Redcafe.pl - Manchester United Forum
HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje (/showthread.php?tid=980)



Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sejman - 02-05-2011 10:43

dajcie do końca tygodnia, wiele osób ma mature i ta godzina to zabójstwo ( przynajmniej dla mnie).


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 03-05-2011 20:58

Antyfutbol :* frustracje na temat obrony Częstochowy :*


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sebos_krk - 03-05-2011 21:02

Spróbujcie to powtórzyć na bigu, gdzie nie ma opcji, żeby coś przypadkiem stracić, a co za tym można zamykać rywala w trzyosobowym ataku.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 03-05-2011 21:04

Spoko 8-) Ale reakcja po meczu niczym FCB po meczach z Interem czy Arsenalem (A) :kox:

"Spróbujcie tak zagrać na Camp Nou!


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Adis - 03-05-2011 21:05

Zraszaczy nie było?


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 03-05-2011 21:08

Symulek też nie. To jeszcze nie ten poziom.

@down - gościnnie graliśmy na Estadio da Mucha Smile


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Intel - 03-05-2011 21:09

Nie chciałbym nic mówić, ale to KRaKi były gospodarzem meczu, więc...

Poza tym, nie wiem, co się z Joga Bonito ostatnio dzieje. Skuteczność kiepska, przegrali z Orłami, ogolonymi przez słabe Luroin...

Raport z meczu opublikowany.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - mucha - 03-05-2011 21:39

Po prostu mam wyjebane na tą grę.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - rav10 - 03-05-2011 21:46

I to się ceni Wink


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Angelito - 05-05-2011 15:39

Czas ogarnąć temat haxball liga redcafe II edycja - będziemy zamykali kolejki w niedzielę o 22:00 więc proszę o rozegranie spotkań do 7 kolejki (gdzie nie będzie raportu wrzucamy walkowery)

3 kolejka - Orły Adasia vs FuckingWhat
4 kolejka - FuckingWhat vs PWP
5 kolejka - ASK vs FuckingWhat
6 kolejka - Pijani vs ASK
6 kolejka - Rzeźnik vs FuckingWhat
7 kolejka - Rzeźnik vs PIjani
7 kolejka - ASK vs KRaK
7 kolejka - Luroin vs FuckingWhat

Wiem, że jest problem z dogadaniem terminu z zespołem FuckingWhat (truered nie odpowiada na PW) jeśli do niedzieli nie zagrają - ich przeciwnicy wygrywają w/o + 3 bramki a oni kończą zabawę



Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Intel - 05-05-2011 16:22

Pewnie to wina tego, że trochę zmęczony jestem, ale nie jestem pewien dwóch kwestii zawartych w tym ogłoszeniu.

Brak raportu = zwycięstwo 3:0 (walkower) drużyny, której choć jeden członek przybył na mecz?

Poza tym, osobiście dałbym szansę FuckingWhat jeszcze i wywalił ich dopiero po pierwszej rundzie (jeśli taki stan rzeczy się utrzyma), przy pozostawieniu wyników (bo jednak co zagrali, to zagrali - jak klub w normalnej lidze wycofuje się z rozgrywek, jego punkty też pozostają). Z tym, że to tylko sugestia, w końcu nie ja tu rządzę. Smile


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 05-05-2011 17:33

Intel napisał(a):(bo jednak co zagrali, to zagrali - jak klub w normalnej lidze wycofuje się z rozgrywek, jego punkty też pozostają).

Nieprawda.
Jeśli klub kończy występ w rozgrywkach ligowych mając rozegranych mniej niż połowę spotkań, wszystkie dotychczasowe mecze z ich udziałem są uznawane za niebyłe. Jeśli zagra chociażby połowę + 1 mecz, tnie się walkowerami do końca.

Kiedyś to przerabiałem na podstawie polskich rozgrywek, więc wiem, o czym mówię.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Adis - 05-05-2011 17:36

eheh Krisu :-D


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Intel - 05-05-2011 18:04

Cytat:Nieprawda.
Jeśli klub kończy występ w rozgrywkach ligowych mając rozegranych mniej niż połowę spotkań, wszystkie dotychczasowe mecze z ich udziałem są uznawane za niebyłe. Jeśli zagra chociażby połowę + 1 mecz, tnie się walkowerami do końca.

Kiedyś to przerabiałem na podstawie polskich rozgrywek, więc wiem, o czym mówię.

Zakładam, że dotarli do połowy rozgrywek. Piszę przecież, że dałbym im szansę do końca rundy (czyli połowę spotkań mają). Walkowery nie są zdefiniowane, więc, jako, że liczy się je w tabeli jako mecze, walkower to także mecz rozegrany. Zatem, przy mojej propozycji, mam jednak rację.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 05-05-2011 18:25

Intel napisał(a):Nieprawda.
Jeśli klub kończy występ w rozgrywkach ligowych mając rozegranych mniej niż połowę spotkań, wszystkie dotychczasowe mecze z ich udziałem są uznawane za niebyłe. Jeśli zagra chociażby połowę + 1 mecz, tnie się walkowerami do końca.

Kiedyś to przerabiałem na podstawie polskich rozgrywek, więc wiem, o czym mówię.



Zakładam, że dotarli do połowy rozgrywek. Piszę przecież, że dałbym im szansę do końca rundy (czyli połowę spotkań mają). Walkowery nie są zdefiniowane, więc, jako, że liczy się je w tabeli jako mecze, walkower to także mecz rozegrany. Zatem, przy mojej propozycji, mam jednak rację.

Sam sobie przeczysz. Jak mogli dotrzeć do połowy rozgrywek, skoro rozegrali ze 2-3 mecze? Przecież te walkowery dostają za niestawienie się na mecz :!: "Walkowery nie są zdefiniowane..." - to tak, jakbyś powiedział, że zawodnik, który w każdym meczu ściągał koszulkę po strzelonej bramce zawsze ją miał, bo żółta kartka to żółta kartka - przecież mógł być faul, a nie paradowanie z gołą klatą. Przykład z dupy, ale teza nie lepsza.

Co więcej, ich walkowery to nie są pojedyncze przypadki, ale recydywa i całkowite olanie tematu.

Ja wiem, że Was jara porażka Kraka z nimi, ale spójrz na to po prostu obiektywnie. Dodam, że gdybyśmy z nimi nie grali, optowałbym i tak za anulowaniem wszystkiego (tak, jak to było z grą na bigu, mimo, że nam tam nie idzie).

@Adis - tak wiem. Odpowiedź masz powyżej, a Intelowi przecież o to chodzi.