Redcafe.pl - Manchester United Forum
CL: Glasgow Rangers 0-1 Manchester United (24.11.2010) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2010/2011 (/forumdisplay.php?fid=42)
+---- Wątek: CL: Glasgow Rangers 0-1 Manchester United (24.11.2010) (/showthread.php?tid=964)

Strony: 1 2 3 4 5


CL: Glasgow Rangers 0-1 Manchester United (24.11.2010) - Adis - 22-11-2010 10:35

[Obrazek: 5pkeau.png] [Obrazek: m9rm0p.png] [Obrazek: 1zn0jye.png]

Glasgow Rangers vs Manchester United
UEFA Champions League
24.11.2010; 20:45
Ibrox Stadium, Glasgow


W najbliższą środę o godzinie 20:45 na Ibrox Stadium miejscowi Rangersi podejmą zespół "Czerwonych Diabłów". Manchester United mimo bezbarwnej gry wciąż jest niepokonany w obecnym sezonie, dodatkowo jest juz jedynym zespołem, który nie stracił gola w tegorocznej Lidze Mistrzów. Jak spiszą się podopieczni Sir Alexa Fergusona w starciu z Mistrzami Szkocji?


Manchester United po 4. kolejkach fazy grupowej Ligi Mistrzów jest już niemal pewny awansu do 1/8 finału, znajduje się na czele tabeli z dorobkiem 10 punktów, na który składają się 3 zwycięstwa (1-0 Valencia /W/, 1-0 Bursaspor /D/, 3-0 Bursaspor /W/) oraz 1 remis (0-0 Rangers /D/).

Mistrzowie Szkocji natomiast w 4 rozegranych dotychczas kolejkach uzbierali 5 oczek notując 1 zwycięstwo (1-0 Bursaspor /D/) 2 remisy (0-0 Man Utd /W/, 1-1 Valencia /D/) oraz 1 porażkę (0-3 Valencia /W/). Największą gwiazdą zespołu naszych najbliższych rywali jest Kenny Miller, który zdobył już 18 bramek w tym sezonie, należy jednak pamiętać, że Szkot wszystkie gole ustrzelił w stosunkowo słabej lidze szkockiej.

Będzie to dopiero 4. spotkanie pomiędzy obydwoma zespołami, dwukrotnie górą był zespół Manchesteru United, raz padł bezbramkowy remis, bilans bramek 4:0 na korzyść zespołu z Old Trafford.

Ostatnie spotkanie obydwu zespołów:
14.09.2010: Manchester United 0-0 Glasgow Rangers


Jaki skład desygnuje do gry Sir Alex Ferguson? Jak spisze się powracający do składu Manchesteru United Wayne Rooney?
O tym i wszystkim związanym z meczem można rozmawiać w tym temacie.
Zapraszamy do dyskusji!



Dane pomeczowe:

Składy:

Glasgow Rangers: McGregor - Foster, Broadfoot, Weir, Whittaker - McCulloch - Weiss (Fleck 79'), Hutton (Beattie 88'), Davis, Naismith - Miller.

Manchester United: van der Sar - O'Shea, Evans, Smalling, Fabio - Nani (Obertan 77'), Scholes (Anderson 67'), Carrick, Giggs - Berbatow (Hernandez 76'), Rooney

Ławki rezerwowych:

Rangers: Neil Alexander, John Fleck, James Beattie, Rory Loy, Ross Perry, Gregg Wylde

Man Utd: Ben Amos, Patrice Evra, Wes Brown, Anderson, Javier Hernandez, Gabriel Obertan, Federico Macheda

Gole: Rooney 87' (k.).

Kartki: 83' Kyle Hutton, 86' Steven Naismith, 90+3' Steven Whittaker

Sędzia: Massimo Busacca


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - Lisu - 22-11-2010 17:53

Jeśli Rangresi chcą coś jeszcze zawojować w tej LM to muszą wygrać. Przeciwnik będzie więc nastawiony ofensywnie i tu pojawia się dla nas okazja - kontry. Liczę, że zagra Roo i wreszcie coś strzeli.
2:0 janas Wink


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - Czary - 22-11-2010 17:55

Ja nie wiem, jak możemy grać z kontry z przeciętnym zespołem, którego siła ofensywna pewnie i tak będzie się opierać na osamotnionym Millerze.


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - Lisu - 22-11-2010 18:02

W ostatnim meczu z Rangersami atakowaliśmy cały mecz i dupa. Więc może z kontry się uda, co nie oznacza, że na pewno nie strzelimy gola ciągle atakując.
Mimo wszystko wierzę, że Rooney jakoś znajdzie sposób na strzelenie bramki/bramek w tym meczu Wink


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - Mubinio - 22-11-2010 19:59

Z Gersami sie nie da z kontry, nawet Jezus tego nie umie. Jak grać z kontrataku, gdy drużyna nas nie atakuje? Bez sensu. Trzeba po prostu wyjść i dokończyć to, co zaczęliśmy na OT. Ja bym to potraktował jako drugą połowę dwumeczu.

Obertan w pierwszym ! I Rooney z Berbą plus Anderson na środeczku, chyba już nie ma biegunki? :?


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - fasol - 22-11-2010 21:30

Mubinio napisał(a):Anderson na środeczku, chyba już nie ma biegunki?

Tylko żeby jego kolejny "zajebisty" występ nie przysporzył nam biegunki <hahaha>


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - Sirius - 22-11-2010 21:56

Rooney'a z Berbatovem bym chętnie zobaczył na boisku. Może Wazza się przełamie i coś strzeli bo ostatni mecz pokazał, że potrafi się ładnie ustawić tylko skuteczność jeszcze szwankuje. Drugiemu może ostatnia przerwa pomogła i zobaczymy go w dobrej formie, a jak Ferguson uzna, że jeszcze nie to Hernandez w jego miejsce.

Co od Obertana to po tym co pokazał w ostatnim meczu to nie za bardzo zasługuje na pierwszy skład tyle, że po pierwsze nie mamy nikogo lepszego, po drugie jeśli brać tylko pod uwagę tylko ostatni mecz to trzeba by zmienić z ośmiu zawodników :/

Gra z kontry kompletnie nie pasuje do tego meczu. Myślę, że trzeba dobrze zabezpieczyć środek, mądrze w obronie i konsekwentnie atakować. Najlepiej gdybyśmy zagrali kombinacyjnie, szybko, z odegraniami z pierwszej piłki tak żeby Rangersi nie nadążyli tylko, że ostatnio nie za bardzo potrafimy tak grać.


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - Foster - 22-11-2010 21:58

Mimo że gramy jak gramy, to nie spodziewam jakiejś przykrej niespodzianki. Gospodarze pewnie znów się zamurują na własnej połowie, więc w najgorszym wypadku znów będzie 0-0. A jak się otworzą trochę to dostaną z dwie bramki.
Awans już zapewniony, więc można dać pograć niektórym zawodnikom drugiego planu.

Kuszczak
O'Shea - Smalling - Evans - Fabio
Obertan - Carrick - Gibson/Anderson - Park/Bebe
Rooney - Berbatov

Chętnie zobaczyłbym Gibona. Dawno nie widzieliśmy go w akcji.


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - Sirius - 22-11-2010 22:08

Zaproponowany skład całkiem ciekawy tylko nie wiem czy Ferguson nie będzie chciał wstawić jednego bardziej doświadczonego stopera. Poza tym w sumie moglibyśmy zagrać z Andersonem i Gibsonem w środku. Gorzej niż Carrick i Fletcher ostatnio nie mogą się zaprezentować. Poza tym wolałbym w końcu Bebe ewentualnie na zmianę jako napastnika a zamiast Parka Nani, który stwarza jednak większe zagrożenie i po faulu na nim możemy mieć jakąś ciekawą sytuację.


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - Tomek91 - 22-11-2010 22:23

Sirius napisał(a):Poza tym wolałbym w końcu Bebe ewentualnie na zmianę jako napastnika a zamiast Parka Nani, który stwarza jednak większe zagrożenie i po faulu na nim możemy mieć jakąś ciekawą sytuację.

A to jest różnica, jeżeli sfaulują Naniego, a kogoś innego?

Foster napisał(a):Kuszczak
O'Shea - Smalling - Evans - Fabio
Obertan - Carrick - Gibson/Anderson - Park/Bebe
Rooney - Berbatov

Podpisuję się pod tym, z dwójki Gibson-Anderson wolałbym tego pierwszego.

Ciekaw jestem co pokażą Rangersi, muszą atakować, tylko czy poza Millerem, ktoś tam jest w stanie zagrozić bramce United?


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - Sirius - 22-11-2010 23:07

Wydaje mi się, że Nani częściej daje się faulować niż Park. Kilka zwodów i kiwek z jego strony i może w końcu któryś z obrońców potraktuje go ostrzej z czego może być ciekawa sytuacja. Druga sprawa to, że Nani wykonuje obecnie większość stałych fragmentów więc mógłby taką okazję wykorzystać.


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - Lasq - 22-11-2010 23:37

Tomek91 napisał(a):A to jest różnica, jeżeli sfaulują Naniego, a kogoś innego?

Taka, ze niedługo polowy fauli na Nanim nie będą gwizdać jak będzie się dalej zachowywał jak się zachowuje.


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - Mubinio - 23-11-2010 07:15

Eeee, w meczu z Wigan widziałem progres - po "faulu" na Nanim - ten wstał i pobiegł. Śmiałem się w duchu, że pewnie dostał suszarę w Carrington.


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - ZasadKG - 23-11-2010 07:33

Kuszczak
O'Shea Vidic Smalling Evra
Obertan/Bebe Gibson Carrick Nani
Berba Roo

Jak wróce ze szkoły to napisze więcej ;p


Re: CL: Glasgow Rangers - Manchester United (24.11.2010) - Foster - 23-11-2010 17:38

Cytat:Kadra United na mecz z Glasgow:
Amos, van der Sar
Brown, Evans, Evra, Fabio, O'Shea, Rafael, Smalling
Anderson, Bebe, Carrick, Giggs, Nani, Obertan, Park, Scholes
Berbatov, Hernandez, Macheda, Rooney
Za chwile dowiemy się co z Tomkiem, Darrenem, i Gibonem.