Redcafe.pl - Manchester United Forum
HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje (/showthread.php?tid=980)



Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Adis - 08-05-2011 21:12

Ukryty tekst:
[Obrazek: 14lst2v.gif]
Pewnie Redzio będzie się tłumaczył, że celował poza bramkę. :plask:



Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 08-05-2011 21:26

sebos_krk napisał(a):Spróbujcie to powtórzyć na bigu, gdzie nie ma opcji, żeby coś przypadkiem stracić, a co za tym można zamykać rywala w trzyosobowym ataku.

Może nie versus Joga, ale zawszeć to 7:0 z drużyną, gdzie 2/3 to reprezentanci RC.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Intel - 08-05-2011 21:31

Jeden gol to samobój, sześć goli to strzały na pustą bramkę (trzy po kontrze, trzy po nieudanych wybiciach Robalda). Wiadomo, zwycięstwo 7:0 to zwycięstwo 7:0. Robaldo niestety, dziś nie był w reprezentacyjnej formie, przez co mieliśmy problemy także z przodu. Jak już coś doszło, to za to partaczyliśmy to ja i Czary.

Pewnie, trzeba umieć wykorzystywać rywala. Ale z waszej strony oceniłbym to jako "wynik lepszy niż gra", bo jednak wiele lepsi od nas nie byliście. Niemniej, gratulacje!

Na classicu będzie inny wynik, może mniejszą ilością goli wygracie, może my wygramy. Zobaczycie! :twisted:


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - robaldo - 08-05-2011 21:37

Intel napisał(a):Jeden gol to samobój, sześć goli to strzały na pustą bramkę (trzy po kontrze, trzy po nieudanych wybiciach Robalda). Wiadomo, zwycięstwo 7:0 to zwycięstwo 7:0. Robaldo niestety, dziś nie był w reprezentacyjnej formie, przez co mieliśmy problemy także z przodu. Jak już coś doszło, to za to partaczyliśmy to ja i Czary.

Po co rozdrapywać stare rany :?: Tongue


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - RedLucas - 08-05-2011 21:40

Dobra, Adam przestań się popisywać, że umiesz robić gify, bo wszystko było pod kontrolą.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Adis - 08-05-2011 21:45

Co do pierwszej części wypowiedzi - tu mnie masz, natomiast z tą kontrolą to już nie przesadzaj. <hahaha>


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 08-05-2011 21:45

Nie wiem, czy kontrolą jest trafianie w spojenie...


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - RedLucas - 08-05-2011 21:48

No szczerze Wam powiem, nawet mi ręka nie zadrżała, tak jak to bywa przy pustakach :mrgreen:


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 08-05-2011 21:49

RedLucas napisał(a):tak jak to bywa przy pustakach :mrgreen:

Znam ten ból Big Grin


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Adis - 08-05-2011 21:50

RedLucas napisał(a):No szczerze Wam powiem, nawet mi ręka nie zadrżała
W sumie nic dziwnego, mając takiego bramkarza za plecami... :oops:


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Ruuuuuuuuuud - 08-05-2011 22:44

Adis napisał(a):Pewnie Redzio będzie się tłumaczył, że celował poza bramkę.

Ale jaka panika na bramce <hahaha> Mało Ci tam chyba spacja nie odpadła <niesforny>


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - RedLucas - 09-05-2011 07:03

I tak Ci zaraz napisze, że on spacją wyraża swoje zdenerwowanie na moje zagrania Wink


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sebos_krk - 09-05-2011 11:03

Kris1908 napisał(a):Może nie versus Joga, ale zawszeć to 7:0 z drużyną, gdzie 2/3 to reprezentanci RC.
Ja jestem w szoku, wczoraj kładąc się spać przeczytałem ten post, ale nie wiedziałem o co chodzi, bo wyniku meczu nie znałem :o

btw. pany, trzeba podgonić nieloty, żeby się nie poczuły za bardzo pewnie.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 09-05-2011 11:05

Sorry Robak, ale to tak, żeby odciążyć Reda Wink

<a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=svMJVrWz_go">http://www.youtube.com/watch?v=svMJVrWz_go</a>


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sebos_krk - 09-05-2011 11:09

Robak nie martw się, taka dola bramkarza. Ja w tym sezonie popełniłem jeden błąd, sto razy mniej niż w tamtym, a i tak przez niego będzie trzeba się mocno napocić, żeby powalczyć o mistrza. Jeden błąd.