Redcafe.pl - Manchester United Forum
HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje (/showthread.php?tid=980)



RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sebos_krk - 13-01-2013 22:02

Heh nie myślałem, że Red poradzi sobie do tego stopnia, że wygramy 4v4 z tak mocnym zespołem jak FCN.


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - RedLucas - 13-01-2013 22:18

Bez przesady, farfocle nam powpadały z przodu, a z tyłu bardzo solidnie.

Intel, co tam wynikło z grupówek, które puszczałeś? Bo czekam na takie podsumowanie Smile


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Angelito - 13-01-2013 22:27

Moja bramka to nie był fart Smile wbiłem między dwóch i po długim


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - mat.ka - 13-01-2013 22:29

Ja odpadam z jakiegokolwiek grania o stawkę. Ani umiejętności, ani łącza nie mam godnego na takie mecze Smile Ale jak tylko bozia pozwoli, to będę wpadał sobie z Wami towarzysko pograć.


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sebos_krk - 13-01-2013 22:42

Dla mnie w pierwszym meczu byliśmy lepsi, także zasłużony wynik. Co prawda w drugiej połowie przycisneli, ale spokojnie dawaliśmy radę. Nie było żadnej paniki, a kontrola gry.


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Angelito - 13-01-2013 23:13

Myślałem ,że nie wyjdziemy z połowy a tu miłe zaskoczenie - brakuje zgrania podań (szczególnie w rogu gdzie ustawiałem się za Ruudem/Redem) wystarczylo jakoś wycofać zawsze robi się luka ja wrzucam i może paść bramka a nie pchać się na siłę gdzie typy stali w dwóch i pilnowali bliższy słupek
Gra w obronie - SBS nie możesz tak iść na RAZ jak masz daleko do piłki bo parę razy już mieli na pustaka musisz wyczuwać moment kiedy przeciąć albo trzymać typa tak długo (najlepiej do rogu z nim) aż ktoś z nas wróci

tak się hax zmienia bez klepy nie ma gry Smile


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Intel - 13-01-2013 23:15

RedLucas napisał(a):Intel, co tam wynikło z grupówek, które puszczałeś? Bo czekam na takie podsumowanie Smile

Uruchomiłem kontakty do bodaj wszystkich haxowiczów aktywnych jeszcze na forum, i tak:
- Kris, Robak i Kaka są gotowi do gry, ale obecnie z racji sesji w zasadzie żaden termin za bardzo nie pasuje,
- Ruudowi pasują weekendy (bez co drugich niedziel),
- Foster i Red sesję, owszem, mają, ale poniedziałki i środy pasują,
- KARTONick i Break jeszcze nie odpowiedzieli.
- Mucha i reszta starej gwardii forum już tak często nie odwiedza, to nie wiem co z nimi,
- mi pasuje w zasadzie każdy termin, choć gdybym miał wybierać, to najbardziej odpowiadałaby mi poniedziałki i środy, no i weekendy.
Do tego pozostaje mat.ka, który (podobnie jak kaka i kojot) wątpi w swoje umiejętności/łącze, Adis, który prócz sesji na głowie ma też granie dla Zaq, oraz Sebos i Wiew - co z Wami?

Podsumowując: optymalnie byłoby ustalić dwa treningi tygodniowo, w poniedziałki/środy i w weekendy. Jakie dni proponujecie? Co zaś tyczy się składu osobowego - przy sesji do grania mamy minimum 3 osoby w tygodniu i 2 osoby w weekendy, więc wypadałoby jeszcze co najmniej dwójkę dołożyć.

Do tego jeszcze dochodzą kwestie organizacyjne: Wiew i Sebos mają na pewno bardziej rozległe kontakty w haxowym półświatku ode mnie, stąd, jeżeli byłaby chęć objęcia pełnomocnictwa lub nawet przejęcia na stałe rządzenia terminarzem (a może nie tylko?) ode mnie, to jestem gotów ustąpić. Wink

A poziom gry - gratuluję, i jednocześnie żałuję, że mnie tam nie było. Big Grin


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - RedLucas - 13-01-2013 23:18

Angelito napisał(a):Myślałem ,że nie wyjdziemy z połowy a tu miłe zaskoczenie - brakuje zgrania podań (szczególnie w rogu gdzie ustawiałem się za Ruudem/Redem) wystarczylo jakoś wycofać zawsze robi się luka ja wrzucam i może paść bramka a nie pchać się na siłę gdzie typy stali w dwóch i pilnowali bliższy słupek
To o tym nie wiedziałem Wink


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Angelito - 13-01-2013 23:23

(13-01-2013 23:15)Intel napisał(a):  Do tego jeszcze dochodzą kwestie organizacyjne: Wiew i Sebos mają na pewno bardziej rozległe kontakty w haxowym półświatku ode mnie, stąd, jeżeli byłaby chęć objęcia pełnomocnictwa lub nawet przejęcia na stałe rządzenia terminarzem (a może nie tylko?) ode mnie, to jestem gotów ustąpić. Wink

Robię na 3 zmiany więc nie ma tyle czasu co kiedyś - gracz w głębokiej rezerwie niestety ... taki Angelo Henriquez albo Bebe Big Grin


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - sebos_krk - 14-01-2013 00:25

Spokojnie tam. Wiesz jak to bywa z moją grą. Póki mam jakiś cel to pełna koncentracja, ale jak już go osiągam- w tym wypadku wygrana, to spada ciśnienie, a ja zaczynam grać mało odpowiedzialnie, przestaję myśleć. Było od razu po tym podstawić jakieś gwiazdeczki czy cuś. Już by było kolejne wyzwanie Tongue


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Ruuuuuuuuuud - 14-01-2013 09:10

Troll na forum!!!


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - anna88 - 14-01-2013 19:26

grałam i bardzo polecam Smile


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Angelito - 14-01-2013 20:40

(14-01-2013 19:26)anna88 napisał(a):  grałam i bardzo polecam Smile

wszystko co można było wygrać wygrałem Smile


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - RedLucas - 14-01-2013 21:40

Ale nagrody dla najskromniejszego grajka w świecie HaxBalla, to chyba nie, hmmm? ^^


RE: HaxBall - oceny, sugestie, propozycje - Kosma - 14-01-2013 21:51

Nie tworzą nagród pod ciebie, Redziu, przykro mi Smile