Redcafe.pl - Manchester United Forum
HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+---- Wątek: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań (/showthread.php?tid=990)



Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Foster - 17-03-2011 16:50

No, więc raz jeszcze.

Alkojka vs Orły - dzisiaj o 22



Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - RedLucas - 17-03-2011 16:52

Ajj, jak zawsze trzeba po nim poprawiać Wink

Prosimy, aby zdeklarował się jakiś obserwator.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Foster - 17-03-2011 16:53

Obserwatorzy już dobrze widzą co oznacza dla nich ten zapis, także...


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Kosma - 17-03-2011 20:43

Foster napisał(a):Obserwatorzy już dobrze widzą co oznacza dla nich ten zapis, także...
...mogę być.

Alkojka, a mecz z nami ok. 21.30? Kaka na tak, a Almatziol i Kojot wyrobicie się?


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Almatziol - 17-03-2011 21:17

ja sie wyrobie jakby coSmile


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - kaka - 19-03-2011 15:37

Alkojki są gotowe do rozegrania meczu w niedziele o 22:00. Almie pasuje, kojotowi raczej też, chociaż ten drugi ma się jeszcze sam określić na 100%. Podejmie ktoś rękawice? Joga Bonito, Seks Bomby?


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Foster - 19-03-2011 18:31

Luriony

Wiem, że Lucas ma problemy z internetem, jednak w niedziele będziecie musieli rozegrać mecz 11 kolejki. Wiadomo kiedy Lucas będzie on-line?


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Intel - 19-03-2011 18:48

Z tego, co mówił Wiewiór, to termin naszego meczu został przedłużony do 30 marca (z powodu gry mojej i Robaldo w reprezentacji i uzasadnionego nierozegrania wcześniej naszego meczu, jak mniemam). Lucas miał mi dziś dać znać, kiedy da radę zagrać, ale jak dotąd się nie odezwał - oczywiście, jeśli taki stan rzeczy się zmieni, to o tym napiszę, bo głupio byłoby spowalniać przebieg ligi.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Angelito - 19-03-2011 18:55

Nie mam niestety nic do powiedzenia z tego co widzę ;] więc musicie to ustalić między sobą


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Foster - 19-03-2011 18:59

Nie interesuje mnie to co napisał Wiewiór. Zrobił coś bez uzgodnienia z kimkolwiek, a póki co to ja jestem opiekunem tego burdelu Wink

Co do Waszego spotkania... sprawa jest trudna, no ale co można zrobić? Jeśli przedłużymy termin rozegrania waszego spotkania to pewnie podniosą się głosy oburzenia. Zobaczymy co na to Rada Ligi. Wiewióra zdanie na ten temat już znamy, szkoda tylko, że nie raczył z nikim na ten temat porozmawiać. Zobaczymy co powie na ten temat sbs.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Angelito - 19-03-2011 19:19

Jeśli drużynie - Pijani Powietrzem bardzo będzie zależało na rozegraniu spotkania z kimś w dniu dzisiejszym to mogą zmierzyć się z KoKSami (jeśli będą w pełnym składzie) lub z Orłami Adasia ;] (a wy dziś w komplecie będziecie prawda?) a Ty chcesz wystawić Luroin FC który zgłaszał już jakiś czas temu ,że są osłabieni ... kto wie jak będą następne kolejki wyglądać jeśli spotkania reprezentacyjne się przedłużą i trzeba będzie grać w następny weekend to nie będzie w porządku jeśli dziś im meczu nie przełożymy a nasze i innych mecze które do 30.03 mamy zagrać przedłużymy sobie do kwietnia ... ale co tam ja sobie mogę pogadać :-D a teraz INFO :!: ODCHODZĘ Z RADY LIGI jeśli dojdzie do 2 edycji haxballa RedCafe :!:
Pozdrawiam


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Foster - 19-03-2011 19:22

Nie udawaj obrażonego dziecka...
Rada nie po to składa się z 3 osób, żeby decydowała jedna.
Tyle w tym temacie.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - sebos_krk - 19-03-2011 19:56

Co się dzieje z Lucasem i kiedy będzie? Po dzisiejszych meczach kadry muszę obczaić sytuację.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Intel - 19-03-2011 20:01

Lucas ma awarię komputera - mam z nim kontakt, prawdopodobnie jeszcze dziś wieczorem będzie wiadomo, kiedy wróci do gry.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Foster - 19-03-2011 21:37

Rada Ligii ustaliła, że:

1) Z powodu meczów reprezentacyjnych koniec ligi nastąpi 6 kwietnia, a nie jak wcześniej planowano 30 marca.

2) W związku z tym, na rozegranie 12 kolejki czas do 30 marca. A na kolejkę 13 i 14 do 6 kwietnia

3) 11 kolejka ma zostać rozegrana do jutra do 22, a jeśli Lucas nie da rady naprawić problemu to mecz Luriony vs Pijani zostanie rozegrany najpóźniej 30 marca o 22.

Przy okazji, Czarująca Mata Arsenalu - Seks Bomby - jutro swój mecz rozgrywacie o 22, no chyba, że wcześniej sobie umówić termin. W tym momencie mam prośbę do obserwatorów. Mata, Kris, bądź Zasad - który z Was da radę jutro być o tej godzinie i złożyć raport? Ja nie dam rady, bo w tym czasie jeszcze pewnie będziemy grać mecze reprezentacyjne, także potrzebuje któregoś z Was.