Redcafe.pl - Manchester United Forum
HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje (/showthread.php?tid=980)



Re: HaxBall Tournament - Angelito - 29-12-2010 00:02

brakuje jeszcze 2 nazw drużyn ...

Intel tylko ograniczy się do oglądania ... rozłączanie się pokoju wychodzenie graczy (nie ma powrotu) żadne tam zaczynanie meczu od nowa jest jedno spotkanie a później przyjdzie czas meczy rewanżowych
Myślę też ,że dobrze będzie wprowadzić wyniki remisowe żadnego dogrywania dodatkowego czasu bo tabela przy samych wygranych/porażkach nam się nie wyklaruje i tylko będzie decydować liczba bramek a to tez nie o to chodzi ... punktowanie normalnie 3 , 1 , 0 może być 10 do 0 to drużyna dostaje 3pkt ale ma +10 bilansik
Wszystko przed samym startem ligi w regulaminie

paolo ludzie w niektórych drużynach zmieniają się pozycjami więc z tym pustym kontem gk troszku będzie naciągane


Re: HaxBall Tournament - paolo - 29-12-2010 00:11

Jeszcze proponuję zawody na najlepszego bramkarza - czyli najmniej puszczonych bramek, bo o czyste konta to ciężko bedzie Wink


Re: HaxBall Tournament - Intel - 29-12-2010 00:35

Jak już, to średnia ilość puszczonych bramek na minutę - troszkę bardziej miarodajne. Według takiej zasady Marek Jóźwiak (sic!) jest najlepszym bramkarzem Legii w europejskich pucharach, bo zagrał tam kilka minut po czerwonej dla Szczęsnego i nic nie puścił. Albo Krzysztof Pawlak (czy jak mu tam było) najlepszym selekcjonerem kadry w historii, bo na dwa mecze wygrał dwa. Ale według mnie plebiscyt i tak przekombinowany.


Re: HaxBall Tournament - Adis - 29-12-2010 00:41

paolo napisał(a):Jeszcze proponuję zawody na najlepszego bramkarza - czyli najmniej puszczonych bramek
Widzisz zgREDzio, jednak pomyśleli o mnie. <cwaniak>


Re: HaxBall Tournament - Miko - 29-12-2010 00:55

Skład: Misza, Lasq, Miko
Nazwa: Seks Bomby


Re: HaxBall Tournament - sebos_krk - 29-12-2010 08:41

Wiewior napisał(a):Myślę też ,że dobrze będzie wprowadzić wyniki remisowe żadnego dogrywania dodatkowego czasu bo tabela przy samych wygranych/porażkach nam się nie wyklaruje
Przeta jak jest remis po 10 minutach to robi się overtime, czyli największe emocje w meczu, bo do złotej bramy. To nie lepiej zrobić tak, że wygrana po dogrywce - 2 ptk, przegrana - 1 ptk? Jak w nhl.

btw. Radzio napisz lepszą wersję haxballa, żeby za nas wszystko zliczała, robiła statystyki, no i żeby były kody na siłę strzału Smile

e: a i jeszcze kody na zdzierżenie Fostera kijem bramkarskim za blokowanie co niektórych w bramce.
Tongue / Foster


Re: HaxBall Tournament - RedLucas - 29-12-2010 09:09

Adis napisał(a):
paolo napisał(a):Jeszcze proponuję zawody na najlepszego bramkarza - czyli najmniej puszczonych bramek
Widzisz zgREDzio, jednak pomyśleli o mnie. <cwaniak>

Nie o Tobie, nie o Tobie...


Re: HaxBall Tournament - Intel - 29-12-2010 12:14

Sebos - ja zaproponowałem coś takiego o dogrywce Wiewiórowi, a ten stwierdził, że to jest "kombinowanie".


Re: HaxBall Tournament - Foster - 29-12-2010 13:21

Jeśli chodzi o wyniki remisowe to są dwie opcje.

1) W przypadku remisu, dogrywka nie ma znaczenia i obie drużyny dostają po 1 pkt

2) W przypadku remisu, rozgrywamy dogrywkę. Drużyna, która wygra otrzymuje 2 pkt, a przegrana 1 pkt - coś na wzór siatkówki i wyników po tie-breaku.

Decyzja należy do Was.


Re: HaxBall Tournament - kojot - 29-12-2010 13:24

Cytat:2) W przypadku remisu, rozgrywamy dogrywkę. Drużyna, która wygra otrzymuje 2 pkt, a przegrana 1 pkt - coś na wzór siatkówki i wyników po tie-breaku.

Ta opcja zdecydowanie lepsza , będzie można powalczyć o punkt.


Re: HaxBall Tournament - paolo - 29-12-2010 13:26

Opcja 2


Re: HaxBall Tournament - Angelito - 29-12-2010 13:27

1 opcja z tym ,że wygrana drużyna dostaje tylko punkt Smile
Jedna ekipa nie ma nazwy jakieś pomysły Smile


Re: HaxBall Tournament - rav10 - 29-12-2010 13:34

TLJN-Tęczowe latające jednorożce ninja.
Nie mój pomysł :plask:


Re: HaxBall Tournament - kocio17 - 29-12-2010 13:36

rav10 napisał(a):TLJN-Tęczowe latające jednorożce ninja.
Nie mój pomysł :plask:

Hahaha dobry chyba najlepszy.


Re: HaxBall Tournament - sebos_krk - 29-12-2010 13:37

No to mamy wszystkie ekipy, zaraz będzie terminarz.