał(a):Abramowicz sporo kasy wydał, a zysków jak nie ma, tak nie ma. Ciekawe czy jak obliczali to zakładali, że będą regularnie zdobywali mistrzostwo. Bo jeśli tak, to mogli się mocno przeliczyć Big Grin

Pewnie liczyli na to, że LM wygrają 2 razy pod rząd i raz Potrójną Koronę <niesforny>


Re: Newsy piłkarskie - Luki - 23-02-2008 23:56

radzio napisał(a):Pewnie liczyli na to, że LM wygrają 2 razy pod rząd i raz Potrójną Koronę <niesforny>
Jeszcze dodali tournée po USA 4 razy w sezonie i wyszło, że za trzy lata wyjdą na zero. A potem Abramowicz stwierdzi, że znowu ma za dużo kasy i rzuci Chelsea kupując takie Derby County i sprowadzi tam całą elitę Big Grin


Re: Newsy piłkarskie - Miko - 03-03-2008 16:32

OneUnited.pl napisał(a):Chelsea Londyn została nowym liderem rankingu IFFHS. Dotychczasowy lider FC Sevilla spadła na 3 miejsce. Drugie miejsce zajmuje AC Milan. Nasi ulubieńcy z Old Trafford odnotowali spadek o dwie pozycje, obecnie są na czwartym miejscu.

Czołówka rankingu:

1. (3.) Chelsea Londyn (Anglia) - 279 pkt.
2. (4.) AC Milan (Włochy) - 278
3. (1.) Sevilla FC (Hiszpania) - 276
4. (2.) Manchester United (Anglia) - 274
5. (5.) Boca Juniors Buenos Aires (Argentyna) - 252
6. (7.) AS Roma (Włochy) - 240
7. (9.) FC Barcelona (Hiszpania) - 236
8. (6.) Inter Mediolan (Włochy) - 229
9. (10.) Liverpool FC (Anglia) - 225
10. (11.) Arsenal Londyn (Anglia) - 223

Dziwny ten ranking to fakt Wink Musimy zauważyć jakie są małe straty między 1 a 4 zespołem.


Re: Newsy piłkarskie - radzio - 03-03-2008 17:35

Miko napisał(a):Chelsea Londyn została nowym liderem rankingu IFFHS. Dotychczasowy lider FC Sevilla spadła na 3 miejsce. Drugie miejsce zajmuje AC Milan. Nasi ulubieńcy z Old Trafford odnotowali spadek o dwie pozycje, obecnie są na czwartym miejscu.

Chelsea :|!? Toż to skandal... zwłaszcza po tym jak pokonaliśmy Arsenal 4:0... ehh te rankingi - całkowite zero prawdziwości :|


Re: Newsy piłkarskie - sebos_krk - 03-03-2008 17:53

radzio napisał(a):Chelsea :|!? Toż to skandal... zwłaszcza po tym jak pokonaliśmy Arsenal 4:0... ehh te rankingi - całkowite zero prawdziwości :|
Za każdym razem jak wychodzi ranking IFFHS to muszę powtarzać, że nie spotkałem się w dziedzinie sportu z równie absurdalnymi zestawieniami. Nie ma co na nich zerkać. Ba dziwią mnie informacyjne agencje, które ten ranking publikują.
Wystarczy spojrzeć na to, jakie zespoły są daleko w tyle za Groclinem: <a class="postlink" href="http://www.iffhs.de/?10f42e00fa2d17f73702fa3016e23c17f7370eff3702bb1c2bbb6f28f53512">http://www.iffhs.de/?10f42e00fa2d17f737 ... 6f28f53512</a>
Zresztą to Ci sami statystycy co ligę Polską ustawili za np ligą Uzbekistanu.