Redcafe.pl - Manchester United Forum
HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+---- Wątek: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań (/showthread.php?tid=990)



Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - ZasadKG - 06-03-2011 20:54

AHAHAHAHAHAHAHAHAHA chyba cos ci sie pomyliło Brayoz? skad masz info o walkoverze niby? <świr>


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Foster - 06-03-2011 20:54

Pijani Powietrzem - Seks Bomby - to już ustalone. 22

Alkojka Team - Czarująca Mata Arsenalu - mecz się odbędzie czy też szykuje się walkower? Dać znać. Będziecie grali po meczu w/w no chyba ze zrobicie drugi stół i będziecie mieli drugiego obserwatora. Jak nie, to chwileczkę poczekacie, co nie? Smile


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Almatziol - 06-03-2011 20:59

poczekamySmile chyba że będzie obserwatorWink


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - kaka - 06-03-2011 21:00

Nie wiem Foster czy mecz się odbędzie. Od na na pewno ktoś się pojawi Wink Jak coś to stół mogę założyć, potrzebny tylko obserwator, a jak nie to oczywiście poczekamy Smile


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - brayoz - 06-03-2011 21:02

ZasadKG, nikt do dnia dzisiejszego nie odpowiedział o termin, więc wysunąłem wniosek, że się nie pojawicie. Jak się pojawicie to zapraszamy na mecz - tyle.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - ZasadKG - 06-03-2011 21:05

i co z tego ze nie odpowiedział? niedziela 22 to termin i dopiero po nim mogłyś mówić o W/O, twój post na poprzedniej stronie był w huuuui arogancki Tongue


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - brayoz - 06-03-2011 21:08

Masz ciekawą interpretację arogancji :lol: . Doszukujesz się jakiś dziwnych podtekstów w tym, co napisałem. Z resztą koniec tematu, bo nie ma tu o czym rozmawiać.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - ZasadKG - 06-03-2011 21:11

napisałem arogancki bo nie chciałem napisać bezczelny bo mogłoby to zostać odebrane bardzo negatywnie Tongue


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Adis - 06-03-2011 21:16

A jak nazwiesz brak kontaktu z Waszej strony przez blisko 2 tygodnie (odkąd wisi temat) z Seks Bombami, które starały się dograć pasujący wszystkim termin?


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - ZasadKG - 06-03-2011 21:19

tak jak mówiłem, zostało to bardzo źle odebrane Tongue nie mam zamiaru wszczynać konfliktu ani jakiejś sprzeczki Smile


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Foster - 06-03-2011 21:23

Nikt tu wszczynać sprzeczki nie chce, jednak Adam zadał dobre pytanie. Wielokrotnie drużyny (różne) pisały tu do Was w sprawie terminu, jednak zawsze pozostawało to bez odpowiedzi. Wydaje mi się, że jeśli jesteście się w stanie zmobilizować i być w niedziele o 22, to dacie też radę w innym terminy, co? Wink


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - ZasadKG - 06-03-2011 21:24

jak już powiedziałem, nie chce wszczynać sprzeczki, więc nie napisze z jakiego powodu troszke nam się odechciało Smile


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Foster - 06-03-2011 21:28

A myślisz, że inni nie wiedzą dlaczego Wam się odechciało?
Dobra. Jak są jakieś problemy to pisać w odpowiednim temacie albo bezpośrednio do mnie.

Dzisiaj dwa mecz o 22. Pozostały jeszcze dwa spotkania z 10 kolejki, więc do roboty Wink Umawiać się i grać. Pisać tu tylko o terminach i niczym więcej.

Specjalnie pogrubione, żeby tu więcej nie pisać nie o tym co trzeba, tak jak to zrobił zasad.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Intel - 07-03-2011 17:11

Pijani, CMA, Seksbomby, Orły (kolejność jest istotna)! Kiedy by wam pasowało zagrać nasze mecze?


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - rav10 - 07-03-2011 17:25

Praktycznie codziennie po 21 mogę grać.