Redcafe.pl - Manchester United Forum
HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Haxball (/forumdisplay.php?fid=43)
+---- Wątek: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań (/showthread.php?tid=990)



Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Breakthru - 15-01-2012 18:33

Intel napisał(a):Planowałem nie wychodzić z inicjatywą, zwłaszcza, że terminy gonią, ale do jutra trzeba rozegrać mecze 5. i 6. kolejki haxballa. Red, Rav, Break, Sejman - będziecie? Może dzisiaj? To samo tyczy się Kojota.

Od razu mówię, że na chwilę obecną awansem nic grać nie będę, może w przyszłym tygodniu, Krisie.

Ja chętnie zagram, Sejman chyba też wieczorkiem będzie.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Ruuuuuuuuuud - 15-01-2012 21:58

PartnerSheep :arrow: kiedy gramy pucharowy meczyk? <niesforny>


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Breakthru - 19-01-2012 15:12

D-Generation X i Redavior - dajcie znać kiedy Wam pasuje zagrać kolejkę, my postaramy się dostosować.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - RedLucas - 19-01-2012 15:40

Ja jestem niemal codziennie dostępny, bo mam ferie. Trzeba poczekać, co Ravior powie Wink


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Wróg Arsenalu - 19-01-2012 21:49

Ja jak coś to będę mógł dopiero zagrać w środę, bo obecnie nie ma mnie w domu.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Breakthru - 20-01-2012 09:22

Wróg Arsenalu napisał(a):Ja jak coś to będę mógł dopiero zagrać w środę, bo obecnie nie ma mnie w domu.
A w środę, to nie będzie już po terminie kolejki?
Jak to jest w końcu? 2 kolejki na tydzień, czy na dwa tygodnie?


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Intel - 20-01-2012 11:14

A pisał ktoś w ogóle o nowych terminach? Nie bardzo. Więc obowiązku rozgrywania jakiegokolwiek meczu do tego weekendu nie ma. Wypadałoby rozegrać mecze zaległe, więc np. Adis i Wróg mogą się nimi zainteresować (ale nie tymi uznanymi za walkowery), można też grać mecze z kolejek następnych, ale jeśli ktoś w tę sobotę i niedzielę czasu nie ma (jak ja), grać nie musi, bo ustawy nie wprowadzono w życie.


Re: HaxBall Redcafe - ustalamy terminy spotkań - Breakthru - 21-01-2012 00:39

Intel napisał(a):A pisał ktoś w ogóle o nowych terminach? Nie bardzo. Więc obowiązku rozgrywania jakiegokolwiek meczu do tego weekendu nie ma. Wypadałoby rozegrać mecze zaległe, więc np. Adis i Wróg mogą się nimi zainteresować (ale nie tymi uznanymi za walkowery), można też grać mecze z kolejek następnych, ale jeśli ktoś w tę sobotę i niedzielę czasu nie ma (jak ja), grać nie musi, bo ustawy nie wprowadzono w życie.
Nie no spoko, dzięki za info. Ja tylko pytam, bo właśnie (chyba) nikt tego wcześniej nie wyjaśnił, a wolałbym nie przegapić deadline'ów. Na walkovery przecież nie sępię. :)