Redcafe.pl - Manchester United Forum
HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+---- Wątek: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań (/showthread.php?tid=990)



Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Angelito - 21-04-2011 21:36

rav10 napisał(a):Panowie z Jogi można ten meczyk jutro zagrać? Bo później ponoć Krisa nie ma, a ja w święta tez nie bardzo mam ochotę siedzieć przed kompem. Może da radę tak po 21?

my chcieliśmy dzisiaj kocio/kris teraz grają ale niestety nie ma muchy i jesteśmy no właśnie przelożyć to na jutro


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Almatziol - 21-04-2011 21:40

Intel napisał(a):Widzę, że ASK Team aż pali się do gry. Co powiecie na to, by jutro w okolicach 22:15 rozegrać nasze spotkanie ligowe?

Ja mogę i jestem zaSmile


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - sejman - 22-04-2011 08:33

jestem za !!!


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Intel - 22-04-2011 12:29

Tylko, zastrzegam, że termin może nie wypalić - nie wiadomo dokładnie, czy na pewno będzie mógł Czary.

Dałoby się też w tym terminie załatwić mecz Luroin z PWP?


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - sejman - 22-04-2011 19:30

Ok, pany to co z tym meczem Luroin - ASK i ASK- Rzeźnik AMT?? gramy dzisiaj??


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Intel - 22-04-2011 20:03

Jeśli chodzi mecz o Luroin, to powinien się odbyć, ale nic pewnego - nie wiemy, czy na pewno będzie mógł zjawić się Czary.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Adis - 22-04-2011 20:42

Orły zagrają jutro bądź pojutrze w godzinach wieczornych, tak od 22.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Mata - 22-04-2011 21:17

sejman napisał(a):ASK- Rzeźnik AMT?? gramy dzisiaj??

Kojot może od niedzieli, poniedziałek 21:00 pasi?


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Intel - 22-04-2011 21:18

Taka mała uwaga: termin meczu jest do niedzieli, 24.04...

Dziś, około 23:30, jeśli wszystko dziać się będzie zgodnie z planem, odbędą się spotkania Luroin HC z Amatorska Szkołą Kopania (czy jakoś tak) oraz Puyi Wrogo Penetruje.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Wróg Arsenalu - 23-04-2011 10:20

Czy ktoś z Orłów miał kontakt z Trueredem? Umawialiście się już na jakąś kontkretną datę na mecz czy szykujecie się na niedzielę 22:00? Chodzi o to, że my gramy z FuckingWhat w 4 kolejce i jako że są problemy z kontaktem z tą drużyną, chciałbym żebyśmy zagrali od razu z nimi po Waszym meczu (czyli oni dwa za jednym razem).


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Foster - 23-04-2011 11:38

Pisałem tutaj już kilka razy, ani razu nie otrzymałem odpowiedzi, także czekamy do niedzieli i o 22 lecimy tak jak idzie.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - ZasadKG - 23-04-2011 11:42

Czy można mecz Pijanych przełożyć na wtorek? Ciężko mi będzie wykrzesać czas Smile


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Foster - 23-04-2011 11:43

Tak, Rada wyraziła zgodę na przesunięcie tego meczu. Rozegramy go we wtorek, o 21 wszystkim pasuje?


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Angelito - 23-04-2011 11:57

Spotkanie z 4 kolejki : Pijani Powietrzem vs Orły Adasia - na prośbę obu ekip wydłużono czas na rozegranie meczu (wtorek 21:00 ?)
Spotkanie z 4 kolejki : KRaK Antyfutbol vs Joga Bonito Squad - nieobecność Krisa z zespołu KRaK (na prośbę gospodarzy) jeśli nie uda się rozegrać meczu w niedzielę - nowy termin do ustalenia (wtorek po meczu LM)


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Wróg Arsenalu - 23-04-2011 17:34

Czy będzie może dzisiaj wieczorem któraś z drużyn KRaK lub Pijani w komplecie żeby zagrać mecz z PWP? Wink