Redcafe.pl - Manchester United Forum
HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+---- Wątek: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań (/showthread.php?tid=990)



Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Angelito - 13-03-2011 16:07

paolo napisał(a):Aha i ważne; 18.02-27.02 nie ma mnie kompletnie... wyjazd na ferie

post paolo z 8 lutego termin rozegrania spotkania akurat z Joga Bonito (pytaliśmy kilka razy kiedy gramy) - mecz rozegrany niedziela 20.03 22:00 (koniec terminu 7 kolejki)
Ruuud i nie odbierz tego jako czepianie się chciałem tylko wyjaśnić tę sprawę bo teraz Kaka i Lucas nie mogą grać z różnych przyczyn i dlaczego ich drużyny mają wydłużony czas na rozegranie spotkań


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - sejman - 13-03-2011 17:03

ja wolałbym o 21.30


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Foster - 13-03-2011 20:22

Rozumiem, że Orły dzisiaj z CMA grają o 22, tak? Jest ktoś jeszcze chętny do rozegrania ligowego dzisiaj z Orłami?


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - RedLucas - 13-03-2011 20:41

Wszyscy po moich wczorajszych, wieczornych popisach mają pełno w gaciach :lol:


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Foster - 15-03-2011 09:14

Alkojka Team - kiedy gramy?


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - kaka - 15-03-2011 11:00

Foster napisał(a):Alkojka Team - kiedy gramy?
Jutro wracam do Polski. Mogę zagrać po jutrzejszych meczach LM, ale wolałbym inny wieczór (z powodu zmęczenia). W innych dniach będę dyspozycyjny każdego wieczoru oprócz piątku (chyba, że zagramy grubo po 23:00) i definitywnie soboty.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Foster - 15-03-2011 11:11

Jutro nie bardzo bo swoje mecze rozgrywają reprezentacja, a tam cała nasza drużyna (Orły Adasia) gra. Czwartek? 20? 21? 22?


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - kaka - 15-03-2011 16:42

Foster napisał(a):Czwartek? 20? 21? 22?
Mi pasuje jak najbardziej. Almatziol i Kojot określcie się tutaj sami bo nie mam dostępu do GG.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Foster - 15-03-2011 16:43

Reszta nielotów niech też się określi.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - RedLucas - 15-03-2011 16:48

Wolałbym w piątek. Ale jak wszystkim będzie pasić, to się już dostosuję.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - rav10 - 15-03-2011 16:51

Luroin albo Alkojka kiedy możecie grać?


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - kaka - 15-03-2011 16:57

rav10 napisał(a):Luroin albo Alkojka kiedy możecie grać?
mój post trochę wyżej napisał(a):Jutro wracam do Polski. Mogę zagrać po jutrzejszych meczach LM, ale wolałbym inny wieczór (z powodu zmęczenia). W innych dniach będę dyspozycyjny każdego wieczoru oprócz piątku (chyba, że zagramy grubo po 23:00) i definitywnie soboty.
.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - brayoz - 15-03-2011 16:59

Jeżeli ktoś chętny w przerwie z Bombami grać to czekamy ;P


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - robaldo - 15-03-2011 17:00

U nas (w Luroinach) to wszystko leży w kwestii Lucasa, bo ja z Intelem jesteśmy praktycznie codziennie wieczorem, a Intel mówił, że ostatnio był nieuchwytny, więc średnio wiadomo, co i jak. Ale jak się czegoś dowiem to dam znać Wink


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Intel - 15-03-2011 17:35

Właśnie, Lucas ma awarię komputera i póki co, nie wiadomo, kiedy zostanie ona usunięta. Dlatego na razie czekamy do ostatecznego terminu, a jeśli coś się w tej kwestii zmieni, to oczywiście poinformuję was.

I mam pytanie: jest w tą niedzielę turniej, na którym gra reprezentacja RedCafe (w tym ja i Robaldo). Tego samego dnia przypada ostateczny termin rozegrania naszego meczu z Pijanymi Powietrzem, a z racji nieobecności Lucasa rozsądnie byłoby poczekać na niego jak najdłużej (czyli normalnie zagralibyśmy 20). Jednak jeśli Lucasa do tego czasu nie będzie, a my będziemy na turnieju, to z Luroinu nikt nei będzie się mógł stawić. Taka sytuacja jest trochę nie w porządku, bo przecież jakby nie patrzeć, reprezentujemy forum. Czy dałoby się w takim razie coś z tym zrobić, by zagrać w nieco późniejszym czasie?