Redcafe.pl - Manchester United Forum
HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+---- Wątek: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań (/showthread.php?tid=990)



Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Wróg Arsenalu - 16-02-2011 20:24

kocio17 napisał(a):Arsenal okreście sie kiedy możecie grać z KoKSami czyli nami ;d.
Pasuje Sobota 21:30 ??
Mi tak. Co na to Mata i Czary?


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Angelito - 18-02-2011 18:59

Pijani Powietrzem mecz rozgrywacie w osłabieniu bo jak wiadomo paolo wyjechał do kambodży a próby sebosa dogadania terminu z wami (zeszła niedziela/środa nie pasowała/czwartek też zonk) pytam Pany kiedy gramy - dziś wieczór ? jutro po meczu United ? czy czekamy do niedzieli 22 na cud


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Mata - 18-02-2011 19:37

Wróg Arsenalu napisał(a):Mi tak. Co na to Mata i Czary?

Pasi mi. powiedzmy, że cały weekend.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Czary - 18-02-2011 19:47

Sobota odpada, ale niedziela pasuje. No ewentualnie sobota ale do przed wieczorem.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Kosma - 18-02-2011 21:16

Czary napisał(a):Sobota odpada, ale niedziela pasuje. No ewentualnie sobota ale do przed wieczorem.
To może sobota w przerwie meczu?


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - robaldo - 18-02-2011 21:23

Oj Kris, sobota w przerwie meczu!? A jak będziecie grali dogrywkę przez pół godzinyBig Grin Ryzykowne posunięcie, na ewentualne wyniszczenie psychikiWink


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - kocio17 - 19-02-2011 11:49

robaldo napisał(a):Oj Kris, sobota w przerwie meczu!? A jak będziecie grali dogrywkę przez pół godzinyBig Grin Ryzykowne posunięcie, na ewentualne wyniszczenie psychikiWink

To po meczu albo przed meczem co ??


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - robaldo - 19-02-2011 13:26

kocio17 napisał(a):
robaldo napisał(a):Oj Kris, sobota w przerwie meczu!? A jak będziecie grali dogrywkę przez pół godzinyBig Grin Ryzykowne posunięcie, na ewentualne wyniszczenie psychikiWink

To po meczu albo przed meczem co ??

Kocio-ja nie jestem w żadnej z zainteresowanych drużyn, więc się mną przypadkiem nie sugerujcie. Tylko tak sobie powiedziałem


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - sebos_krk - 19-02-2011 14:49

Sądząc po tym jak koledzy z Pijanych Powietrzem podchodzą do kwestii umówienia się na spotkanie (a ze 2-3 tygodnie już próbujemy) to prócz Seks Bomb, którzy raz grają, a raz nie, mamy kolejną drużynę, która robi łaskę, że w ogóle gra.
W dupie mam takie coś.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - robaldo - 19-02-2011 16:32

sebos_krk napisał(a):Sądząc po tym jak koledzy z Pijanych Powietrzem podchodzą do kwestii umówienia się na spotkanie (a ze 2-3 tygodnie już próbujemy) to prócz Seks Bomb, którzy raz grają, a raz nie, mamy kolejną drużynę, która robi łaskę, że w ogóle gra.
W dupie mam takie coś.
To w przyszłości można by zawęzić grono zespołów, nawet do 6 i grać przykładowo szkockim systemem Wink


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Angelito - 19-02-2011 16:46

2 walkowery i się żegnamy Smile


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - sebos_krk - 20-02-2011 13:59

Poproszę jakiegoś obserwatora na dziś, godz. 22.
Pijani powietrzem - Joga bonito.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Intel - 20-02-2011 14:11

Ja mogę, dawno nie obserwowałem. Problem pojawi się, gdybym miał założyć hosta - wtedy raczej moja kandydatura odpada.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - sebos_krk - 20-02-2011 14:57

Host u nas to żaden problem.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Wróg Arsenalu - 20-02-2011 15:08

A jak tam panowie z meczem Alkojka Team - Seks Bomby?