Redcafe.pl - Manchester United Forum
HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+---- Wątek: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań (/showthread.php?tid=990)



Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Kosma - 20-04-2011 16:14

Sebos - jestem za, tym bardziej, że od soboty mnie nie ma.
Ja mogę grać i dziś, i jutro. Rozmawiałem z Wiewiórem i chyba zagramy to jutro o 21, potwierdził to Kocio i Rav też powinien nie mieć nic przeciw.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Intel - 20-04-2011 16:20

PWP, kiedy wam pasuje rozegrać mecz? Co powiecie na dziś, jutro, w godzinach wieczornych? Mi pasuje, Czaremu najprawdopodobniej też, Robaldo również. Pasuje?


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - paolo - 20-04-2011 18:56

Foster napisał(a):To Orły vs Pijani dzisiaj czy nie?

Tak, o 22.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Wróg Arsenalu - 20-04-2011 19:17

Intel napisał(a):PWP, kiedy wam pasuje rozegrać mecz? Co powiecie na dziś, jutro, w godzinach wieczornych? Mi pasuje, Czaremu najprawdopodobniej też, Robaldo również. Pasuje?
Jeśli dzisiaj to dopiero po Gran Derby, czyli w okolicach 23:30. Pasuje czy gramy w czwartek? Chyba żeby jeszcze przed meczem się udało, ale trzeba by się szybko zorganizować, w co wątpię... Wink


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Intel - 20-04-2011 23:03

OK, co powiecie na jutro, okolice 22:30? Zdaje się, że Luroin będzie wtedy w komplecie...

A ASK Team, jak tam wam idzie z Sejmanem? Da radę to jakoś szybko rozegrać?


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - ZasadKG - 21-04-2011 03:09

O KURWA MAĆ SORRY ŻE NIE PRZYSZEDŁEM O 22 ALE ZASNALEM O 21 I WŁAŚNIE SIĘ OBUDZIŁEM : OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO CO ZA MASAKRA! WIELKIE SORRY! ale odjebałem : /


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - kaka - 21-04-2011 18:59

Cytat:A ASK Team, jak tam wam idzie z Sejmanem? Da radę to jakoś szybko rozegrać?
Sejman już dziś powinien mieć sprawny komputer i na pewno określi się na temat swojej dyspozycyjności. O to samo proszę Almę. Ja się dostosuje.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Intel - 21-04-2011 19:20

Wstępna propozycja terminu meczu ASK Team z Luroin? Proponuję jutro wieczorem, za trzy godziny tak podam konkrety.

Tymczasem najprawdopodobniej odbędzie się dziś spotkanie PWP z Luroin, w okolicach 22:15.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Foster - 21-04-2011 19:34

ZasadKG napisał(a):O KURWA MAĆ SORRY ŻE NIE PRZYSZEDŁEM O 22 ALE ZASNALEM O 21 I WŁAŚNIE SIĘ OBUDZIŁEM : OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO CO ZA MASAKRA! WIELKIE SORRY! ale odjebałem : /
Luz, u nas nie było Adama o tej porze, więc i tak byśmy nie zagrali.

Pijani to kiedy gramy? Pasuje Wam teraz w któryś dzień tak po 21? Adam i Red też dajcie znać.

A tak przy okazji to myślę, ze można by wydłużyć czas 3 i 4 kolejki. Święta są, ludzie wyjeżdżają i może być ciężko z rozegraniem meczów w terminie w pełnych składach.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - sejman - 21-04-2011 20:27

Ja Grab, Ja Grab! Brzoza jak mnie słychać??? Sejman zgłasza pełną gotowość i jest dostępny o każdej porze dnia i nocy Wink


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Almatziol - 21-04-2011 20:46

Ja do niedzieli moge grac po 21.30... tak kolo 22 najlepiej a jak w dzien to do 17 ale musialbym tak z jeden dzien szybciej wiedziec...


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - paolo - 21-04-2011 20:56

Foster napisał(a):Pijani to kiedy gramy? Pasuje Wam teraz w któryś dzień tak po 21? Adam i Red też dajcie znać.

Niedziela i poniedziałek po 21 mi raczej pasuje, jutro i pojutrze nie.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - ZasadKG - 21-04-2011 20:58

mi nic do wtorku niestety nie pasuje, prosiłbym o przełożenie meczu na wtorek po lidze mistrzów, jeśli niemożliwe to spróbuje wbić się nak ompa jakos na weekend alen ie obiecuje


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Intel - 21-04-2011 21:31

Widzę, że ASK Team aż pali się do gry. Co powiecie na to, by jutro w okolicach 22:15 rozegrać nasze spotkanie ligowe?

Obawiam się, że jutro będziemy musieli zagrać też z PWP, bo Puyi'ego nie ma już niestety na drugim proponowanym terminie...


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - rav10 - 21-04-2011 21:33

Panowie z Jogi można ten meczyk jutro zagrać? Bo później ponoć Krisa nie ma, a ja w święta tez nie bardzo mam ochotę siedzieć przed kompem. Może da radę tak po 21?