Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podział na stare i nowe forum
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Podział na stare i nowe forum
Jak już zapewne większość z was widziała, mATT otworzył ponownie poprzednie forum na gry, zabawy, typery, itp. Na tym forum będą tylko dyskusje na odpowiednim poziomie, bo takie jest założenie mATT'a. Wypowiedzcie się na temat tego pomysłu, myślę, że mATT również chciałby poznać waszą opinię na ten temat :wink:

Ja już sie pogodziłem z decyzją naszego admina, choć miałem co do niej dość duże wątpliwości. Mam tylko pytanie, czy poprzednie tematy z tamtego forum będą dostępne do czytania jako archiwum, bo przecież tak miało być, nie?
02-05-2006 11:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aconiewolno Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Moim zdaniem powinno być tak jak było, czyli te gry otwarte tutaj. Bo jeszcze niedługo na ogłoszenia będzie inne forum itd. Smile
02-05-2006 11:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
O to, że będą kolejne fora na inne rzeczy otwierane bym się nie bał, ale według mnie to również nie jest zbyt dobry pomysł. Sądzę jednak, że będziemy musieli go zaakceptować.

Niestety, użytkownikom też nie za bardzo podoba się takie rozdzielanie forum -> http://www.manutd.pl/forum/viewtopic.php?t=2533 . Zobaczymy, jak to dalej będzie.

EDIT:

Widzę, że mATT zmienił zdanie i jednak będą gry, zabawy i typery na tym forum chyba. Wiedziałem, że kobieta zmienną jest, ale że mATT? Big Grin
02-05-2006 12:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Gry, typery i inne zabawy, którym mATT jest zawzwyczaj przeciwny, jednak zostały reaktywowane na tym forum. Podjęliśmy się szukania skryptu umożliwiającego niezliczanie postów w wybranych działach i dziś "wywęszyłem" takie coś, więc reszta należy do mATT'a. W sumie wszystko na jednym forum, w takim swoistym kolektywie będzie lepszym rozwiązaniem niż podział na kilka. Już pare negatywnych opinii odnośnie tego słyszeliśmy, a przecież użytkownicy i piszący mają się tu dobrze czuć, więc zmiany były niezbędne. Z tym skryptem to nawet mATT chyba zbytnio nie będzie oponował co do tych zabaw, więc i wilk syty, i owca cała. W końcu "użytkownik, to nasz pan", toteż jego prośby są dla nas rozkazem Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
02-05-2006 18:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mATT Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Ciampel napisał(a):(...)W sumie wszystko na jednym forum, w takim swoistym kolektywie będzie lepszym rozwiązaniem niż podział na kilka. Już pare negatywnych opinii odnośnie tego słyszeliśmy, a przecież użytkownicy i piszący mają się tu dobrze czuć, więc zmiany były niezbędne. Z tym skryptem to nawet mATT chyba zbytnio nie będzie oponował co do tych zabaw, więc i wilk syty, i owca cała. W końcu "użytkownik, to nasz pan", toteż jego prośby są dla nas rozkazem Wink

Tak właśnie, zmieniłem zdanie- tylko krowa nie zmienia :lol: Ciampel powiedział chyba wszystko, nie muszę nic dodawać. Dalej pozostaje wewnętrznie niechetny, ale osiągniemy kompromis.
02-05-2006 20:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Zabawy, typery itp. są teraz na nowym forum, wiec moze by tak zamknac to stare, bo nie są teraz tam potrzebne te działy, a niektórzy (jak przed chwilą wszedłem to pokazuje, że dwóch gości jest) mogą się pomylić i zacząć tam pisać. Nawet rejestrują sie tam nowi użytkownicy zamiast tutaj :? .
Nie można przywrócić bazy i dać tamto forum jako archiwum do przeglądania?

Jest również błąd w opisie działu Typery & Bukmacherstwo:

Generalnie rzecz biorą jest to miejsce na typowanie wyników różnych dyscyplin sportowych oraz tematy związanych z bukmacherstwem

biorą -> biorąc
związanych -> związane
05-05-2006 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Widzę, że moja prośba o poprawienie tych błędów z oopisami do działu Typery & bukmacherstwo została spełniona, więc znalazłem jeszcze jeden malutki błąd:

Dział Grafika:

Dział, w którym można zarówno pochwalić się swoimi pracami, jak równiez wziąć udział w ciekawych fotozabawach.

równiez -> również

Ponawiam jeszcze raz prośbę o zamknięcie starego forum, bo rejestruje się tam masa jakichś dziwnych użytkowników (sprawka spamerów, czy coś w tym stylu, bo niemożliwe, żeby tylu użytkowników się namnożyło).
14-05-2006 07:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości