Redcafe.pl - Manchester United Forum
HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje (/showthread.php?tid=980)



Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - ZasadKG - 18-04-2011 13:20

Zgadzam się z tobą Wink


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Ruuuuuuuuuud - 18-04-2011 14:19

I ja też, przecież pisałem o tym jak Paolo wyjechał, a my musieliśmy grać we 2...Ale nie, bo hax i terminy są najważniejsze :roll:


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 18-04-2011 14:49

Mecz tydzień temu przełożyliśmy, bo Kociowi masakrycznie lagowało (1 mecz już m. in. przez to przerżnęliśmy, wystarczy na początek). Był cały tydzień przed nami i, gdyby nie niespodziewana awaria neta Rava (2-3dniowa) każdego dnia bylibyśmy do dyspozycji. Rozumiem, że to nie wina Zasada, Ruuda czy kogokolwiek od was, ale darujta sobie wpisy,
ZasadKG napisał(a):to Krisy przełożyli bo przecież Kociowi laguje
bo zostało wówczas 7 dni na rozegranie, w 1 dzień nie wyszło i z racji tego, że ktoś tam nie mógł w pt i sb, trzeba było pykać w niedzielę. Szkoda, że tak wyszło, zjechalibyśmy was i tak Wink , aleć zawsze lepiej pykać w równych składach.

Co do zmiany terminu - nikt nam nie złożył takiej propozycji, pisałem z Wiewiórem nt. tego, co się dzieje w momencie, gdy kogoś nie ma o 22 w nd - odpisał, że w zgodzie z ustalonymi zasada... wróć, regułami Wink będzie walkower (analogicznie przy mniejszej liczbie osób 2v3).


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - mucha - 18-04-2011 14:51

No i własnie to jest bez sensu. Niektórzy traktują tę grę zbyt poważnie. Bądźmy ludźmi, nikomu nic się nie stanie jak mecz zostanie rozegrany dwa czy trzy dni po terminie.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - ZasadKG - 18-04-2011 15:32

mucha napisał(a):Niektórzy traktują tę grę zbyt poważnie.

Zdanie klucz. Czasami jak widze niektore spiny to mi sie smiac chce : >


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Ruuuuuuuuuud - 18-04-2011 16:25

Kris1908 napisał(a):Szkoda, że tak wyszło, zjechalibyśmy was i tak

Może ty sobie jednak daruj te wpisy :lol:

mucha napisał(a):No i własnie to jest bez sensu. Niektórzy traktują tę grę zbyt poważnie. Bądźmy ludźmi, nikomu nic się nie stanie jak mecz zostanie rozegrany dwa czy trzy dni po terminie.

Aż prosi sie o piwo :-D Ja myślałem, że ta liga ma być głównie dla zabawy, a nie powodem do spinek.Przynajmniej przed 1 sezonem, bo teraz to już wiedziałem czego się spodziewać.Regulamin regulaminem, ale "niektórzy traktują tę grę zbyt poważnie".


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Adis - 18-04-2011 16:47

Dobra napinka nie jest zła, dać Wam kisiel? :-D
Jak dla mnie pomysł z walkowerem w niedzielę o 22, bądź grą w niepełnym składzie od początku był zły i nietrafiony. Hipotetyczna choć lekko przerysowana sytuacja, umawiamy się z zespołem XXX na grę w poniedziałek, wtorek ... sobotę, takie nam terminy pasują, gdyż w niedzielę jednego z nas nie ma. Zespół XXX odrzuca nasze kolejne propozycje i zjawia się dopiero w niedzielę o 22. Dlaczego mamy być poszkodowani w takiej sytuacji i grać 2v3, skoro wyraziliśmy chęć rozegrania meczu? "Nie traktujmy tej gry tak poważnie" bo takie nierówne mecze bądź walkowery wypatrzają rywalizację i psują zabawę, co było głównym celem.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Ruuuuuuuuuud - 18-04-2011 16:59

Adis napisał(a):Hipotetyczna choć lekko przerysowana sytuacja, umawiamy się z zespołem XXX na grę w poniedziałek, wtorek ... sobotę, takie nam terminy pasują, gdyż w niedzielę jednego z nas nie ma. Zespół XXX odrzuca nasze kolejne propozycje i zjawia się dopiero w niedzielę o 22. Dlaczego mamy być poszkodowani w takiej sytuacji i grać 2v3, skoro wyraziliśmy chęć rozegrania meczu?

Nie powiedziałbym zeby aż tak odbiegała od rzeczywistości <niesforny>


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 18-04-2011 18:01

Znów prawo Parkinsona ma zastosowanie.
Będzie wiadomo, że można przesunąć termin o dwa dni w razie W, to tych razów W od razu znajdzie się kilka razy więcej niźli wcześniej.

Chociaż sytuacja opisana przez Adisa (skomentowana przez Ruuuuuda tak, że nie wiem, do czego pije) już mi kiedyś siedziała w głowie - i fakt, prawdu każesz.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Adis - 20-04-2011 07:41

Oo jest możliwość nagrywania meczów i zapisywania replayów. :tuptup:


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - RedLucas - 20-04-2011 10:24

W koncu każdy będzie mógł zobaczyć moje, cudne bramki Wink


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Angelito - 20-04-2011 20:10

Adis napisał(a):Oo jest możliwość nagrywania meczów i zapisywania replayów. :tuptup:

Obserwatorów ale też inni gracze proszę o nagrywanie spotkań - NIE ZMIENIAJCIE NAZWY PLIKU bo nie da się tego później wrzucić na stronkę dlatego zostawcie standardowy podpis do zapisania
Później wysyłajcie je do mnie albo do sebosa a my je wrzucimy na stronkę z wynikami ;]
Pozdrawiam


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sejman - 21-04-2011 20:29

Silence! I kill you!!! :mrgreen:


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sebos_krk - 22-04-2011 07:31

Dodałem nowy punkt do regulaminu

SYTUACJE WYJĄTKOWE
1. W przypadku, kiedy drużyna rozpocznie mecz w niepełnym składzie, jest możliwość, aby brakujący gracz dołączył do swojego zespołu w czasie trwania gry. W tym celu należy poprosić obserwatora/administratora o dodanie do odpowiedniego zespołu



Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 22-04-2011 23:12

Tak, gwoli jasności.
Obserwator głosuje z graczami na równych prawach w sprawie Gracza z Playstation. Jeśli po głosowaniu będzie remis, to wówczas obserwator decyduje, który z remisujących dostanie nagrodę.

Piszę, bo nie było to dziś jasne podczas spotkania.