Redcafe.pl - Manchester United Forum
HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje (/showthread.php?tid=980)



Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 15-05-2011 21:35

Sebos, ale ja dokładnie tak zrozumiałem.
A ankieta nie była szansą dla nas, tylko przerzuceniem odpowiedzialności na kogo innego Smile


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - ZasadKG - 15-05-2011 21:38

Po pierwsze, nie cztery, tylko trzy.
Po drugie, wszyscy mieli chwilowe lagi,
Po trzecie, nie lagowało cały mecz tylko 3 czy 4 razy po kilka sekund,
Po czwarte, z jakiej paki mecz ma byc powtórzony? Wszyscy dograli mecz do końca, nikt nie wychodził, nikt też specjalnie nie protestował, ciekaw jestem gdybyście to wy wygrali czy też byście byli tacy skłonni -.-


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 15-05-2011 21:43

ZasadKG napisał(a):Po pierwsze, nie cztery, tylko trzy.
Z tego, co pamiętam 4.

ZasadKG napisał(a):Po drugie, wszyscy mieli chwilowe lagi,
Ruud sam mówił, że mu wszystko pięknie działa. Jest uwiecznione na nagraniu. Ktoś od was to potwierdził.

ZasadKG napisał(a):Po trzecie, nie lagowało cały mecz tylko 3 czy 4 razy po kilka sekund,
I te kilka sekund były wykorzystywane.

ZasadKG napisał(a):nikt też specjalnie nie protestował,
to oglądnij sobie zapis rozmowy w 6:16

ZasadKG napisał(a):ciekaw jestem gdybyście to wy wygrali czy też byście byli tacy skłonni -.-
A co KRaKi mają powiedzieć po d***kracji? Tego się NIE DA uniknąć.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - paolo - 15-05-2011 21:56

Tyle pierdolenia o jeden mecz. Ja miałem takie lagi jakie były dziś w większości spotkań aktualnego sezonu, ale jakoś nie płakałem o powtórkę meczów. Panowie, szkoda nerwów na tego haxa...


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Angelito - 15-05-2011 21:57

Liga miała być zabawą tak samo jak każda inna gra tutaj na forum - wyluzujmy


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sebos_krk - 15-05-2011 22:01

Spotkanie Rzeźnik AMT - Pijani Powietrzem nie zostanie powtórzone. Oglądaliśmy kilka powtórek, problemy były z obu stron, jedna bramka ewidentnie po lagu to za mało, aby anulować wynik.

Na przyszłość, bo w co drugim meczu zaczynają się kłótnie, a zaraz się zrobią podziały na forum. Ludzie nie zachowujcie się, jakbyście chcieli się zabić, to tylko zabawa. Jak się zaczynają lagi, zatrzymać, zrobić jeszcze raz host, dograć ile tam pozostało. To samo jeśli kogoś wywali, a gra akurat jest przerwana po bramce, to można zawsze chwilę poczekać, aż wróci, trochę fair play.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 15-05-2011 22:05

sebos_krk napisał(a):Spotkanie Rzeźnik AMT - Pijani Powietrzem nie zostanie powtórzone. Oglądaliśmy kilka powtórek, problemy były z obu stron, jedna bramka ewidentnie po lagu to za mało, aby anulować wynik.

Na przyszłość, bo w co drugim meczu zaczynają się kłótnie, a zaraz się zrobią podziały na forum. Ludzie nie zachowujcie się, jakbyście chcieli się zabić, to tylko zabawa. Jak się zaczynają lagi, zatrzymać, zrobić jeszcze raz host, dograć ile tam pozostało. To samo jeśli kogoś wywali, a gra akurat jest przerwana po bramce, to można zawsze chwilę poczekać, aż wróci, trochę fair play.

OK. W takim razie zapisuję raport. Fajnie, że szybko podjęliście decyzję. Wink


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Angelito - 15-05-2011 22:10

Bramka nr 4 dla Pijanych to lag maty ... reszta wpadła po błędach w obronie - gol na 1:0 Ruuda później dobitka Ruuda czy bramka ZasadKG prawie ,że na pustą bo nie zdążył ktoś tam wrócić
a tekst kojota "lag jak c..." gdzie był z przodu .... no cóż

Panowie nie zabijajmy się o tę ligę ;] inne spotkania zostają oczywiście przełożone


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 15-05-2011 22:13

Wiewior napisał(a):Panowie nie zabijajmy się o tę ligę ;]
OK, mam nadzieję, że wszelkie newralgiczne sytuacje będą w przyszłości rozwiązywane tak szybko, jak ta Wink

Wiewior napisał(a):inne spotkania zostają oczywiście przełożone
Głupio wyszło, ale Rav ma kłopoty z kompem + kłopoty z netem, jako że warunki atmosferyczne zrypały mu radiówkę + dostawca też coś tam mało fajnego poczynił. Jak tylko się pojawi, prosimy ASK i resztę o grę.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - ZasadKG - 15-05-2011 23:31

Wiewior napisał(a):Liga miała być zabawą tak samo jak każda inna gra tutaj na forum - wyluzujmy
Powiedział Wiewiór.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Wróg Arsenalu - 16-05-2011 21:24

Adis mordo łapaj screena:
[Obrazek: 2mi11e0.png]


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Adis - 16-05-2011 21:26

Na pierwszy rzut oka widać, że 80 w pingu dorobione w Paincie, mogłeś się bardziej postarać.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Wróg Arsenalu - 16-05-2011 21:28

Też Cię lubię.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 16-05-2011 21:36

Ja też! Dostanę piwo?


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Adis - 16-05-2011 22:03

Ty nie, bo Ciebie nie lubię.