Redcafe.pl - Manchester United Forum
HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje (/showthread.php?tid=980)



Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 30-11-2011 16:34

W sumie jesteś blisko Smile System brazylijski jest najczęściej używany chyba w siatkówce Smile

Chciałem urozmaicić grę, zwiększyć ilość spotkań i zminimalizować negatywne skutki ew. wpadnięcia na siebie dwóch świetnych zespołów w pierwszej fazie Smile No i każdy ma drugą szansę Smile


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Intel - 30-11-2011 17:01

Kris1908 napisał(a):System brazylijski jest najczęściej używany chyba w siatkówce Smile

Z tym, że w siatkówce jako tako play-offów nie ma i jedyne podobieństwo to to, że łatwiej niż normalnie jest przepchnąć kogoś do finału, a czasem opłaca się jeden raz przegrać (co jednak występuje jedynie w przypadku faz grupowych, bo ktoś, kto przegra w np. ćwierćfinale, nie ma już szans na zajęcie wyższego miejsca niż 5.). Sam system brazylijski najczęściej używany jest (z tego co wiem) w sportach walki - jakieś zapasy, judo czy boks amatorski.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 30-11-2011 17:04

To też tam różnie bywa. Np. po porażce nie można chyba zająć wyżej niż 3. miejsca, a tutaj można na wet wygrać. Poza tym jest takie obwarowanie, że porażka przez ippon całkowicie eliminuje z turnieju Wink


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Intel - 30-11-2011 17:10

Ale też czasami po takim porządnym ipponie to nie bardzo jest jak walczyć... Wink

W sumie, można by to zaimplementować - porażka z Liverpoolem FC co najmniej 3:0 całkowicie eliminuje z turnieju. Wink


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Intel - 01-12-2011 17:31

Sorry, że post pod postem, ale już sporo czasu minęło i chciałbym wyniki losowania skomentować.

Hitowo zapowiadają się mecze Kasii z JLiNWNNBC oraz (stojące na niższym poziomie Tongue ) Ugly Dogs z PartnerSheep. Niektórych ciekawić też będzie, czy FC Redavior będzie w stanie ugrać coś z faworytami turnieju, D-Generation X. Ostatnim wynikiem losowania jest mecz B&S z, jak zapowiadają fani tej ekipy, zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w Pucharze, Liverpoolem FC. Pierwsza runda nie wyjaśni jednak wiele - każda ekipa będzie chciała ugrać coś dla siebie, choćby przegrywając w celu awansowania do łatwiejszej drabinki i żadnego wyniku nie będzie można uznać za w pełni miarodajny.

Na koniec prezent za losowanie dla naszego sekretarza generalnego UFHT (Union of Forum Haxball Teams), Krisa - av!

[Obrazek: infrantino.jpg]


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - rav10 - 01-12-2011 18:07

Wiadomo, że ogramy Sebosa i jego wiernego giermka!


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - RedLucas - 01-12-2011 21:15

Święta racja Ravcio, święta racja Wink


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 01-12-2011 23:29

Dobra, drabinka jest pięknie zrobiona, postaram się aktualizować na bieżąco.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sebos_krk - 03-12-2011 22:57

Ale w tej lidze będzie przypadkowych wyników ;] Również przez fakt iż gramy tylko 7, a nie 10 minut. Jedna rykoszetowa bramka i ktoś leży.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - rav10 - 03-12-2011 23:12

No dokładnie 1-5 u nas przypadkowe. 5 razy rykoszet i 1 nasza dobra akcja.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Intel - 03-12-2011 23:13

Mam nadzieję, że Rada Ligi uznaje mecz JLiNNWNBC z Kasią za rozegrany wbrew protestom pewnego jegomościa nieprzepadającego za Arsenalem.

Natomiast co do przypadkowości - taki urok classica, zwłaszcza w formach 1v1 i 2v2.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sebos_krk - 09-12-2011 13:50

Użytkownicy zaczynają modyfikować boiska
[Obrazek: r94kkx.jpg]


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - rav10 - 11-12-2011 22:50

Bez sensu te walkowery ani my ani sejmany nie gadaliśmy nawet o terminie, a to, że u nich ktoś tam był kurwa o 21 w zasadzie chuja znaczy. Też byłem, tylko nie wbiłem na głupiego hosta... Imo. 0pkt dla nich i dla nas, albo po 1.


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - RedLucas - 12-12-2011 13:30

Ja w ogóle nie rozumiem co tu się wydarzyło...


Re: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 12-12-2011 14:04

Jak się przez półtora tygodnia nie interesuje rozgrywkami, to się nie rozumie :|

W nocy Sejman rozegrał mecz z Ravem. Walkoweru nie ma, jest 5:1 dla B&S.