Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newsy piłkarskie - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Piłka nożna (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Newsy piłkarskie (/showthread.php?tid=96)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


Re: Newsy piłkarskie - RedLucas - 14-06-2011 06:19

No to ładnie McLeish chce się wypiąć na wszystkich działaczy, piłkarzy, a przede wszystkim kibiców Birmingham. Ja to nie wiem, ze świecą szukać takiego, dla którego ważniejsze są tradycje klubowe etc., niż kasa, perspektywy sportowe :/


Re: Newsy piłkarskie - Mata - 14-06-2011 09:58

RedLucas napisał(a):No to ładnie McLeish chce się wypiąć na wszystkich działaczy, piłkarzy, a przede wszystkim kibiców Birmingham.

Piłkarze wypieli się najpierw na niego. Po ostatnich 5 meczach Birmingham w tabeli przybył im 1 punkt :lol: Chyba każdy teraz wie czym to się skończyło :lol:

Gdyby byli skazywani na porażkę przed sezonem, bronili się twardo, ale jednak spadli - okej, bywa, awansujemy za rok i jeszcze raz spróbujemy - ale tak niestety nie było. Dysponowali przyzwoitym składem na środek tabeli, a teraz będą się błąkać po Championship.


Re: Newsy piłkarskie - Kwas - 14-06-2011 16:20

RedLucas napisał(a):No to ładnie McLeish chce się wypiąć na wszystkich działaczy, piłkarzy, a przede wszystkim kibiców Birmingham. Ja to nie wiem, ze świecą szukać takiego, dla którego ważniejsze są tradycje klubowe etc., niż kasa, perspektywy sportowe :/
McLeish nigdy nie dał do zrozumienia, że jest zadeklarowanym fanem Birmingham, kocha ten klub ponad wszystko i w razie spadku zostanie. Ma ambicję, jak każdy trener i jeśli trafia mu się oferta z Aston Villi to wcale mu się nie dziwię. Ciężko znaleźć trenera tak przywiązanego do jednego klubu, nie każdy pragnie zaspokajać swoje ambicje w jednym kraju/drużynie, nie licząc byłych zawodników poszczególnych zespołów.

Jednak mógł sobie darować tego imejla, to troszkę nieeleganckie.


Re: Newsy piłkarskie - sebos_krk - 04-07-2011 22:03

Cytat:"Józek, kur..., co ty robisz?!" - krzyknął do swojego zawodnika trener Bytovii Waldemar Walkusz podczas meczu piłkarskiego rozgrywanego w Słupsku. Teraz może przejść do historii jako pierwszy szkoleniowiec skazany za przeklinanie podczas meczu.
więcej...
:lol:


Re: Newsy piłkarskie - Jaroldz - 06-07-2011 10:39

Cytat:6 lipca telewizja nowej generacji n poinformowała, że zapewniła sobie prawa do transmisji piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA oraz Ligi Europy UEFA na sezony 2012 - 2015. Przyznanie prawa do transmisji Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA na najbliższe 3 lata było niezmiernie ważne dla być albo nie być własnego kanału sportowego nSport HD i pośrednio także samej telewizji n. Oficjalna prezentacja ramówki programów n w sierpniu.

- Jesteśmy dumni z rozszerzenia naszego partnerstwa z UEFA. Począwszy od przyszłego roku będziemy pokazywać najbardziej prestiżowe międzynarodowe, klubowe rozgrywki piłki nożnej w Europie - skomentował Christian Anting, Wiceprezes i Dyrektor Operacyjny ITI Neovision.

Dalsze informacje podane będą podczas oficjalnej prezentacji ramówki telewizji nowej generacji n na sezon 2011/2012 w sierpniu. Data prezentacji zostanie potwierdzona wkrótce.


Telewizja nowej generacji n na koniec 1 kwartału 2011 r. posiadała bazę liczącą 830 000 abonentów.

Znów LM w tej żenującej telewizji i słabym komentarzem. Ciekawe czy tym samym Polsat nie będzie już pokazywał meczów LE czy zachowa chociaż jeden mecz z kolejki :?:


Re: Newsy piłkarskie - kaka - 06-07-2011 11:10

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale wydaje mi się, że Polsat stracił prawa do LM jak i również do LE.
Podobno mają być jakieś mecze w otwartym TVN i TVP, zobaczymy co to będzie...


Re: Newsy piłkarskie - El Polako - 06-07-2011 18:55

Jaroldz napisał(a):Znów LM w tej żenującej telewizji i słabym komentarzem. :?:

Wole komentarz Wojtka Jagody z Nki niż Szpakowskiego czy Szaranowicza z TVP. Chodź wiadomo że Sergiusz Ryczel przegina pałe ze swoimi tekstami :-D


Re: Newsy piłkarskie - santi - 06-07-2011 20:24

Kolejne lata z Ryczelem.
[*]

Przynajmniej mają dobrą jakość transmisji.


Re: Newsy piłkarskie - Jaceks_21 - 06-07-2011 21:37

Cóż, kolejny rok ze streamami z Sky Sports.

Cytat:Wole komentarz Wojtka Jagody z Nki niż Szpakowskiego czy Szaranowicza z TVP

Szacun :o


Re: Newsy piłkarskie - Tomassen - 07-07-2011 08:59

Jaceks_21 napisał(a):Cóż, kolejny rok ze streamami z Sky Sports.

Big Grin

Cóż, jako że N-ki nie posiadam z prostej przyczyny (po prostu mało oglądamy telewizję w domu, więc na kij to), to chyba wezmę przykład z kolegi cytowanego powyżej Tongue


Re: Newsy piłkarskie - EsDe - 07-07-2011 10:56

Choćby mieli zwolnić Ryczela i tak ich nie będę oglądał bo...

I tak Martin Tyler ze SkySports to najlepszy komentator w historii sportu.


Re: Newsy piłkarskie - robaldo - 19-07-2011 16:40

Cytat:Piłkarz Zjednoczonych Emiratów Arabskich Theyab Awana w towarzyskim meczu z Libanem (7:2) zdobył bramkę z rzutu karnego kopiąc piłkę piętą. Nieoczekiwanie grozi mu za to kara grzywny, bo zdaniem rodzimej federacji zachował się lekceważąco w stosunku do rywala.

Awana podbiegł do piłki, a następnie obrócił się o 180 stopni i kopnął piłkę piętą. Ta wtoczyła się do bramki obok zdezorientowanego bramkarza. Kilku libańskich piłkarzy zaczęło krzyczeć ze złości, ale strzelec nietypowego gola jedynie śmiał się i wrócił na swoją połowę boiska.

Kierownik reprezentacji Zjednoczonych Emiratów Arabskich Esmaeel Rashed w wywiadzie dla miejscowej gazety przyznał, że zachowanie Awany było niestosowne. Według niego piłkarzowi może grozić kara grzywny, a nawet zawieszenia.

Jak dla mnie, to takie kary są też trochę nie na miejscu. Może to i do końca fair nie jest, ale ileż to razy gracze strzelają bramki piętką, chociaż mogliby inaczej. Karnego pewnie nie wielu próbowało, ale tylko dlatego, że szanse na zdobycie bramki nie są jakieś ogromne i ni mniej ni więcej sami sobie szkodzą, a że jemu się udało, no cóż brawa dla niego...jakiejś ekspresji w kierunku przeciwnika po tej bramce też nie było. Także jak dla mnie, to jest nieco przesada, bo skoro piłka, to ma być show, to jest show, niedługo, to żeby przeciwnik się gorzej nie poczuł zabronimy zespołom wygrywać, bo to przecież upokarzające Tongue


Re: Newsy piłkarskie - Kosma - 19-07-2011 16:55

Przypomniała mi się opcja z Ronaldo, kiedy ten już w barwach Realu odegrał do kolegi z drużyny piłkę plecami. Ileż było wycia z oburzenia nad chamstwem i pyszałkowatością Portugalczyka.

Kiedy indziej Ibrakadabra (wiem, wielu tutaj lubi tę ksywkę) też spróbował, ale wtedy to była technika i katalońska joga bonito Smile


Re: Newsy piłkarskie - Adis - 20-07-2011 11:04

robaldo napisał(a):Jak dla mnie, to takie kary są też trochę nie na miejscu.
Kiedyś kumpel w meczu położył się przed linią bramkową i wturlał piłkę głową do bramki rywali, to nam sędzia gola odebrał, do dziś nie wiem za co, to była dopiero kara. <niesforny>


Re: Newsy piłkarskie - Lisu - 20-07-2011 13:16

SuperKarny Tottiego. Jakby Totti zrobiłby coś takiego podczas meczu to też dostałby karę? Dla mnie nonsensem ukaranie jest piłkarza z ZEA. Trafił? Trafił! A, że zrobił to w 'innym' stylu niż wszyscy to jego sprawa. Nawet niech z przewrotki strzelają te karne - co to komu przeszkadza... :roll: