Redcafe.pl - Manchester United Forum
HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje (/showthread.php?tid=980)



Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 12-04-2011 19:03

Intel napisał(a):akcję promocyjną na Redlogu
Myślałem nad tym, ale pomysł upadł z braku czasu. Przed trzecią edycją powinno pójść coś w tym stylu.

Intel - spytaj Wiktora, on na pewno zechce grać Wink


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Adis - 12-04-2011 19:04

Oddam Reda za darmo, jak chcecie Intele, to jest Wasz.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - RedLucas - 12-04-2011 19:09

Widzę, że coś ostatnio nie masz fazy na cięte riposty misiek.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Intel - 12-04-2011 19:10

Adis napisał(a):Oddam Reda za darmo, jak chcecie Intele, to jest Wasz.

Nie lepiej od niego uciec? Piłeczka uderzona przez niego dalej będzie perfekcyjnie trafiać w to samo miejsce (bramkarza :-D ), a ty będziesz mógł na to patrzeć nie z perspektywy "...", a z perspektywy "Robak, dobra robota", czy coś w tym stylu Smile .

Kris1908 napisał(a):Intel - spytaj Wiktora, on na pewno zechce grać

Ironia <gafa> ? Przyjąłbym to za prawdę, ale to mrugnięcie okiem mnie zmyliło... Poczekamy na dalszy rozwój wydarzeń


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 12-04-2011 22:19

Intel napisał(a):Ironia <gafa> ? Przyjąłbym to za prawdę, ale to mrugnięcie okiem mnie zmyliło... Poczekamy na dalszy rozwój wydarzeń

Wiktor jest ukrytym fanem Haxa.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Intel - 12-04-2011 22:33

Kris1908 napisał(a):Wiktor jest ukrytym fanem Haxa.

Zapewne ukrywa się pod tajemniczym nickiem Kris1908. Gdyby tak było, drużyna KRaK Antyfutbol zwała by się pewnie WRaK Antyfutbol. Trochę mniej optymistycznie, co nie? Smile

Zrezygnowałem z tego Arwina, brzytwy będę się chwytać dopiero, jak już będziemy z Robaldem pod ścianą. Zagadałem do Daniela i Atheista, potem jeszcze spróbuję kilku forumowiczów, którzy przejawiali haxem zainteresowanie, a potem pomyślimy.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Intel - 14-04-2011 13:00

Problemy Luroin HC można uznać za rozwiązane, gdyż znaleźliśmy zastępcę Lucasa! Jest nim Czary, do niedawna jedna z armat Czarującej Maty Arsenalu. Do momentu powrotu Lucasa zespół Luroin grać będzie w składzie: Robaldo, Czary i ja. Bójcie się! Smile

W związku z tym transferem, sprawę terminu rozegrania naszych spotkań w ramach 1. i 2. kolejki uznajmy za ponownie otwartą, ale do tych spraw mamy drugi temat.

E: Kris, muszę cię rozczarować - jako, że to transfer tymczasowy, nazwy nie zmieniamy (bo przecież po powrocie Lucasa znów zmienialibyśmy nazwę). Wszystko zostaje, tak, jak jest. Smile


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 14-04-2011 15:20

A nazwę zmieniacie na Czary Inteligentnego Robaka?


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Intel - 14-04-2011 21:29

O dziwo, mimo zupełnie niezgranego składu (co dało o sobie znać w meczu z Jogą), Luroin daje jakoś radę! Niespodziewana, ba, wręcz sensacyjna wygrana nad Orłami dała nadzieję na dobry wynik z Jogą. Niestety, brak zgrania, kilka indywidualnych błędów i przewaga drużyny przeciwnej odebrały nam zwycięstwo. Gdyby wpadła ta setka na początku, to pewnie Luroin by murowało i może nawet sensacyjnie wywiozło punkty z trudnego terenu, ale niestety - gola nie było, potem popełniałem błędy w obronie, czego skutkeim były stracone bramki. Potem odsłoniliśmy się, straciliśmy kolejne dwa gole (na pustą, Robaldo na moją prośbę ruszył do ataku, kij z bilansem!), ale na szczęście błąd Wiewióra umożliwił nam zdobycie gola honorowego.

Reasumując, Luroin nie takie niestraszne, jak je malowali! :twisted:

E: Adis, my jak Chelsea? Na początku ostro, a później przyjdzie kryzys? Smile


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Adis - 14-04-2011 21:46

Spoko -Orły jak United, na początku sezonu tracą punkty, potem będzie tylko lepiej. Wink


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - mucha - 14-04-2011 21:52

Intel napisał(a):E: Adis, my jak Chelsea? Na początku ostro, a później przyjdzie kryzys? Smile

Wy jak Liverpool. Po cichu na coś liczycie, po pierwszym meczu zapowiadacie majstra, a po drugim odpadacie z walki o tytuł.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Adis - 14-04-2011 21:55

To Wam się Intele dostało. W końcu nazwa LFC zobowiązuje. :-D


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Intel - 14-04-2011 22:05

Hola, hola, master. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale od kilkunastu dni należy nas kojarzyć z Wielkim Zderzaczem Hadronów, niż z Klubem, Którego Nazwy Wstyd Mi Wymawiać. Nazwa LHC (LFC to plama, która istnieje już tylko w historii) zobowiązuje, obawiam się, że "Hadrony" Cię zniszczyły!

Red by to podsumował krócej: "oj misiek, coś ci się dowcip stępił", albo "oj, coś ostatnio nie masz fazy na cięte riposty, misiek". Smile


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sebos_krk - 14-04-2011 22:33

Lider jest tylko jeden.

Tak, muszę mieć w kolekcji drugiego Oscara, tym razem w innej kategorii. Choć prawdę mówiąc ten pierwszy do mnie jeszcze nie dotarł. Pieprzona poczta.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Adis - 14-04-2011 22:37

No proszę, kolejny pracuje na zaszczytny tytuł. Musicie chyba pomyśleć nad zmianą nazwy zespołu, może Gwiazdo(ro)zbiór? Smile