Redcafe.pl - Manchester United Forum
HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+---- Wątek: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań (/showthread.php?tid=990)



Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - sejman - 03-02-2011 17:39

Kris pisał, że w niedziele wraca więc Almatziol o której wam pasuje? myślę, że godziny wieczorne wchodzą w grę najbardziej, mi osobiście pasuje niemal każda rozsądna godzina ( powiedzmy tak do 22.30) na siłę moge i później ale wolałbym nie


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - kaka - 03-02-2011 19:34

21:30 ?


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - sebos_krk - 03-02-2011 19:39

A co z meczem Alkojka - Joga Bonito?


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - kaka - 03-02-2011 19:43

Może w jeden niedzielny wieczór odegrać oba te mecze? Jutro mam w późnych godzinach hale, więc chyba będę za bardzo zmęczony, żeby siadać jeszcze przed klawiaturę. W sobotę natomiast w ogóle nie będzie mnie prawdopodobnie w domu. Więc zostaje niedziela, najlepiej wieczorem.

Więc co panowie z Joga Bonito i KoKS Team, pasuje niedziela wieczór? Prosiłbym o szybkie określenie się was wszystkich, o to samo proszę moich kolegów z drużyny.

PS. Ewentualnie wchodzi jeszcze w grę termin przed jutrzejszym meczem Manchesteru, bo zawsze oglądam go na komputerze. Jednak tylko PRZED, bo prawdopodobnie nie obejrzę całego meczu!


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - kojot - 03-02-2011 20:01

Ja jutro dam dokładną odpowiedź , bo nie wiem , czy będę miał laptopa w niedziele .


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - mucha - 03-02-2011 21:33

Ja nie wiem. Mam teraz zapierdol z matmą i mało czasu. Dzisiaj myślę, że dałbym radę.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Angelito - 03-02-2011 21:49

mucha napisał(a):Dzisiaj myślę, że dałbym radę.
damy rade :-D


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Almatziol - 03-02-2011 22:46

mucha napisał(a):Ja nie wiem. Mam teraz zapierdol z matmą i mało czasu. Dzisiaj myślę, że dałbym radę.

Co Ty wiesz o matmieTongue

A co do meczu to:
Mi pasuje niedziela jak najbardziej ale wieczorem.
Co do godziny. Po meczu Polaków? Pasowałoby? Albo w przerwie? W sensie jeden w przerwie drugi po meczu albo jak się da to obydwa w przerwieTongue


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - sejman - 04-02-2011 18:11

ok, to my w przerwie meczu ;D


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Foster - 04-02-2011 19:38

Luriony kiedy gramy?


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - kojot - 04-02-2011 21:53

Ok mi też na 90% Niedziela pasuje .


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Angelito - 04-02-2011 23:47

Kaka napisał(a):Więc co panowie z Joga Bonito i KoKS Team, pasuje niedziela wieczór? Prosiłbym o szybkie określenie się was wszystkich, o to samo proszę moich kolegów z drużyny.
sbs ? mucha ?
Chciałbym się również dowiedzieć od ekipy Pijanych Powietrzem najbliższe terminy które pasują na rozegranie meczu
PANOWIE jest taki zastój w lidze nie czekajmy do niedzieli nie otwierane są nowe kolejki gdyż zbliża się połowa ligi i chcielibyśmy mieć podgląd tabeli kto jak przed i za kim :-D


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Intel - 04-02-2011 23:53

@Foster

Primo - Luroiny, jak już Smile.

Secundo - proponowałem wcześniej termin - odrzucony, ok. Nam raczej bardziej pasują popołudnia, niż wieczory. Przynajmniej z tego, co wiem. Tak więc raczej w porach, powiedzmy, 16-18 wolelibyśmy rozegrać to spotkanie.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Adis - 05-02-2011 00:32

Sobota 16? Sobota 17? Sobota 18? Niedziela 14? Niedziela 15? Niedziela 16? Niedziela 17? Niedziela 18? W weekend rozegrajmy i będzie z głowy.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - sebos_krk - 05-02-2011 08:19

No ja mogę dziś 17-18, ew jutro od 17 do oporu.