Redcafe.pl - Manchester United Forum
PL: Aston Villa 2-2 Manchester United (13.11.2010) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2010/2011 (/forumdisplay.php?fid=42)
+---- Wątek: PL: Aston Villa 2-2 Manchester United (13.11.2010) (/showthread.php?tid=960)

Strony: 1 2 3 4 5


Re: PL: Aston Villa - Manchester United (13.11.2010) - mucha - 13-11-2010 12:13

Czary napisał(a):Nie porównuje Blackpool do United. Chciałem zauważyć tylko, że dziwne jest mówienie o Aston Villi, że jest rzekomo bez formy. Ostatnie wyjazdy na Villa Park były trudne i tak może też być tym razem.

Dlaczego dziwne? Wystarczy spojrzeć na pierwszy post tego tematu i zobaczyć jakie wyniki ostatnio osiąga Aston Villa. 3 remisy, porażka i zwycięstwo z Blackpool, odniesione z trudem 3:2. Pragnę tylko wspomnieć (bo nikt o tym nie napisał), że Holloway w tym meczu zrobił aż 10 zmian w składzie w stosunku do poprzedniego meczu z Evertonem, czyli krótko mówiąc wystawił rezerwy. Rezerwy Blackpool okazały się równorzędnym przeciwnikiem dla tej "mocnej" Aston Villi.

Tak więc nie przesadzajmy, bo jeśli będziemy się bać drużyn, które straszą już tylko nazwą to nie mamy co marzyć o zdobyciu mistrzostwa. Rozumiem, że Aston Villa wciąż posiada dobrych piłkarzy, ale jest wiele drużyn w Premier League, których powinniśmy się obawiać. Ostatnio gramy coraz lepiej i dzisiaj powinniśmy zgarnąć trzy punkty. Tylko trzeba podejść do tego meczu z zaangażowaniem i od początku przejąć inicjatywę.


Re: PL: Aston Villa - Manchester United (13.11.2010) - Czary - 13-11-2010 12:42

Nie napisałem, nigdzie, że mamy się ich bać czy coś, bo tylko zwycięstwo wchodzi przecież w grę. Nie chciałbym tylko, żebyśmy ich zlekceważyli, bo grać Villa potrafi.


Re: PL: Aston Villa - Manchester United (13.11.2010) - matys - 13-11-2010 15:50

Nie ma se co dupy zawracać mistrzem. 2 albo 3 miejsce, nie ma znaczenia, byleby być na podium. Ten zespół nie ma szans na 1 miejsce. 7 remis, 13 rozegranych kolejek. Ja pierdole.


Re: PL: Aston Villa - Manchester United (13.11.2010) - daniel - 13-11-2010 15:52

Jaja.
Do bramki Makedy jechali nas równo w dupe. Jednak jak mamy nóż na gardle to okazuje się, że potrafimy cisnąć i powalczyć do końca. Nie wiem nawet bardzo kogo wyróżnić po tym spotkaniu. Na pewno zdobywców bramek plus Carrick. Najgorzej Nani (dzisiaj dramat), który poza asystą pokazał tyle co nic, no może kilka teatralnych zachowań oraz Chicha, który plątał się bez ładu i składu. Dobry i punkt, bo i na niego się nie zanosiło.


Re: PL: Aston Villa - Manchester United (13.11.2010) - Czary - 13-11-2010 15:52

Mówcie co chcecie, ale ja już chce Roo w składzie.


Re: PL: Aston Villa - Manchester United (13.11.2010) - Breakthru - 13-11-2010 15:52

Gdybyśmy przegrali, z czystym sumieniem mógłbym napisać, że straciliśmy 3 punkty w pełni zasłużenie.
Na szczęście nasza drużyna to MU.
Uf.
W kontekście kampanii trudno być wynikiem zachwyconym.

Kolejny mecz bez porażki (choć była bliska) ale remisami ligi się nie wygrywa.


Re: PL: Aston Villa - Manchester United (13.11.2010) - kojot - 13-11-2010 15:52

Daliśmy dupy.
Zjebaliśmy totalnie. Nie zasłużyliśmy na ten remis, szczęście, że Villa nie umiała wykorzystać 1000% sytuacji.
Nadal nie przegraliśmy żadnego meczu , ale czy to powód do dumy , skoro (raczej) będziemy zajmować 3 miejsce.
Nie rozumiem czemu zaczynamy grać , dopiero wtedy gdy tracimy bramki, gdybyśmy grali od początku meczu tak jak ostatnie 10 minut to byśmy roznieśli ich w pył.

<ściana>


Re: PL: Aston Villa - Manchester United (13.11.2010) - Czary - 13-11-2010 15:56

matys napisał(a):Nie ma se co dupy zawracać mistrzem. 2 albo 3 miejsce, nie ma znaczenia, byleby być na podium. Ten zespół nie ma szans na 1 miejsce. 7 remis, 13 rozegranych kolejek. Ja pierdole.

Zbyt wcześnie na takie stwierdzenia imo.


Re: PL: Aston Villa - Manchester United (13.11.2010) - Kosma - 13-11-2010 15:58

Evra tootalne dno. Nani metr pod dnem. Reszty nie chce mi się komentować.
Powinniśmy dostać takie baty, jakich świat nie widział. Na szczęście mieliśmy szczęście, szczęście, determinację w końcówce i trochę szczęścia jeszcze.
Nie rozumiem, dlaczego z takim zaangażowaniem nie możemy zagrać od początku. Albo chociaż od przerwy, po zrypie w szatni.
Ehh, idę się uspokoić.


Re: PL: Aston Villa - Manchester United (13.11.2010) - branka - 13-11-2010 16:01

matys napisał(a):Nie ma se co dupy zawracać mistrzem. 2 albo 3 miejsce, nie ma znaczenia, byleby być na podium. Ten zespół nie ma szans na 1 miejsce. 7 remis, 13 rozegranych kolejek. Ja pierdole.

Ale nie przegrywamy. A bywało, że traciliśmy więcej punktów do lidera w późniejszym stadium rozgrywek i wciąż zostawaliśmy mistrzem. Jest dopiero listopad, a rozgrywki trwają do maja.
Co prawda na razie nasza gra nie wróży najlepiej, ale jak się ogarniemy i wróci Roo to wciaż będziemy walczyć o mistrza. To, że było tyle remisów jeszcze niczego nie przesądza.

Ważne będa te kolejki kiedy gramy jakos po sobie z dwójką Chelsea-Arsenal i oni między sobą. Te 3 mecze dużo wyjaśnią..


Re: PL: Aston Villa - Manchester United (13.11.2010) - Minh - 13-11-2010 16:02

matys napisał(a):Nie ma se co dupy zawracać mistrzem. 2 albo 3 miejsce, nie ma znaczenia, byleby być na podium. Ten zespół nie ma szans na 1 miejsce. 7 remis, 13 rozegranych kolejek. Ja pierdole.

Prawda. Ale to nawet Fergie mówił, że on gra cyklem: 3 sezony 'mistrzowskie' a po tym 2 na wprowadzenie nowych zawodników itd. To jest drugi sezon wprowadzania więc przyszły wygrywamy wszystko Smile


Re: PL: Aston Villa - Manchester United (13.11.2010) - matys - 13-11-2010 16:07

Czary napisał(a):Zbyt wcześnie na takie stwierdzenia imo.
Przecież ta ekipa nie ma jaj. Od samego początku sezonu. Co z tego, że zagraliśmy ostatnie 5 minut jak United, jak poprzednie 85, to była kpina. Gracze, którzy w zeszłym sezonie ciągnęli naszą grę do przodu, albo są kontuzjowani(Antek, Roo), albo są kompletnie bez formy(Fletch, Evra). Młodych zdolnych wysłaliśmy na wypożyczenie, a ci młodsi, mniej zdolni zostali u nas. Wyjątek z Rafaelem.


Re: PL: Aston Villa - Manchester United (13.11.2010) - RedLucas - 13-11-2010 16:14

Nie zasłużyliśmy na ten remis i chyba nawet lepsza byłaby porażka, może Ferg by się w końcu obudził, zauważył parę spraw. A tak, to nie zdziwię się, jeśli zaraz Szkot powie, że w gruncie rzeczy to jest dobry wynik, w naszej grze nie wszystko było źle itd. Po prostu ten rezultat przysłania nam rzeczywisty obraz sytuacji, w której jeśli Nani nie pociągnie, lub nie mamy noża na gardle to z przodu mamy totalny piach.

Wspomniany Portugalczyk po urazie nie może się odnaleźć, do tego słaby Berba, którego IMO trzeba posadzić na ławce (może to jakoś nim wstrząśnie) i jest słabo. Flecz niby próbuje coś rozgrywać, ale to za mało. Poza tym słabiutko zaprezentowała się dziś defensywa. Brown to chyba z godzinkę sobie w szatni posiedzi, zanim będzie w stanie wstać i prostym krokiem zmierzyć do autokaru. Zawiedli wszyscy, jedynie wyróżnić można Carricka oraz Machedę i Obertana, którzy zaprezentowali się zajebiście, ale znów! Czemu tak późno? Od początku drugiej połowy graliśmy padakę, dlaczego zmiany dopiero bodajże w 70 min? No i już mój ostatnio wniosek na dziś, to że nasi po prostu mają srakę, gdy przychodzi im grać na wyjazdach. Boją się zaatakować, odsłonić, nieważne z kim przyjdzie im grać. Dopiero, gdy już żadna presja na nich nie ciąży, nie mają nic do stracenia, to potrafią coś sensownego skonstruować.


Re: PL: Aston Villa - Manchester United (13.11.2010) - Czary - 13-11-2010 16:17

Mnie ciekawi, dlaczego nie potrafiliśmy zdominować środka pola Bannan - Hogg. Nie wiem jak Brown mógł dawać się tak jeździć przez Downinga i nie wiem, jak Berba może nie strzelić w światło bramki setki, jaką miał i później i tak chodzić jak primadonna.


Re: PL: Aston Villa - Manchester United (13.11.2010) - panopticum - 13-11-2010 16:18

Kris1908 napisał(a):Na szczęście mieliśmy szczęście
Piękne.
RedLucas napisał(a):chyba nawet lepsza byłaby porażka, może Ferg by się w końcu obudził, zauważył parę spraw.
Napisz mu emaila, bo widać nie ogarnia fachu tak dobrze jak ty.